تعداد فرزندان در دولت lockups کاهش یافته است و تقریبا یک سوم از جولای 2017, بخشی از فشار به تعمیرات اساسی یک نوجوان قضایی که نگهداری برخی در lockups طولانی تر لازم است یک دولت رسمی گفت.

در آغاز ماه جولای سال 2017, تعداد جوانان در دولت پنج مسکونی امکانات درمان بود 327. در روز پنج شنبه آن را به 235. شش فرزند شد, در شهرستان اجرا بازداشتگاهها نوجوان در مقایسه با 47 در ماه جولای سال 2017 با توجه به دولت داده است.

“من احساس بسیار با اعتماد به نفس که احتمالا کمترین تعداد از ما تا به حال در بسیاری از سالها” گفت: Michael Crump, مدیر بخش جوانان از خدمات قانونی جلسه کمیته هفته گذشته است. “… ما می دانیم آن را به رسیدن به صفر اما ما احساس بسیار با اعتماد به نفس است که آن را سطح است.”

در 2018, 377 کودکان متعهد شدند به امکانات دولتی. در سال 2019, 310 متعهد شد با توجه به داده ها.

به طور غیر منتظره ای کم تعداد فرزندان در lockups باعث ضرر و زیان مالی برای جوانان فرصت های سرمایه گذاری LLC, ایندیانا-بر اساس شرکت اجرا می شود که چهار نفر از دولت امکانات بر اساس قرارداد. به دلیل این ضرر و زیان این شرکت تصمیم گرفتند به تمدید قرارداد خود با دولت را برای یک سال دیگر.

در اواخر سال 2018 Gov. آسا هاچینسون اعلام برنامه ریزی برای ایجاد تغییرات قابل توجهی به دولت juvenile justice سیستم مانند بسته شدن دو تا از امکانات برش جوانان حبس و کاهش مقدار زمانی که کودکان صرف پشت میله های زندان.

دولت امکانات بسته در Dermott و کلت سال گذشته است.

پس از فرماندار اعلام بخش خدمات جوانان اجرا کرده است “درمان تیم های” حرفه ای که پیگیری و برنامه ریزی کودکان و درمان; مجموعه ای از محدودیت در حکم پسوند و تاسیس بیشتر استاندارد برای ارزیابی کودکانی که وارد سیستم Crump گفت.

جوانان محکوم به اعدام پس از آوریل 1 2019 دریافت طرح درمان فردی توسعه یافته توسط یک تیم متشکل از سلامت رفتاری پزشک, ثبت نام, پرستار, جامعه, متخصص مورد مدیر و دیگر متخصصان Crump گفت: قانونگذاران چهارشنبه در جلسه مشترک کمیته مجلس سنا در کودکان و جوانان و کمیته مجلس در پیری کودکان و جوانان قانونی و امور نظامی.

“این بسیار دلگرم کننده اخبار” گفت: تشکر. شارلین Fite, رئیس کمیته و یک جمهوری خواه از ون بارن.

قبلا بچه ها رو “برش کوکی” طرح درمان با توجه به ارائه نمایش به صورت اسلاید Crump ساخته شده به نمایندگان مجلس.

صورت هماهنگ با درمان تیم نیز با داشتن بازدیدکننده داشته است ماهانه با جوانان در مراقبت از خود. قبلا نیاز بود هر سه ماه Crump در مصاحبه ای گفت:.

“درمان تیم دارای یک اثر در پایان گفت:” امی Webb سخنگوی آرکانزاس وزارت خدمات انسانی. این بخش از خدمات جوانان تحت بخش.

ارزیابی برای کودکان نیز تغییر کرده است. یک سؤال از بخش پس از Crump در زمان بیش از حدود یک سال پیش نشان داد که کودکان گاهی اوقات انتظار ماه در بازداشتگاهها نوجوان برای ارزیابی.

دولت همه اما متوقف شد با استفاده از این مراکز. کودکان به جای رفتن مستقیم به الکساندر اطفال ارزیابی و درمان مرکز در Saline County برای ارزیابی است که به طور کلی رخ می دهد در عرض 20 روز.

بازداشت مراکز استفاده می شود به ندرت برای “وقفه” برای جوانانی را که در عمل پرخاشگرانه و “نیاز روز” را به بهبود می یابند. این وقفه قرار است در گذشته تنها یک زن و شوهر از روز است و ممکن است قطع درمان برای کودکان و نوجوانان Crump در مصاحبه ای گفت:.

الکساندر مرکز مورد انتقاد قرار گرفته در سال های گذشته برای داشتن قفل خارج از اتاق است که نیاز به یک باز در نتیجه ایجاد خطر آتش سوزی. Crump گفت: تعویض قفل در آثار اگر چه او نبود مطمئن شوید که چه ساخت و ساز در انتظار.

“با ارزیابی ریسک است که دادگاه در حال استفاده در حال حاضر ما قادر به منحرف کردن برخی از بچه ها به کمتر محدود مکان هایی مانند خانه گروه,” او گفت:.

عمل 189, همچنین شناخته شده به عنوان بازگرداندن آرکانزاس, خانواده, قانون تصویب در طول سال 2019 جلسه قانونی نیاز دارد که فرزندان تحت “اعتبار ارزیابی ریسک” قبل از صدور حکم به تعیین اینکه آیا آنها می توانند با خیال راحت و به طور موثر درمان در جامعه است.

یک تعداد انگشت شماری از قضات شروع به استفاده از یک سیستم ارزیابی شناخته شده به عنوان SAVRY, حدود دو سال پیش. این سیستم به گسترش در سراسر کشور.

“قضات باید بیان به ما که آنها را دیده ام واقعی تغییر” Crump گفت.

زمانی که Crump در زمان بیش از این بخش شناسایی حدود 30 کودکانی که تا به حال شده است در این سیستم برای دو سال یا بیشتر پس از انتظار برای ارزیابی تندرست به عقب و جلو بین مراکز و داشتن جملات خود را خودسرانه افزایش یافته است.

“گاهی اوقات بچه ها … خود را در طول مدت اقامت خواهد بود مختل و یا توسعه یافته به دلیل شما می دانید چیزهای جزئی شاید سرقت یک مداد و یا چیزی. من اصلا یک مثال خاص” Crump قانونگذاران گفت.

در حال حاضر تخلیه تاریخ است که در حال تغییر باید به تایید شده توسط تیم درمان و Crump به ثبت نام در این تصمیم است.

“من فکر می کنم نگرانی من این است قبل از اینکه این کار انجام شد و کسانی که بچه ها فقط به سمت چپ برای یک زن و شوهر از سال” گفت: Rep., سیندی کرافورد, خواه از فورت اسمیت. “شما بچه ها پس از این بچه ها مطمئن شوید که بهداشت روانی پایدار است؟”

Crump پاسخ داد که نرخ تکرار جرم سال ها در حال پیگیری است. او در مصاحبه ای گفت که بسیاری از کودکانی که تا به حال شده است در مدت دو سال یا بیشتر تا به حال منتشر شده است.

Webb گفت: در مصاحبه ای که بعد از مراحل بخش برنامه خواهد بود دقیق به زودی, اگر چه او مطمئن بود از تاریخ دقیق.

“در حال حاضر که ما احساس می کنیم مثل ما مرتب کردن بر اساس از بدست ما خانه به ترتیب با کودکان و نوجوانان هستند که ما در زندان و بازداشت در یک محیط امن. ما در حال شروع به نگاه در آنچه که ما می توانید انجام دهید در خدمات مبتنی بر جامعه و انحراف سمت” Crump قانونگذاران گفت.

یک بخش در 02/17/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im