دولت نمایندگان مجلس با تصویب ‘rainy-day’ بودجه; $173M قرار داده و بر روی آن ضربه بزنید برای سوراخ بودجه

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس مقننه در اوایل امروز فرستاده رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون یکسان صورت حساب است که اجازه می دهد او را به شیر $173 میلیون از جدید “rainy-day” صندوق برای کمک به پر کردن حفره های بودجه و نیازهای غیر منتظره باعث coronavirus بیماری همه گیر.

خواه فرماندار فقط یکشنبه احضار مجمع عمومی برای جلسه ویژه آغاز شده است که روز شنبه به رای گیری در مورد این لایحه تنها که وجود دارد تطبیق مجلس نمایندگان و سنا نسخه. جلسه نامیده می شد پس از قانونی رهبران تضمین وجود دارد کافی در حمایت از این پیشنهاد.

روز دوشنبه هاچینسون را دولت قطع درآمد عمومی بودجه توسط $353.1 میلیون دلار 5.38 میلیارد دلار باقی مانده از سال مالی سال 2020 به پایان می رسد که ماه ژوئن 30.

هاچینسون مرتبط برش به پیش بینی کاهش در مالیات دولت مجموعه در سه ماه آینده به دلیل کسب و کار slowdowns و اخراج نسبت به این بیماری همه گیر.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

عامل دیگری نیز به این بیماری همه گیر خود را فرمت فرد تشکیل پرونده مالیات بر درآمد و مهلت پرداخت از 15 آوریل تا 15 ژوئیه مطابق با گام های گرفته شده توسط دولت فدرال است. این تغییر به این معنی است که درآمد در خواهد آمد مالی 2021 که شروع می شود در 1 جولای.

بعد از ظهر روز جمعه 100-عضو خانه و 35 عضو مجلس سنا به اتفاق آرا تصویب لوایح پیشنهادی توسط های مربوطه خود را به رهبران.

خانه بیل 1001 شد اسپانسر شده از طرف سخنران متی چوپان R-El Dorado و سنا 2 بود اسپانسر شده از طرف رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tempore mcclary R-Sulphur Springs.

این اقدامات را ایجاد Covid-19 صندوق روز بارانی که دریافت $173.6 میلیون در مازاد تخصیص نیافته و بودجه.

گالری: قوه مقننه عبور COVID-19 روز بارانی صندوق لایحه

“ما واقعا با هم” چوپان گفت: بعد از ظهر جمعه.

“ما درک می کنیم که ما در یک دوره از زمان است که ارائه برخی از چالش های شدید و مهم بود که ما را به گرد هم می آیند و پیدا کردن زمینه های مشترک و ارسال یک صدای واحد به اجازه دهید مردم آرکانزاس می دانیم که ما در حال انجام همه که ما می توانید سعی کنید و آدرس آن موضوع است.”

Hendren گفت: سناتورهای بعد از ظهر جمعه است که 350 میلیون دلار در بودجه ما به دلیل رکود اقتصادی [و] ما این $170 میلیون و امیدوارم برخی دیگر از صندوق توازن و ذخایر است که ما می توانید سعی کنید برای پر کردن آن سوراخ است.”

او گفت: دولت خواهد بود مانع توسط قانون فدرال با استفاده از پول آن را دریافت زیر فدرال coronavirus بسته امداد برای پر کردن بودجه دولت ،

“این فدرال دلار استفاده می شود برای چیزهایی که به طور منظم در ارتباط با مراقبت های بهداشتی عواقب به covid-19 بحران” Hendren گفت.

صورتحساب تایید شده

مدت کوتاهی پس از نیمه شب جمعه مجلس سنا رای 35-0 به تصویب HB1001 و مجلس رای دادند 100-0 به تصویب SB2 ارسال صورتحساب به فرماندار در سومین و آخرین روز از جلسه ویژه.

هاچینسون گفت: در کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر که او برنامه ریزی شده به امضای اسکناس اوایل امروز.

“آن است که فقط به رسمیت شناختن فوری کار است که آنها را که من می خواهم به احترام آنها را با بودن در اینجا وقتی که گذشت [و] آنها به عنوان آن را به ما میز,” او گفت:.

