دولت باعث محدودیت در پزشکی حرفه ای به عنوان آنها نبرد Covid-19

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالت نیویورک است که لغو محدودیت های مختلف در پزشکان و پرستاران و محافظ آنها از پزشکی مسئولیت آن را به عنوان به نظر می رسد به رشد نیروی کار خود را برای درمان افزایش Covid-19 بيمار.

یک فرمان اجرایی صادر شده توسط فرماندار در اوایل این هفته شل دولت پزشکی مسئولیت قوانین از طریق مارس 22.

این سفارش می گوید که گروهی از پزشکان و پرستاران و دیگر کلاس ها از متخصصان پزشکی “باید مصون از مسئولیت مدنی در قبال هر گونه آسیب و یا مرگ ادعا کرده اند پایدار به طور مستقیم به عنوان یک نتیجه از یک عمل و یا حذف چنین حرفه ای پزشکی در این دوره از ارائه خدمات پزشکی در حمایت از دولت در پاسخ به Covid-19 شیوع مگر آن تاسیس شده است که از جمله آسیب یا مرگ ناشی از این سهل انگاری فاحش از جمله پزشکی حرفه ای است.”

اقدامات ارائه پزشکان اطمینان به عنوان آنها را به تصمیم گیری های دشوار مانند تاخیر در مراقبت به آزاد کردن منابع برای پاسخ به Covid-19گفت: دکتر آرتور Fougnerیک OB/GYN در Northwell بهداشت و رئیس جامعه پزشکی از ایالت نیویورک است.

“این ایده به طوری که آنها نمی خواهد به دنبال شمشیر داموکلس بر سر” Fougner گفت. “آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند به عنوان منابع کشیده و آنها به عنوان کردن مواردی که در غیر این صورت نیاز به انجام.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو و دکتر هوارد Zucker, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان گفت: روز شنبه که این تغییرات با هدف کمک به بیمارستان ها پیدا کردن کارگران آنها نیاز به پاسخ به اورژانس.

“ما گفت: در این مورد ما در حال رفتن به استراحت بسیاری از مقررات به طوری که آنها می تواند کارکنان و افزایش ظرفیت” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری در آلبانی. “شما نیاز به انعطاف پذیری برای آنها را به انجام آنچه ما درخواست آنها را به انجام.”

علاوه بر تغییرات در اطراف پزشکی مسئولیت اجرایی به منظور گسترش دامنه عمل چند نوع از حرفه ای پزشکی.

در طول اضطراری پرستار پزشکان قادر خواهید بود برای تمرین بدون نوشته تمرین توافق یا مشترک در ارتباط با یک پزشک و یا بیمارستان. دستیاران پزشک و متخصص دستیاران می تواند ارائه خدمات پزشکی بدون نظارت از نظارت پزشک. گواهی ثبت نام پرستار بیهوشی مجاز به اداره بیهوشی و بدون نظارت یک پزشک.

ایالت نیویورک شناسایی شده بود مورد 33,000 موارد Covid-19 همانطور که از شنبه شب از جمله حدود 20000 نفر در شهر نیویورک است. شده اند وجود دارد 310 مرگ و میر به بیماری های دستگاه تنفسی تا کنون.

فرماندار گفت: 40,000 متخصصان پزشکی داوطلب شده بودند به بخشی از دولت را رزرو پزشکی سپاه در حدود نیمی از آن ثبت شد پرستاران و بهیاران و کمک پرستاران.

نیویورک در حال کار برای اضافه کردن 87,000 تخت بیمارستان به ملاقات انتظار می رود تقاضا است.

چندین طرح با هدف پر کردن این شکاف. فرماندار کارگردانی کرده است بیمارستان ها به افزایش ظرفیت خود را توسط حداقل نیمی از زمان تخت count; به سازمان مدیریت اضطراری فدرال و سپاه مهندسی ارتش در حال اضافه کردن تخت در موقت سایت های پزشکی مانند Javits Convention Center; ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی و راحتی است که سفر به نیویورک و دولت در حال آماده سازی SUNY خوابگاه به خانه بیماران.

