دولت می گوید اولین مورد ویروس شناسایی

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک آرکانزاس بیمار در روز چهارشنبه آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس باعث Gov. آسا هاچینسون به اعلام عمومی-بهداشت و درمان اضطراری.

چندین دانشکده نیز اعلام کرد که آنها را به طور موقت نزدیک و یا ارائه آنلاین-تنها کلاس با استناد به نگرانی در مورد دانش آموزان سلامت در زمینه های مرتبط و یا دیگران که در تماس با بیمار که در بیمارستان بستری شد در Jefferson منطقه ای مرکز پزشکی در پاین بلاف.

نشستن در یک جدول به همراه اعضای کابینه در کنگره هاچینسون به خبرنگاران گفت که او نیز محدود به خارج از کشور سفر کارکنان دولت و او را تشویق تمام ساکنان دولت به دقت در نظر گرفتن برنامه های خود را برای شکستن بهار و تعطیلات.

“من مصرانه از Arkansans به تجدید نظر به تجدید نظر در هر سفر خارج از دولت” هاچینسون گفت.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“درخواست برخی از سوالات ساده. آن را به یک دولت و یا منطقه با تایید موارد ؟ آیا این سفر شامل گردهمایی های زیادی با افراد دیگر از چندین مکان نامعلومی? هنگامی که شما بازگشت خواهد شما را از تماس با افراد مسن و یا با دیگر گروه های بزرگ? شما در حال رانندگی و یا رفتن با جرم حمل و نقل ؟ وجود دارد گزینه های امن تر برای تعطیلات ؟

“این معقول سوال که Arkansans باید درخواست خود را به عنوان آنها خود را نگاه کنید برنامه سفر” و آنها شبیه به کسانی است که مقامات دولت را در نظر بگیرید در هنگام توزین درخواست کارمند برای خروج از کشور سفر هاچینسون گفت.

بیمار جدا شده

بیمار اعتقاد به قرارداد این ویروس در حالی که سفر در خارج از دولت اما در داخل کشور بود جدا شده در واحد مراقبت های ویژه بیمارستان با “بسیار شدید” علائم covid-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس, وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت گفت.

او گفت: در این آزمون انجام شد و یک شب در بخش آزمایشگاه کوچک سنگ با نتایج به آینده را در حدود دو ساعت قبل از هاچینسون صحبت در مورد 10:15 صبح چهارشنبه.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=Q2xOjRvzgeU]

امی کاهیل بیمارستان رئیس ستاد گفت: در یک بعد از ظهر در کنفرانس خبری که بیمار در وضعیت با ثبات و در یک اتاق با فشار منفی برای جلوگیری از گسترش آلاینده ها.

در ظهر مقامات از پاین بلاف اداره پلیس و Jefferson County sheriff را به حال ورودی اصلی مسدود شدند و هدایت ترافیک است که تلاش برای ورود به یک پارکینگ در سراسر خیابان. در ورودی کارکنان با پوشیدن ماسک صورت می تواند دیده می شود همراهی مردم در داخل و خارج از ورود و توزیع ماسک.

بیمارستان اعلام کرد که محدود کردن دسترسی بازدید کنندگان به ورودی اصلی و یا اتاق اورژانس و صفحه نمایش بازدید کنندگان برای علائم. همه بازدید کنندگان مورد نیاز خواهد بود به می گویند که بیماران آنها در حال بازدید از.

اعضای هیات بودند در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب مانند پوشیدن دنده محافظ در حالی که مراقبت از coronavirus بیمار کاهیل گفت.

“این رمان است که ما مراقبت از افراد بیمار هر روز” او گفت:. “ما تعداد زیادی از بیماری های عفونی. این چیزی است که ما انجام می دهیم.”

این دولت برای اولین بار آزمون مثبت برای این ویروس در شیوع گسترش یافته است که از ووهان, چین به کشورهای مختلف و بسیاری متحده است. این ویروس اعلام شده توسط سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه به یک بیماری همه گیر.

نتایج مثبت به طور رسمی در نظر گرفته شود “presumptive” تا زمانی که تایید توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری آزمایشگاهی, اما اسمیت گفت آرکانزاس’ آزمون است که تصور می شود بسیار دقیق است.

[سند: رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون اجرایی جهت اعلام شرایط اضطراری ” arkansasonline.com/312order/]

او گفت: وزارت بهداشت و درمان تیم مشغول به کار بود به جابجایی این بیمارستان بیمار سفر اخیر سابقه و تعیین کارکنان بیمارستان اعضا و دیگران در دولت که بیمار شده بود در تماس با.

دکتر جنیفر Dillaha بخش پزشکی, مدیر برای واکسن و شیوع پاسخ گفت: این بخش معرفی خانه قرنطینه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگران در نظر گرفته شده در حد متوسط یا بالا خطر قرار گرفتن در معرض ویروس تحت دستورالعمل از CDC.

