دولت مراحل برنامه ریزی برای افزایش Covid-19 بستری شدن در بیمارستان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز پنجشنبه گفت که دولت این است که از نزدیک نظارت بر بستری شدن در بیمارستان مربوط به Covid-19 در پیش بینی از افزایش بیماران.

دولت تا به حال شناسایی شده و 328 نفر با این ویروس از جمله 148 در شهرستان Westchester و 95 در شهر نیویورک به عنوان پنج شنبه بعد از ظهر. حدود یک سوم از این موارد برای اولین بار پنج شنبه اعلام کرد. از آن دسته از بیماران, 47 بستری هستند یا 14 درصد از موارد است.

کومو برقرار ممنوعیت تجمعات 500 یا بیشتر مردم در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

“وجود دو پایه توابع شما در حال انجام است. یکی کاهش گسترش این بیماری است. دو مطمئن شوید که شما می توانید درمان تعداد زیادی از مردم که ویروس” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پنج شنبه. “شما نیاز به یک بیمارستان سیستم یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که می تواند انجام این کار است.”

دولت در نظر گرفتن مراحل مختلف برای بهبود شانس است که آن را با امکانات کافی و نیروی انسانی برای مدیریت افزایش بستری شدن در بیمارستان.

فرماندار گفت: او می تواند در برخی از نقطه در دستور بيمارستان به لغو اعمال جراحی الکتیو به افزایش خود را باز تخت. دولت تخمین می زند 25% تا 35% از یک بیمارستان تخت اشغال شده توسط افرادی که تا به حال یک عمل جراحی انتخابی.

“هنگامی که شما نگاه در آنچه اتفاق افتاده است در ایتالیا که در آن شما را به دردسر؟” کومو پرسید. “شما ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.”

لغو اعمال جراحی الکتیو را حذف منبع اصلی درآمد برای نیویورک بیمارستان.

Kenneth Raske رئیس جمهور بیشتر New York, انجمن بیمارستان گفت: بیمارستان رهبران در یک یادداشت که این حرکت صرفا یک آینده امکان.

“بر اساس گفتگو با فرماندار, من مطمئن هستم که او صحبت کردن در زمینه گسترش و افزایش ظرفیت که لغو اعمال جراحی الکتیو جدی گزینه” Raske نوشت.

دولت نیز در حال کار برای آماده سازی لازم در نیروی انسانی. وزارت بهداشت و درمان را سرعت بخشیدن به زمان آن طول می کشد برای دریافت برخی از متخصصان پزشکی خبره و تشویق بازنشسته پزشکان و پرستاران برای رسیدن به کارفرمایان سابق خود را در مورد چگونه آنها می تواند کمک. دولت را تسریع recertifying بازنشسته پزشکان کومو گفت.

نیویورک نیز رسیدن به مدارس پزشکی به دیدن اگر دانش آموزان خود را می تواند به عنوان ذخیره کارکنان و استخدام پزشکان از گارد ملی برای پرش در برای کمک به بیماران.

این کار به شناسایی موقت بیمارستان امکانات و مختصات یک موج طرح در سراسر ایالت و downstate بیمارستان.

فرماندار مطرح قوانین جدید برای خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی که باید نیاز کارکنان خود را به پوشیدن ماسک و نظارت برای Covid-19 علائم. دولت محرومیت غیر پزشکی کارکنان از ورود به خانه های پرستاری برای محافظت از آسیب پذیر باشند. امکانات را باید در اختیار اجازه می دهد تا بازدید کنندگان در “شرایط بحرانی.”

“این به این معنی هیچ بازدید کننده در یک خانه سالمندان است که برای تلفن های موبایل بسیار دشوار است” کومو گفت. “اما نگاه شما لازم نیست اگر شما در مورد مراقبت از کسی که در خانه سالمندان آخرین چیزی که شما می خواهید به مخاطره می اندازد که فرد و یک بازدید کننده نوه رفتن به سفر خود و یا مادر بزرگ خود را که در کامپیوتر شما انجام نمی دهد هر کسی یک سرویس است.”

شهردار بیل د Blasio, اعلام وضعیت اضطراری در شهر دوشنبه به او قدرت به تعویق انداختن روش انتخابی در بیمارستان ها به عنوان به خوبی.

د Blasio سی ان ان گفت صبح روز پنج شنبه در شهر است که از 1200 تخت بین بیمارستان های دولتی و خصوصی است که می تواند در دسترس خواهد بود اگر بیشتر مردم شروع به نیاز به بستری و مراقبت.

“اگر این واقعا می شود چیزی مانند ما هرگز دیده می شود در یک گسترده وسیع مقیاس همه ما یک مشکل” شهردار گفت.