است که برگ های بالقوه فاصله حدود 20,000 تخت که کومو پیشنهاد می تواند پر از هتل ها و خانه های سالمندان.

“شما می توانید ایجاد تخت شما در پیدا کردن تجهیزات” کومو گفت. “شما باید برای پیدا کردن کارکنان و کارکنان برای کسانی که به تخت اضافی هستند که در سیستم بیمارستان.” —جاناتان LaMantia

H+H کامل سوابق پزشکی الکترونیکی, انتقال, تولید $215M در درآمد


شهر نیویورک بهداشت + بیمارستان تکمیل کرده است انتقال آن به حماسه سوابق پزشکی الکترونیکی سیستم.

این سیستم جدید در حال حاضر دارای 5 میلیون سوابق بیمار و کمک به تولید بیش از $215 میلیون دلار اضافه درآمد پس از ادغام آن آغاز شد و در سال 2018 H+H گفت.

H+H سرمایه گذاری در حدود 1 میلیارد دلار به اتخاذ جدید EMR و درآمد چرخه مدیریت ابزار systemwide. تلاش شده است بخشی از سلامت سیستم چندین ساله طراحی مجدد با تمرکز بر پایداری مالی.

“این بوده است بالينی تحول” گفت: کوین لینچ مدیر ارشد فناوری اطلاعات در ثانیه+H. “قبلا ما 11 سیستم های مختلف که صحبت نمی به هر یک از دیگر. در حال حاضر اطلاعات می تواند به اشتراک گذاشته در سراسر کل ما استمرار سلامت است.”

حماسه متصل به سیستم بهداشت و درمان را در بیمارستان و بخش اورژانس اولیه و خدمات تخصصی و مراقبت در منزل آژانس به تک سوابق پزشکی و اطلاعات مالی سیستم.

آن را فراهم می کند بیماران مبتلا به پورتال آنلاین به استفاده از یک کامپیوتر قرص یا گوشی های هوشمند برای پیدا کردن نتایج آزمون, پیام, مراقبت از خود, تیم, درخواست پر کردن مجدد نسخه و برنامه ریزی قرار ملاقات. آن را نیز فراهم می کند پزشکان با predictive analytics گفت: دکتر کیم مندز مدیر ارشد انفورماتیک پزشکی افسر در H+H مانند کسانی که برای شناسایی بیماران مبتلا به سپسيس.

درآمد خود را در چرخه مدیریت ابزار است که کمک به سلامت سیستم ضبط اضافی 5% از بيماران درآمد تا $142 میلیون در سال.

این سیستم جدید همچنین ثابت شده است مفید در طول شیوع کروناویروس.

“ما قادر به اهرم بهترین شیوه در سراسر کشور در یک راه جدید,” دکتر گفت: Michael Bouton ارشد پزشکی افسر اطلاعات در H+H و طب اورژانس حضور پزشک.

به عنوان مثال ارائه دهندگان در سیاتل—که اولین نقطه داغ برای Covid-19 در آمریکا—اطلاعات به اشتراک گذاشته شده از طریق حماسه کمک کرد که با ایجاد نظم مجموعه, آنچه بیماران ممکن است نیاز به. —جنیفر هندرسون

Kallyope را افزایش می دهد $112M مواد مخدر با هدف قرار دادن دل و روده و مغز محور


Kallyope یک منهتن مبتنی بر زیست فناوری شرکت گفت که آن را مطرح کرده و 112 میلیون دلار از سرمایه گذاران از جمله بیل گیتس. این پول را سرمایه گذاری توسعه چند نامزد مواد مخدر است که هدف از راه دستگاه گوارش ارتباط با مغز از طریق هورمون ها و سلول های تخصصی.