هاچینسون گفت که او قصد دارد با استفاده از بودجه را به مطمئن شوید که سازمان های دولتی مانند وزارت بهداشت و بخش اورژانس مدیریت منابع آنها نیاز به پوشش داده شده در بودجه و همچنین به طور بالقوه کمک به پرداخت هزینه برای تجهیزات مهم مانند هواکش.

دوشنبه برش کمرنگ کلی درآمد بودجه در بخش بهداشت و درمان توسط $3.4 میلیون دلار به $78.4 میلیون. بخش $78.4 میلیون بودجه در آخر سال مالی.

SB2 و HB1001 نیاز دولت رئیس مالی افسر به استفاده از پول در هزینه های مجاز توسط مجمع عمومی و “برای جبران درآمد عمومی کاهش بودجه نیاز دارد و نیازهای پیش بینی نشده ایجاد شده توسط covid-19 بحران است.”

در این صورتحساب انتشار هر گونه پول از covid-19 صندوق نیاز به تایید حداقل دو نفر از سه قوه مقننه رهبران در هر دو مجلس نمایندگان و سنا.

این تایید می آیند الکترونیکی و یا در نوشتن.

خانه رهبران خواهد بود حداقل دو نفر از سه نفر: سخنران; Rep. مارکوس ریچموند از هاروی جمهوریخواه رهبر و Rep. فرد از لیتل راک رهبر حزب دموکرات و یا خود را designees.

در سنای آمریکا به مقامات خواهد بود دو تا از زیر سه نفر: رئیس جمهور pro tempore; بهداشت ، بارت هستر از غار چشمه رهبر جمهوریخواهان; و از سوی دیگر ، کیت Ingram غرب ممفیس رهبر حزب دموکرات.

صورتحساب توضیح دهید که چگونه تصویب می شود:

“در صورتی که رهبر حزب اکثریت یا اقلیت رهبر حزب در دسترس نیست در عرض دو ساعت پس از اطلاع رسانی [از درخواست بودجه] داده شده است و یا recused این مجلس یا رئیس جمهور Pro Tempore سنا باید تماس غیر-پاسخ حزب اکثریت نماینده یا عدم پاسخ رهبر اقلیت منصوب و نماینده باید یا فورا در دسترس است یا تلقی به رای گیری برای تصویب از انتشار بودجه از Covid-19 صندوق روز بارانی.”

قوه مقننه خواهد بود گفت: در مورد درخواست برای استفاده از بودجه مصوبات و خلاصه ای از چگونه پول صرف شده در زیر صورتحساب.

رد تغییر

مجلس سنا روز پنجشنبه رد اصلاحیه توسط سناتور. جیمی Hickey, R-تکسارکنا به Hendren لایحه که مورد نیاز قبل از تصویب قوه مقننه مشترک ارزیابی عملکرد و هزینه بررسی کمیته برای آزادی از بودجه. Hickey را اصلاح خواهد اضافه شده اند سخنران و رئیس جمهور pro tempore به عنوان رای گیری اعضای کمیته.

Hickey رای جمعه برای SB1 هر چند او گفت که او دوست نداشت به این شرط که تحت آن “یک رای می تواند یک رای بله بدون یک عضو وجود دارد.”

“اما در همین راستا است که در حال حاضر و از آنجایی که من مجاز به انجام اصلاح و از آن عبور نمی کند من فکر می کردم که این عاقل ترین چیزی که برای شهروندان به طوری که به همین دلیل من جلو رفتم با آن,” او گفت:.

تحت اسکناس در 30 ژوئن آخرین روز از مالی 2020 ارشد مالی افسر را انتقال هر گونه باقی مانده بودجه در covid-19 صندوق عقب به طور کلی درآمد سهم صندوق ذخیره است که مخزن برای تخصیص نیافته مازاد بودجه است.

اقدامات احتیاطی سلامت

برای محافظت از قانونگذاران سلامت در حالی که نشست در وسط یک بیماری همه گیر تعدادی از اقدامات احتیاطی گرفته شد برای حفظ قانونگذاران در یک فاصله از یک دیگر.

100-عضو خانه در ملاقات جک Stephens مرکز در دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک. حدود 20 از 35 سناتور بود و صندلی خالی بین آنها در مجلس سنا اتاق در حالی که بقیه سناتور شد و در گالری ها و ادارات و جاهای دیگر.

هر دو مجلس در روز پنج شنبه تصویب تغییرات قانون است که اجازه خواهد داد که برای گسترش استفاده از پروکسی رای گیری در این جلسه ویژه و دوسالانه مالی جلسه شروع می شود که 8 مارس.