این دسته شامل افرادی که طولانی مدت در تماس نزدیک با بیمار مبتلا به کروناویروس بدون استفاده از کافی تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و حفاظت از چشم.

اسمیت گفت که او نمی باید جزئیات و در عین حال در جایی که بیمار در سفر هنگامی که بیمار بیمار شد, هنگامی که بیمار شد و بستری در بیمارستان و که در آن بیمار زندگی می کند.

“سفر تاریخ است که واقعا دشوار است برای قرار دادن با هم در حال حاضر به دلیل بیمار بیمار است,” او گفت:.

با استناد به نگرانی های حریم خصوصی بیمار او کاهش یافته است به سن و یا جنسیت, اما اشاره کرد که افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی در بالاترین خطر ابتلا به عوارض.

وب سایت اطلاعات تماس

در ظهر جنوب شرقی, آرکانزاس, کالج در پاین بلاف بسته خود را از 1200 دانشجو پردیس گفت: سه تنفسی درمان دانش آموزان آموخته بودند در معرض بیمار در طول یک چرخش بالینی یک روز پیش از آن.

بعد چهار شنبه, Pulaski, آکادمی خصوصی قبل از کودکستان تا 12 درجه در Little Rock, گفت: آن را خواهد دید برای بقیه هفته پس از یک پدر و مادر که یک پزشک است گفت: مسئولین مدرسه ای که او تا به حال در تماس با بیمار در پاین بلاف.

پدر و مادر و فرزند دوم گریدر برداشت شد تا بعد از ظهر چهارشنبه و دیگر پدر و مادر اجازه داده شد تا فرزندان خود را در خانه های اولیه مدرسه در بیانیه ای گفت.

این Pulaski, آکادمی دانشجویی خانواده و دانشجویان قرار داده شد زير 14 روز خانه قرنطينه با توجه به اظهارات مدرسه.

در ضمن دانشگاه آرکانزاس در پاین بلاف و دانشگاه آرکانزاس در مانتیسلو گفت: آنها تعویض آنلاین-تنها کلاس از امروز شروع و Pulaski, دانشکده فنی در شمال لیتل راک گفت که لغو آن در کلاس های حضوری حداقل تا مارس 30.

یک UAPB بیانیه ای گفت: 11 “دانشجویان پرستاری شرکت کننده در clinicals” و دو عضو هيأت علمی بر این باور هستند که “ارتباط مستقیم” با بیمار است.

در UAM دانشجویی گزارش دادند که تماس مستقیم با بیمار در روز دوشنبه سخنگوی اخگر دیویس گفت:.

Pulaski تکنولوژی اخبار حرفه ای پزشکی که به درمان پاین بلاف بیمار و کسی که دارای یک رابطه با یک کارمند. که کارمند توصیه شده است به خود قرنطینه برای 14 روز.

این کالج همچنین اشاره کرد که یک تنفسی درمان دانش آموز تحت درمان یک بیمار که در حال آزمایش برای ویروس.

یک دانشجو در دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک نیز برنامه های خود به قرنطینه پس از به تازگی داشتن تماس مستقیم با بیمار در پاین بلاف با توجه به یک ایمیل گردش در اطراف پردیس چهارشنبه و به دست آمده توسط Arkansas Democrat-Gazette.

مسئولان دانشگاه تایید ایمیل فرستاده شده بود به دانشگاه اما ارائه اطلاعات بیشتر به روزنامه مورد چگونگی این دانشگاه برنامه ریزی شده برای ادامه فعالیت های دانشگاه.

دانشگاه آرکانزاس فایت گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را که در آن خواسته بود همه اعضای هیات علمی به صورت آماده برای ارائه کلاس های آنلاین در مارس 30.

یک آرکانزاس وزارت اصلاحات گفت: بستری بیمار ندارد شناخته اتصال به زندان سازمان است که در پاین بلاف و عمل چندین زندان در این منطقه است.

بودجه اضطراری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که در آرکانزاس را دریافت خواهد کرد 6.2 میلیون دلار از $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای ویروس پاسخ تایید شده توسط کنگره در هفته گذشته.

که از $8.8 میلیون که اسمیت گفت: دولت و مجلس در روز سه شنبه که گروه او به احتمال زیاد نیاز به هزینه های اضافی مربوط به این ویروس بیش از سه تا شش ماه آینده.

اسمیت گفت: کوچکتر مقدار بودجه نمی خواهد مانع این بخش تلاش.

“در بسیاری از این بهداشت عمومی در شرایط اضطراری در آن طول می کشد شش ماه یا بیشتر قبل از ما هیچ بودجه اضافی بنابراین این بوده است بسیار به موقع” اسمیت گفت.