این شرکت منجر نامزد متمرکز بر تنظیم هورمون های کنترل سیری برای کمک به کاهش وزن است. تست بالینی بر روی این دارو است که انتظار می رود برای شروع بعد از این سال.

این شرکت همچنین در حال توسعه یک دارو برای درمان بیماری التهابی روده است. آن گفت که معتقد است تحقیقات خود را به دل و روده و مغز محور اتحاد مفاهیم برای دیگر دستگاه گوارش و سیستم عصبی مرکزی و اختلالات التهابی. Kallyope مدیر عامل نانسی Thornberry توصیف استراتژی شرکت به عنوان “بیماری میکرد ،

“ما بسیار هیجان زده به دریافت این کمک های مالی که به ما می دهد سه سال از باند فرودگاه برای پیشبرد برنامه های متعدد به درمانگاه” Thornberry گفت.

موجود سرمایه گذاران کمک به سری C دور شامل دروازه, ستون, گروه, لوکس, سرمایه Polaris شرکای اقلیدسی سرمایه دو سیگما سرمایه گذاری Illumina سرمایه گذاری و اسکندریه سرمایه گذاری سرمایه گذاری. Casdin سرمایه Greenspring همکاران و دو unnamed نهادی سرمایه گذاران جدید همکاران.

این شرکت مستقر در اسکندریه مرکز علوم زندگی در منهتن در سمت شرق تاسیس شد و در اواخر سال 2015 و ساخته شده بر اساس علم توسعه یافته در دانشگاه کلمبیا توسط دکتر ریچارد اکسل, تام Maniatis و چارلز Zuker. Thornberry سابق اجرایی در مرک و جانباز 30 ساله از داروسازی و زیست فناوری, استخدام شد منجر به Kallyope.

Thornberry گفت: این شرکت ردیابی اثر Covid-19 در روند توسعه مواد مخدر اما معتقد است که برنامه های خود را هنوز هم در مسیر.

این شرکت در گفتگو با سرمایه گذاران آغاز شده چند ماه پیش قبل از بازارهای سهام جهانی شروع به ریختن مقدار در اواخر فوریه.

“وجود دارد هیچ سوال آن است که در حال حاضر یک چالش محیط زیست برای جمع آوری کمک های مردمی به همین دلیل است که ما خیلی خوشحال با این افزایش” Thornberry گفت. —J. L.

هزینه های بستری Covid-19 بیماران می تواند بالا 1.4 تریلیون دلار, مطالعه می یابد


کل هزینه ها برای تمام بیمارستان بستری Covid-19 بيمار در ایالات متحده می تواند رسیدن به بیش از 1.4 تریلیون دلار در هزینه و $558 میلیارد دلار تخمین زده می شود در شبکه مقدار.

که با توجه به یک مطالعه جدید از منهتن مبتنی بر عادلانه سلامت یک سازمان مستقل غیر انتفاعی با تمرکز بر شفافیت در هزینه های مراقبت های بهداشتی.

یافته است بر اساس پیش بینی های به دست آمده از بهداشت تخمین می زند که بین 66 میلیون و 198 میلیون آمریکایی ممکن است آلوده شوند با کروناویروس که بین 4.9 میلیون و 19.8 میلیون ممکن است نیاز به بستری باقی می ماند و عادلانه بهداشت گفت.

در پایان پایین تر از طیف مجموع هزینه های تمام بیمارستان بستری Covid-19 بيمار می تواند به $362 میلیارد دلار در هزینه و $139 میلیارد دلار در سال تخمین زده می شود در شبکه مقدار.

برآورد “ممکن است کمک به مدیران بیمارستان و همچنین سیاستگذاران شرکت های بیمه خصوصی و دولتی payors پیش بینی بالینی منابع که ممکن است مورد نیاز و همچنین تاثیر مالی از جمله تقاضا در منابع” رابین Gelburd رئیس جمهور از نمایشگاه سلامت گفت: در یک ایمیل. “هدف این است که به کمک همه ذینفعان کلیدی در برنامه ریزی های کوتاه مدت و برنامه ریزی برای مدت بحران است.”