دیابت را پیوند D-Little Rock در جمعه خوانده به سناتورهای بیانیه ای از ایالت میسی Irvin, R-Mountain View در آن Irvin گفت: او با سناتورها در جلسه ویژه به خاطر همسرش که یک پزشک است که در خط مقدم دیدن بیماران در درمانگاه و بیمارستان است. او گفت که او نمی خواست به جای هر یک سناتور در معرض خطر ندانسته در این زمان بحرانی.

“دو تا از اولین Arkansans ما از دست داده اند اقامت در منطقه — شهر زیبا Greers Ferry,” Irvin گفت: در بیانیه نوشته شده است. “وجود درد و رنج بسیار در میان تمام این جامعه به ویژه کلیسا شده است که آمار بسیار سخت است. آنها آمدند با هم به عبادت خدا ندانسته در معرض خود را و دیگران به این ویروس مرگبار است. آنها نیاز به حمایت ما می توانید آنها را از طریق نماز ما بلکه از طریق ما تمرکز شدید برای پیروزی در این جنگ است.”

مالی جلسه

چوپان گفت: بعد از ظهر جمعه که خانه رهبران و اعضای هیات, در عین حال برای تعیین یک محل برای نصب و راه اندازی 100 عضو بدن در 8 آوریل.

او گفت: بحث امر به زودی شروع به سمت برنامه ریزی برای این جلسه.

“ما باید یک ایده از چیزهایی که ما نیاز به در نظر گرفتن” چوپان گفت. “من فکر می کنم یکی از مسائل بزرگ است که رفتن به زمانی که ما تشکیل در مارس 8, ما اقامت در جلسه و یا آیا ما می آیند و دیدار در مجاورت نزدیک به آن و یا فراموش می کنید و صبر کنید تا بعد از آن در زمان اختصاص داده شده به بازگشت و ملاقات کرد؟”

Hendren گفت که او انتظار دارد که مجلس سنا به کار در مالی با محدودیت های مشابه در مورد نزدیکی خود را به یک دیگر است که آنها تا به حال در جلسه ویژه.

او گفت: آن را بسیار به احتمال زیاد است که مجلس نمایندگان و مجلس سنا را گسترش مالی جلسه اجازه می دهد تا نمایندگان مجلس به دیدار تا حداکثر 45 روز مجاز تحت آرکانزاس اساسی است.

“آیا ما زنگ تفریح خودمان را به زمان بیشتر و به [بخش مالی و اداری] زمان بیشتری برای کنار هم قرار دادن بودجه تغییرات و یا اینکه آیا ما همچنان به کار بر روی یک محدود برنامه ما هنوز نمی دانند” Hendren گفت.

“من فکر می کنم مردم نمی به طور کامل درک قدر از پیامدهای بودجه از آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:. “ما در حال استفاده برای برش بودجه.

“وجود دارد رفتن به برخی از آمدن به شرایط با این واقعیت جدید است که ما خودمان را پیدا کنید با توجه به اقتصاد و بودجه پس از آن است که برای رفتن به یک چالش به ویژه در محیط های که در آن ما در حال محدود در چگونه ما می توانیم در تعامل با یکدیگر” Hendren گفت.

“اما من هنوز هم با اعتماد به نفس که ما می خواهیم با هم یک طرح است که ما پشتیبانی می کند. ما ممکن است مجبور به انجام کاری موقت و دوباره در یک جلسه ویژه هنگامی که ما این فرصت را به تعامل و بحث بیشتر به طور کامل به اصلاح” او گفت:.

مجلس متی چوپان (سمت چپ) ارائه خانه بیل 1001 کامل اتاق طی چهار جلسه برگزار شده در جک Stephens مرکز در لیتل راک. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/328covidbills/.
(Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)

رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tempore mcclary disinfects تریبون جمعه در کاپیتول دولت قبل از ارائه لایحه خود را در اجازه دادن به رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون $173 میلیون در rainy-day بودجه برای پر کردن بودجه نیاز باعث این بیماری همه گیر کوروناویروس. این لایحه و یکسان در مجلس تصویب شد و فرستاده شده به هاچینسون. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/328covidbills/.
(Arkansas Democrat-Gazette/جان Sykes جونیور)

مترو در 03/28/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>