او گفت: نتیجه تست مثبت خواهد شد و به احتمال زیاد سرعت بخشیدن به برنامه های این اداره و دانشگاه آرکانزاس به راه اندازی یک یا بیشتر رایگان-ایستاده امکانات در آرکانزاس مرکزی که در آن نمونه ها برای آزمایش جمع آوری می شود بیماران بدون نیاز به رفتن به مطب یا اتاق اورژانس بیمارستان.

استپ Mette, مدیر اجرایی مرکز پزشکی UAMS گفت: در یک مصاحبه تلفنی در این هفته که باپتیست بهداشت نیز بوده است که در بحث ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند همچنین با عضویت در تلاش است.

او گفت: بحث در حال “زن” و این مرکز می تواند عملیاتی در عرض یک هفته یا بیشتر.

امکانات خواهد بود برای افرادی طراحی شده با علائم covid-19 اما کسی که بیمار نیست به اندازه کافی به نیاز به مراقبت در بیمارستان.

کارگردانی آنها را به دور از بیمارستان ها و دفاتر پزشکان کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش عفونت و همچنین حفظ و ارائه دهندگان خدمات از غرق شدن, او گفت:.

“ما انتظار داریم که تقاضای زیادی برای تست و بهتر است که ما می توانید مستقیم به این افراد در خارج از اتاق اورژانس یا حتی مراقبت فوری مناطق بهتر برای همه” Mette گفت.

اسمیت گفت: وزارت بهداشت آزمایشگاه به اندازه کافی کیت برای انجام از 1800 به 2000 تست — ترجمه به 900 تا 1000 بیماران پس از دو نمونه جمع آوری شده از هر بيمار.

بزرگ آزمایشگاه های خصوصی نیز شروع به انجام آزمایش. Burlington, N. C.-بر اساس LabCorp گزارش شده بود سه منفی نتایج آزمون به وزارت بهداشت که از روز شنبه.

وزارت بهداشت گزارش صبح روز چهارشنبه بود که انجام آزمون از 14 بيمار. اسمیت گفت: این آزمون که لزوما مربوط به پاین بلاف مورد همه منفی است.

از اواخر ماه ژانویه این گروه دریافت کرده است منفی نتایج آزمون در 12 بيمار ديگر با استفاده از خود را در آزمایشگاه یا CDC آزمایشگاه.

این گروه همچنین گزارش شده است که بیش از 100 بيمار زير 14 روز خانه قرنطينه پس از بازگشت به کشور از کشورهای آسیب دیده از ویروس.

اضطراری اعلام

گسترش ویروس بسیار شبیه آنفولانزا از طریق قطرات تنفسی ساطع شده زمانی که مردم عطسه یا سرفه, سلامت, مقامات گفت.

بیماری از ویروس را در محدوده خفیف تا شدید باشد. علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

هاچینسون اضطراری اعلام می دهد وزارت بهداشت به عنوان نهاد مسئول در وزارت امور خارجه در پاسخ به این ویروس است.

آن میله های شهرها و استان ها از اتخاذ “قرنطینه مقررات بازرگانی و یا سفر” بدون گروه ها مجوز می دهد و بخش “قدرت تنها به مدرسه عمومی دانشگاه های سراسر کشور به دلایل مربوط به” ویروس.

که ارائه فقط برای K-12 مدارس دولتی هاچینسون گفت: اگر چه او گفت که او را تشویق موسسات آموزش عالی به مشورت با وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش قبل از بسته شدن.

در این اعلامیه همچنین معاف سازمان از تهیه و پرسنل قوانین است که تداخل با پاسخ به این ویروس و معاف از برخی مقررات فدرال وسایل نقلیه تجاری و حمل و نقل “اقلام ضروری مانند مواد غذایی و دارو است.

دادستان کل لسلی Rutledge گفت: در این بیانیه که اجازه می دهد دولت به استناد قانون منع فروشگاه از “قیمت سنگ آهن در بازار” در موارد مانند مواد غذایی و ضد عفونی کننده دست.

هاچینسون گفت: سفر محدودیت خواهد بود در محل برای مدت 60 روز نیاز به کارکنان دولت برای دریافت تایید از دولت سر به خارج از کشور سفر.

او گفت که او نمی بینم نیاز به حد زیادی مجامع عمومی از جمله آنهایی را که در بازدید کنندگان از خارج از دولت است.

اگر این رویداد درگیر مسافران از کره جنوبی و “ما نیاز به تجدید نظر است که” او گفت:.

اما او افزود: “ما می خواهیم توسعه اقتصادی به رشد ادامه خواهد داد.

“ما باید چشم انداز آینده در آرکانزاس و بدیهی است که می خواهید برای حفظ سلامت طبیعی ضد آنفلوآنزای نوع اقدامات احتیاطی که ما در حال درخواست از مردم برای شرکت در, اما ما در حال رفتن به انجام کسب و کار در آرکانزاس است.”

اطلاعات اين مقاله کمک دیل الیس امیلی Walkenhorst و جان Moritz از Arkansas Democrat-Gazette.

یک بخش در 03/12/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>