گذشته از کل هزینه های بستری Covid-19 بیماران عادلانه سلامت در نگاه telehealth کدهای معمولا استفاده می شود برای عفونت های تنفسی. هزینه متوسط غالب یک $43 و متوسط تخمین زده می شود در شبکه مقدار برای کسانی که به صورت تجاری بیمه شده است $34.

ارقام آن را با کمترین هزینه خدمات از جمله کدهای مورد استفاده قرار گیرد تنها برای telehealth های غیر انتفاعی گفت.

این مهم شامل telehealth هزینه اطلاعات در این مطالعه Gelburd گفت: از آنجا که “پزشکی از راه دور تبدیل شده است ترجیح تماس اولیه برای بسیاری از افراد با مراقبت های بهداشتی سوالات به خصوص در مورد Covid-19.”

“دولت برنامه های شرکت های بیمه خصوصی و قانونگذاران در حال استراحت محدودیت در استفاده از پزشکی از راه دور و در بازپرداخت آن,” او اضافه شده است. —J. H.

در یک نگاه


بودجه برای بیمارستان ها: سنا تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی فدرال در اواخر شنبه شب که شامل 150 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی سیاسی گزارش شده است. پول ارائه خواهد شد بازپرداخت مستقیم برای مراقبت های بهداشتی هزینه و درآمد از دست رفته مربوط به Covid-19 پاسخ. اگر این لایحه تصویب مجلس بعدی نبرد خواهد بود و بیش از پول را چگونه باید توزیع در سراسر کشور است.

COVID مقابل خطوط: نیویورک بهداشت + بیمارستان’ المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز شده در مرکز نیویورک Covid-19 شیوع بیش از 200 نفر پر کردن آن اورژانس در برخی از نقاط, نیویورک تایمز گزارش داد. اخیرا در یک دوره 24 ساعته 13 نفر در بیمارستان. برخی از مردم تبدیل شده است که به دور از دریافت آزمون پس از انتظار در خط برای ساعت.

عرضه سطح: یک نظرسنجی جدید در بیمارستان تامین سطح از شارلوت, N. C.-بر اساس برتر نشان داد که 97 درصد از پاسخ دهندگان گزارش دادند که اجرا حداقل یک پروتکل حفاظت برای تجهیزات حفاظت شخصی. اما آنها هنوز هم گفت: آنها “سوزاندن از طریق” بیشتر ماسک, ماسک, لباس و چهره سپر از را می توان جایگزین کرد.

رهایی از استرس: ریچموند مرکز پزشکی دانشگاه راه اندازی یک آرامش منطقه در سالن اجتماعات بیمارستان برای کمک به کارکنان خط مقدم پیدا کردن زمان برای خود در طول شیوع کروناویروس. “کارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت به مراقبت از تمام بیماران ما و واقعا کار فوق العاده تحت فشار,” دکتر گفت: Daniel Messina, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت RUMC, در بیانیه ای. “راه اندازی این منطقه ضروری بود به دلیل وجود یک نیاز برای همه ما به زمان هنگامی که ما می توانید برای مراقبت از ما و روانی و عاطفی و معنوی.”

قیمت سنگ آهن در بازار: شهردار, بیل د Blasio و گروه مصرف کننده و حفاظت از کارگر کمیسر Lorelei Salas روز چهارشنبه اعلام کرد یک مورد در برابر منهتن مبتنی بر مترو داروهای افزایش قیمت ماسک صورت تخطی از قیمت درآوردن مقررات تحت این شهر حمایت از مصرف کننده قانون است. DCWP است که به دنبال به $37,500 جریمه. این مورد اولین بار است که از چندین بخش در حال برنامه ریزی برای فایل مربوط به قیمت سنگ آهن در بازار طی شیوع کروناویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>