دولت دریافت 1.2 میلیون بیکاری calls دوشنبه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دولت وزارت کار بود هولناک با 7.8 میلیون تماس از نیویورک به دنبال مزایای بیکاری در هفته گذشته و به نظر می رسد قادر به نگه دارید تا با تقاضا رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: صبح روز سه شنبه.

“سایت بسیار deluged که آن را نگه می دارد توفنده چون شما به معنای واقعی کلمه صدها نفر از هزاران نفر از مردم در هر زمان در تلاش برای دریافت در سایت. و آن را همچنان به سقوط” فرماندار گفت. دولت قرارداد شرکت های فن آوری به حل مسئله است.


دوشنبه وجود دارد 1.2 میلیون تماس به دولت در مورد بیکاری به مراتب بیش از 50,000 تماس های معمولی در طول یک هفته با توجه به رابرت Mujica, دولت, بودجه, مدیر.

هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که 80,000 نیویورکی در زمینه بیکاری در هفته منتهی به 21 مارس است. در مقابل, پنسیلوانیا دریافت 379,000 ادعای هفته گذشته است.

اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 بحران شده است وخیم برای نیویورک. پس از دولت تعطیل غیر ضروری کسب و کار به کار از راه دور تنها با یک میزبان از شرکت ها گذاشته کارگران است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>