محققان را هدف نقشه ژن از یک میلیون نفر زندگی می کنند و یا در خطر ابتلا به بیماری آلزایمر بیش از پنج سال از طریق یک پیشنهاد ابتکار در دانشگاه ایالتی نیویورک است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو جمعه پیشنهاد برای ایجاد SUNY درمان آلزایمر سلامت کنسرسیوم به جمع آوری و نقشه ژنومی داده ها در سطح ایالت. از حزب دموکرات گفت: این طرح در نهایت ارائه اطلاعات به محققان در حال کار برای کاهش سرعت پیشرفت بیماری آلزایمر.

فرماندار می گوید SUNY و دولت در توسعه اقتصادی, آژانس, Empire State توسعه به دنبال طرح های پیشنهادی برای شرکت های خصوصی برای کار با کسب و کار دیگر بیمارستان ها و غیر انتفاعی آموزش عالی موسسات تحقیقاتی در نقشه برداری طرح.


دولت امپراتوری توسعه زندگی علم و ابتکار را فراهم می کند 20 میلیون دلار در بودجه اولیه برای شناسایی و جذب 200 ، 000 نفر برای آزمایش ژنتیک. مقامات بهداشتی دولت کمک خواهد کرد به دست آوردن نمونه ها و ناشناخته خواهد ماند و پرونده سلامت الکترونیک از داوطلبان.

بیش از 5 میلیون نفر در ایالات متحده بیشتر و میلیون ها نفر در سراسر جهان به آلزایمر به علت زوال عقل است. نیویورک وزارت بهداشت تخمین می زند 390,000 افراد در نیویورک به حال بیماری آلزایمر در سال 2017 — یک رقم انتظار می رود افزایش به 460,000 تا سال 2025.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de