کومو و د Blasio گفت: نیویورک خواهد شد نیاز به حمایت دولت فدرال هر دو به صندوق پاسخ و کمک به تهیه وسایل اضافی مانند هواکش و فولاد ماسک. —جاناتان LaMantia

پزشکان با هدف سهولت coronavirus تهدید در جوامع قومی


رهبران از غیر انتفاعی پزشک رهبری شبکه Somos همراه با مقامات منتخب در روز پنج شنبه برگزار شد تجمع در خارج از شهرداری به آدرس coronavirus نگرانی فرهنگی جوامع جدا.

Somos که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در درجه اول خدمت به مهاجران در این شهر گفت: Covid-19 شیوع بیماری می تواند “ویران” در چینی, لاتینی و دیگر محله های جدا شده از طریق زبان و فرهنگ.

در چنین محله سواد سلامت و حساسیت می تواند یک چالش. یک مطالعه اخیر در چینی بهداشتی منتشر شده توسط Somos یافت می شود که سوء تفاهم فرهنگی می تواند منجر به عدم رعایت توصیه های پزشکی و محرومیت از بیماری است.

خانواده و جامعه پزشکان, اما می تواند کمک به کاهش است که تهدید.

“ما بیشتر به قدرت رسیدن و آموزش [جوامع گوناگون] بیشتر مناسب,” دکتر گفت: ژاکلین Delmont, افسر ارشد پزشکی از Somos. آن را به ویژه مهم برای پزشکان که همان زبان صحبت می کنند که بیماران خود را به بخشی از برقراری ارتباط اطلاعات در مورد کوروناویروس او اضافه شده است.

هدف این است که بهتر است آموزش و پرورش و مهار.

به کمک Somos به تازگی ایجاد یک خط تلفن برای پاسخ به سوالات و توصیه گام های بعدی. خود پزشکان نیز باید اجرا شود و بودجه پزشکی از راه دور بهره برداری و توزیع اطلاعیه های خدمات عمومی در اسپانیایی, زبان چینی و انگلیسی.

“این از نظر فرهنگی و زبانی هماهنگ پزشکان بر روی زمین هستند در جوامع است که می تواند به حاشیه رانده شده توسط دولت و ادارات بهداشت گفت: بهداشت ، جان لیو یک دموکرات که نشان دهنده جنوب, ملکه, در بیانیه ای “و ما باید آنها را تشخیص به عنوان یک نیروی مهم را حاوی هر دو ویروس و ترس و وحشت است.” —J. H.

ابن میمون حرکت به سمت مقابله با نیویورک بیمارستان جامعه


یکی از بروکلین مستقل باقی مانده بیمارستان است تقویت روابط خود به ابن میمون مرکز پزشکی قصبه بزرگترین بیمارستان.

نیویورک, جامعه, بیمارستان, یک 134-تخت تسهیلات در Midwood بخش قصبه دارای امضا نامه ای از قصد برای بررسی و مقابله با ابن میمون.

دو بیمارستان لگد بالینی همکاری در سال 2018 و در حال حاضر در چه صورت یک عمیقتر ممکن است گفت: Kenneth گیبس ابن میمون’ مدیر عامل شرکت.

چنین توافقی می تواند یک دارایی ادغام بیمارستان یک آرایش است که در آن ابن میمون است که جامعه بيمارستان فعال پدر و مادر و یا وابستگی توافق.

نیویورک بیمارستان جامعه به پایان رسید وابستگی با نیویورک–پروتستان در سال 2016.

گیبس گفت: ابن میمون اجرا می شود که یک 711-تخت بیمارستان در قصبه پارک برای سرمایه گذاری در جامعه بیمارستان برای ارائه خدمات بیشتر در تاسیسات است که در یکی از شهرستان کوچکترین بیمارستان. آن را هنوز برای تعیین چه مقدار از آن سرمایه گذاری خواهد کرد. گیبس گفت: آن را ندارد قصد دارد تا نزدیک بیمارستان.

“ما در حال بزرگ مؤمنان که بهترین مراقبت است و مراقبت های محلی و انواع مختلف مراقبت را در تنظیمات مختلف” او گفت:.

ابن میمون یک همکاری استراتژیک با Northwell سلامت که اجرا می شود از طریق اوت. این می تواند نتیجه در بیمارستان بروکلین در نهایت پیوستن به دولت بزرگترین خصوصی نظام سلامت است.

معاملات مشابه دریافت کرده اند حمایت از دولت است که تشویق و تحکیم امکانات مراقبت های بهداشتی. نیویورک, جامعه, بیمارستان از دست داد 6 میلیون دلار از عملیات در سال 2018 بود و $7.6 میلیون عامل از دست دادن سال 2017 با توجه به مدرن بهداشت و درمان معیارهای.

