دولت می بیند 448 جدید covid-19 موارد 6 بیشتر مرگ و میر فرماندار می گوید

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس دیدم 444 مورد جدید از covid-19 در میان آن nonincarcerated جمعیت رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون گفت: روز شنبه یک رکورد روزانه. تعداد کل موارد جدید, 448, شامل چهار زندانی که تست مثبت است.

افزایش در تعداد موارد فقط هفت کوتاه از ضبط گزارش, مارس 21 از 455.

وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت گفت: تعداد کل موارد 3,294 از جمله 140 از خانه های پرستاری و 199 در تادیبی امکانات و 2,955 در جمعیت عمومی است.

بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود به یک رکورد 187. هاچینسون گفت: شش نفر از این ویروس, آوردن تلفات به 171.

Northwest Arkansas ادامه داد: برای دیدن جدید ترین موارد با 143 در شهرستان واشنگتن و 78 در Benton County است. Pulaski County دیدم سوم-اکثر موارد 37.

از این موارد در شهرستان واشنگتن اسمیت گفت: 93 درصد از اسپرینگدیل.

یک مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تیم وصول جمعه اسمیت گفت: برای کمک به دولت بهتر درک پویایی این ویروس را گسترش در شمال غربی آرکانزاس و همچنین درک کنند که چگونه بهترین برای رسیدن به لاتین جمعیت برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش یافته است.

از دوشنبه 29 درصد از مردم با فعال شدند لاتین اسمیت گفت. همانطور که از شنبه, 24 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری بودند لاتین.

هاچینسون گفت: با ابلاغ بیمارستان در شمال غرب آرکانزاس در چند روز گذشته گفت: “مدیران احساس ظرفیت و حفاظت فردی, لوازم و تجهیزات کافی هستند.

پیچک Pfeffer, معاون کمیساریای از آرکانزاس وزارت آموزش و پرورش صحبت به طور خلاصه در کنفرانس خبری در مورد برنامه ریزی برای بازگشت کودکان در دانشگاه آموزش در پاییز.

Pfeffer گفت: مدارس باید با برنامه به دنبال بسیاری از همان دستورالعمل برای محدود کردن گسترش ویروس به عنوان کسب و کار و سالن در دولت است. این شامل خوب دست و بهداشت و تمیز کردن مکرر اغلب لمس سطوح تشویق استفاده از ماسک زمانی که امکان پذیر است و نگه داشتن فاصله فیزیکی زمانی که ممکن است.

هاچینسون گفت: این طرح برای مدارس یک کار در حال پیشرفت است اما تاکید کرد او می خواهد بچه ها را به بازگشت به کلاس های درس در پاییز.

قبلی:

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون و مقامات بهداشتی دولت ارائه خواهد شد به روز رسانی در آرکانزاس’ covid-19 دیدگاه در 1:30 بعد از ظهر

تعداد کل coronavirus موارد در آرکانزاس توسط دولت گزارش وزارت بهداشت باقی مانده در 10,368 روز پنج شنبه صبح. مرگ و میر باقی مانده در 165.

بررسی بازگشت به تماشای ویدئو زندگی می کنند.

[تصویری نیست بالا ؟ برای مشاهده اینجا کلیک کنید ” https://www.youtube.com/watch?v=QbZlXePtme8]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>