دولت برای اولین بار می بیند covid-19 مرگ و میر

Category: آرکانساس Comments: No comments

دو مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آرکانزاس شد به گزارش روز سه شنبه به تعدادی از موارد در دولت افزایش 31 به 232.

اولین فرد 59 ساله شروود مرد درگذشت این ویروس در 4 صبح در باپتیست بهداشت و درمان مرکز پزشکی در نورث لیتل راک با توجه به Pulaski County, دفتر پزشکی قانونی.

مقامات انتشار نام مرد اما گفت که او تا به حال یک “مهم تاریخ پزشکی” از جمله تنفسی و مشکلات قلبی.

در ساعت 8 صبح یک 91 ساله در شهرستان کلیبرن کرد در کانوی منطقه ای مرکز پزشکی معاون فاکنر پزشکی قانونی شهرستان گفت.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

عضو Greers Ferry First Assembly of God شناسایی این مرد به عنوان بیل بارتون یکی از ده ها تن از اعضای کلیسا که آزمایش مثبت بیش از گذشته چند روز.

اعلام مرگ و میر در یک کنفرانس خبری Gov. آسا هاچینسون هشدار داد که او انتظار دارد که این ویروس تلفات در کشور را افزایش دهد.

“در برخورد با و صحبت کردن به من بهداشت عمومی تیم آنها با استفاده از این زبان و گفت که آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که آرامش قبل از طوفان” هاچینسون گفت.

“من می دانم که بسیاری از مردم نمی بینیم و این به عنوان یک آرام, اما من فکر می کنم این راه است که این تعبیر باعث می شود ما درک می کنیم که ما هنوز هم در پایان پایین تر از شیب به عنوان آن می رود.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=JZckWfYqVMM]

هیچ مستند و در عین حال

سه شنبه شب این ویروس برای اولین بار گزارش شده بود بیش از نیمی از این ایالت 75 شهرستانهای استان است.

موارد گزارش شده برای اولین بار در همپستید داغ بهار و پیک شهرستانهای بالا بردن تعداد کل استان ها که در آن مردم را آزمایش مثبت به 38.

برای جلوگیری از گسترش این ویروس هاچینسون بسته شده است مدارس دولتی در این ایالت از طریق مارس 17; به طور نامحدود بسته, میله, باشگاه تناسب اندام, رستوران, اتاق ناهار خوری و سرگرمی های داخلی سالن و توصیه می شود در برابر برگزاری تجمع بیش از 10 نفر.

روز دوشنبه دولت, وزارت بهداشت, دستور بسته شدن همه سرو زیبایی, آرایشگری ناخن سالن ماساژ درمانی استودیو و تو سرو با شروع از ظهر امروز.

گالری: فرماندار آسا هاچینسون فراهم می کند به روز رسانی در مورد آرکانزاس را COVID-19 پاسخ

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/325governor/]

بسیاری از کشورهای دیگر گرفته اند مراحل مشابه با برخی از رفتن تا آنجا که به بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار و سفارش ساکنان خانه بمانند.

در مورد خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک فاکس نیوز مجازی تاون هال جلسه روز شنبه که او را “عشق به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” است که در آوریل 12, هاچینسون گفت که او تا به حال شنیده نظرات.

“رئیس جمهور این امید را می دهد و او را به صحبت کردن در یک امیدوار آن را برای تلفن های موبایل مانند” هاچینسون گفت. “من فکر می کنم ما همه می خواهم عشق را به زندگی بازگشت به حالت عادی با عید پاک.

“من فکر می کنم که رفتن به اتفاق می افتد ؟ به من نشان داد قبل از ما هنوز هم در پایان پایین تر از این شکوفایی و من فکر می کنم ما در حال رفتن برای دیدن موارد بیشتر. ما قصد داریم به ادامه مطلب مراجعه کنید اخلال در آینده ای نزدیک است.”

در واقع دولت در بخش بهداشت و درمان وزیر Nate اسمیت گفت آرکانزاس’ محدودیت ممکن است نیاز به در جای دیگر از کسانی که در برخی از کشورهای دیگر.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

“بخش های مختلف کشور در مراحل مختلف در این بیماری همه گیر” او گفت:. “ما یکی از آخرین متحده به موارد.”

و به عنوان یک روستایی ایالت “ما می توانیم انتظار داشته احتمالا بیشتر از آهسته به سطح شیب دار بالا و کاهش آهسته است که در واقع برای ما خوب است چرا که معنی خواهد بود که ما در اوج تعداد افرادی که نیاز بیمارستان ها که نیاز به پنکه پایین تر خواهد بود از آنها را اگر آن را در یک شهر بزرگ است.”

هاچینسون گفت: یک پتو پناه-در-محل سفارش و یا ایالت مستند خواهد بود دشوار است برای پیاده سازی.

با توجه به طول زمان این ویروس است که می رود به یک نگرانی او گفت: او می خواهم “می خواهم به نگه داشتن اقتصاد ما در حال حرکت حتی با این چالش است.”

“شما باید به یک سوال بپرسید اگر شما بیشتر و بیشتر زمانی که شما آنها را باز کنید تا زمانی که شما می دانید که ما قصد داریم در این وضعیت به مدت هشت تا 12 هفته و حتی قبل از آن شروع می شود و اوج?” او گفت:.

موارد افزایش

این ویروس که ظهور در اواخر سال گذشته در ووهان چین گسترش می یابد از طریق قطرات تنفسی ساطع شده زمانی که مردم عطسه یا سرفه. علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

کسانی که علائم خفیف بوده اند برای بسیاری از مردم است. افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی مزمن در نظر گرفته می شوند بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید و عوارض.