هر دو بیمارستان ها به شدت متکی پزشکی برای بیمار و درآمد می تواند تحت تاثیر برنامه های کاهش هزینه های پزشکی در مالی 2021 بودجه دولت است که با توجه آوریل 1. —J. L.

مسکن کار می کند امنیت مخدر پاسخ گرانت


بروکلین مسکن کار می کند یکی از 19 سازمان در سراسر کشور اعطا می شود کمک های مالی از طریق بنیاد مخدر پاسخ تلاش های’ اولین دور از کمک های مالی.

مسکن کار می کند, یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات پشتیبانی برای ده ها هزار نفر از افراد بی خانمان و کسانی که با HIV/ایدز را دریافت خواهد کرد $600,000 از $10.1 میلیون مسافت. آن را با استفاده از بودجه برای بهبود حفظ و پایبندی به داروهای مخدر-استفاده-درمان اختلال.

متی برنارد رئیس مسکن کار می کند در بیانیه ای گفت که داده ها نشان می دهد دارو-کمک به درمان موجب صرفه جویی در زندگی و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی.

با کمک مالی, سازمان خود را گسترش دهد مبتنی بر شواهد رفتاری مداخلات بهداشتی و اجتماعی به پشتیبانی از جوامع بیشتر متاثر از مواد مخدر بحران برنارد گفت. “و ما با استفاده از جایگاه ما در جدول به حمایت از پایداری این استراتژی به ویژه در ایالت نیویورک فعلی پزشکی طراحی مجدد,” او اضافه شده است.

مسکن کار می کند تنها گیرنده در نیویورک است. نیوجرسی دانشگاه راتگرز دریافت $525,000 به ادغام داروها برای مصرف استفاده اختلال به مراقبت های اولیه.

منهتن مبتنی بر پایه و اساس مخدر پاسخ تلاش های آغاز شده بود در سال 2018 به عنوان یک سازمان ملی تمرکز بر پیدا کردن راه حل برای بحران مواد مخدر.

در اولین درخواست برای پیشنهاد بنیاد دریافت پاسخ از 443 سازمان در 46 متحده که در نهایت بررسی توسط یک پانل از 50 کارشناسان مستقل از سراسر کشور است.

معیارهای انتخاب قرار می گیرد اولویت در کار است که پایدار است و می تواند الگویی برای دیگر جوامع گفت: دکتر کارن اسکات رئیس بنیاد.

“این است که ابتدا” اسکات گفت. پایه و اساس به رسمیت می شناسد که به طور قابل توجهی آدرس مخدر بحران آن را به یک رویکرد جامع. دیگر زمینه های مورد علاقه عبارتند از پیشگیری ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی آموزش و پرورش, سیاست و آگاهی عمومی. —J. H.

در یک نگاه


CORONAVIRUS بودجه: سناتور. چاک شومر گفت: نیویورک پست که یک میلیارد دلار معامله پیشنهادی در کنگره را در نیویورک $750 میلیون در ماه در اقتصادی. که شامل پیشرفته پزشکی مطابقت میزان 58 درصد در مقایسه با فدرال’ معمولی 50% سهم. این قرارداد در حال مذاکره با مجلس نانسی پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت و هنوز باید به تصویب سنا و جمهوری خواهان و سیاسی گزارش شده است.

چه کسی اخبار: دکتر فیلیپ Otterbeck شده است به نام صندلی پزشکی در ریچموند مرکز پزشکی دانشگاه در استاتن آیلند. او تمرکز در آموزش پزشکی, پژوهش و استخدام و همچنین ارتباط با جامعه پزشکان بیمارستان گفت. Otterbeck شده در ستاد از سال 2012 و همچنین رئیس endocrinology.

دکتر راشل Vreeman است که در حال حاضر صندلی جهانی بهداشت و مدیر Arnhold موسسه جهانی بهداشت در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای. Vreeman یک متخصص و محقق شده بود موسسه موقت مدیر پس از مصرف بیش از دکتر Prabhjot سینگ. سینگ پایین پا در تابستان گذشته بعد از یک گروه از کارمندان فعلی و سابق اتهام او تبعیض بر اساس سن و جنس.

آزمایش های تشخیصی: هکنساک نصف النهار بهداشت گفت: مرکز خود را برای کشف و نوآوری ایجاد کرده است یک تست تشخیصی برای Covid-19 را کاهش می دهد که زمان آن طول می کشد برای رسیدن به نتایج Ucsfnurse گزارش شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>