از بعد از ظهر سه شنبه, آرکانزاس,’ موارد شامل 11 کودکان و نوجوانان تا سن 18 سال 73 سن 65 ساله یا مسن تر و 134 نفر سن 19-64 اسمیت گفت.

چهارده بيمار بستری از نه یک روز زودتر و شش بود و در فن او گفت:.

مداوم coronavirus آزمون در سه خانه های سالمندان که در آن ساکنان آلوده شده اند روشن نیست تا هر گونه موارد جدید.

در Briarwood پرستاری و توانبخشی در لیتل راک 35 نفر و هشت کارکنان آزمایش مثبت است.

دیگر خانه های روستا به طور کلی باپتیست وست در پاین بلاف که در آن دو ساکنان آزمایش مثبت و اپل نهر بهداشت و درمان و نوتوانی در سنترتون (آرکانزاس) که در آن یک بیمار تشخیص داده شده.

در آن زمان که اسمیت صحبت کرد بعد از ظهر سه شنبه به وزارت بهداشت گزارش شده بود در مجموع 218 موارد در دولت است.

سه شنبه شب گزارش داد 14 بیشتر موارد.

Pulaski County بيشترين 64 از 62 روز پیش از آن.

به دنبال آن کلیبرن شهرستان که در آن تعدادی از موارد افزایش شش تا 34 و Jefferson County, که در آن موارد بالا رفت و به یک به 22.

فاکنر به حال 17 مورد سهشنبه افزایش هفت و گرلند شهرستان تا به حال 11 نفر افزایش دو.

Van Buren County تا به حال هفت مورد از طیف وسیعی از 1-4 روز دوشنبه.

Washington County تا به حال شش مورد افزایش یک از یک روز پیش از آن.

کلارک کانتی که تا به حال ذکر شده به عنوان داشتن هفت موارد دوشنبه ذکر شده بود روز سه شنبه به داشتن شش. وزارت بهداشت سخنگوی مگ Mirivel گفت: او نمی دانست که چرا این تعداد کاهش یافته است.

در چند مورد او افزود: یک مورد بوده است منسوب به یکی از شهرستان “قبل از ما کشف شده است که [بیمار] در واقع زندگی در یکی دیگر از شهرستان.”

سایر استان ها با موارد ذکر شده به عنوان داشتن کمتر از پنج.

مراسم تشییع جنازه احتیاطی

هاچینسون توصیه کرده است که کسب و کار, کارکنان, کار از خانه تا حد امکان; صفحه نمایش کارکنان و بازدید کنندگان برای علائم; و “اجرای اجتماعی فاصله” یک مفهوم است که مقامات بهداشت گفته اند شامل اقامت حداقل 6 فوت دور از سایر افراد است.

روز سه شنبه یک بخش بهداشت و درمان عضو هیات پوشیدن فولاد ماسک استفاده می شود گوش دماسنج برای بررسی, برای اولین بار درجه حرارت از خبرنگاران از حضور در کنفرانس خبری که در آن هاچینسون و اسمیت صحبت کرد.

گروه آغاز شد, نمایش فیلم شنبه برای همه بازدید کنندگان به ساختمان Mirivel گفت.

“ما در حال تلاش به دنبال مشاوره خود ما,” او گفت:.

این بخش نیز با صدور توصیه های جمعه برای مجالس ترحیم گفت: آنها باید محدود به 10 نفر و کفن کارکنان و شرکت کنندگان باید غربالگری علائم و ممکن است در مواجهه با افراد آلوده.

مراسم خانه کارگر “باید اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از تماس با به طور بالقوه عفونی بدن مایعات” این بخش گفت: در دستورالعمل های آن.

اسمیت گفت: مردم ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن برگزاری کوچک تجمعات خانواده در خارج از منزل و طرح بزرگتر خدمات بعد هنگامی که این ویروس تا اجرای آن در دولت است.

“ما نیاز به فکر می کنم در مورد راه هایی که ما می توانیم افتخار زندگی عزیزان ما در راه است که نمی افزایش گسترش covid-19” او گفت:.

او همچنین اشاره کرد که “شواهد” است که سیگار کشیدن باعث افزایش احتمال بیماری و مرگ و میر ناشی از ویروس است.

“برای کسانی که دود این زمان خوبی است که به شدت در نظر بگیرید ترک,” او گفت:.

تامین می رسند

برای آماده شدن برای انتظار هجوم بيماران دولت تلاش کرده است برای دوباره پر کردن عرضه آن از محافظ پزشکی دنده مانند ماسک و روپوش و بررسی گزینه هایی برای افزایش فضای بیمارستان.

بامداد سهشنبه هاچینسون گفت: دولت دریافت آن حمل و نقل دوم از محافظ پزشکی دنده از وزارت بهداشت و خدمات انسانی استراتژیک ملی ذخایر از جمله 27,800 N95 ماسک ماسک.

منظور از 1 میلیون واحد بیشتر از دنده محافظ که دولت دستور داد از خارج از کشور تامین کننده برنامه ریزی شده است برای رسیدن به این آخر هفته او گفت:.

پس از آن دولت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید به اندازه کافی از تجهیزات به 60 روز گذشته در نرخ آنها با استفاده از آن در حال حاضر.

“بدیهی است که شما می توانید ببینید اگر مثبت موارد بستری شدن در بیمارستان را مصرف و میزان مصرف را افزایش و آن را برای یک دوره کوتاه از زمان,” او گفت:.

اعضای رسانه ای خود را حفظ فاصله از یک دیگر روز سه شنبه در وزارت بهداشت دولت به عنوان دولتی آسا هاچینسون و دیگر مقامات به روز رسانی در coronavirus از جمله دو نفر در کشور به مرگ از covid-19.
(Arkansas Democrat-Gazette/جان Sykes جونیور)

یک بخش در 03/25/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>