دولت تدابیر کنترل; ویروس موارد آمار 308

Category: آرکانساس Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون روز چهارشنبه گفت که دولت دستور-و نه فقط توصیه-که داخل سالن گردهمایی های اجتماعی محدود به 10 یا کمتر مردم به عنوان تعدادی از Arkansans تست مثبت برای coronavirus صدر 300.

از سه شنبه شب تا چهارشنبه شب تعداد ویروس موارد گزارش شده توسط دولت افزایش 76 به 308 تنظیم دوباره یک رکورد بزرگترین روز افزایش دهد.

رکورد قبلی افزایش 47 موارد جدید دولت گزارش روز شنبه.

دولت 300 مورد در آمد فقط دو هفته بعد از دولت اول مورد یافت شد, در مارس 11.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

دو روز بعد هاچینسون توصیه می شود در برابر برگزاری گردهمایی بیش از 200 نفر برای محدود کردن این ویروس گسترش یافته است.

او کاهش آستانه است که به 50 نفر سه روز بعد و به 10 در مارس 19, زمانی که او نیز دستور بستن میله, رستوران, غذاخوری, اتاق ها و باشگاه های بدنسازی در دولت و طولانی زودتر سفارش بسته شدن مدارس دولتی در این دولت به حداقل مارس 17.

در چهارشنبه هاچینسون گفت که در حالی که بسیاری از Arkansans شده اند پس از توصیه خود علیه تجمعات بیش از 10 “بسیار با دقت چند استثنا وجود دارد برای که و کسانی که استثنا می اندازد چه ما در حال تلاش برای انجام در گرفتن یک دسته در این بحران است.”

او گفت که او امیدوار است در این قطعنامه که در قالب یک بخشنامه از وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, جلوگیری از نیاز به بیشتر مخل محدودیت هایی که کشورهای دیگر تحمیل کرده اند.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=h2gcqHh5s5Y]

“من نمی خواهم برای رفتن به یک پناهگاه در محل, محیط,” او گفت:. “من نمی خواهم به تعطیل تولیدی ما و یا ما دیگر-از-ضروری کسب و کار.”

لیتل راک شهردار فرانک اسکات جونیور نیز اعلام محدودیت های جدید پنج شنبه, گسترش شهر نیمه شب-5 صبح مقررات منع رفت و آمد به طوری که آن شروع خواهد شد در 9 بعد از ظهر شروع امروز.

روز دوشنبه یک هفته مقررات منع رفت و آمد نیز خواهد بود در محل در شهرستان از ساعت 9 صبح تا 2:30 p. m. برای افراد جوان زیر سن 18. بسیاری از آنها به طور معمول خواهد بود در مدرسه.

“ما نمی تواند انجام کسب و کار به طور معمول” شهردار گفت: در انتشار اخبار. “این غیر معمول بار و ما باید همه در درون ما اقتدار به سرعت گسترش coronavirus.”

گالری: فرماندار کنفرانس مطبوعاتی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/326governor/]

اجرایی در ترک

ال دردو بر اساس مورفی نفت Corp. اعلام کرد که رئیس اجرایی Roger W. جنکینز است “presumptive تشخیص” از covid-19 و گرفته موقت پزشکی ترک در حالی که در انتظار نتایج آزمون.

رئیس امور مالی دیوید Looney را به طور موقت به بیش از جنکینز’ وظایف این شرکت اعلام کرد.

در ضمن آبهای سفید سالن چهارم شد خانه سالمندان در دولت که در آن ساکن است آزمایش مثبت است.

وزارت امور خارجه وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت: ساکن عفونت یکی از چندین مرتبط به دولت اولین مورد شناخته شده است — یک بیمار در Jefferson منطقه ای مرکز پزشکی در پاین بلاف که تا به حال بازدید نیواورلئان برای مردی Gras.

یک پزشک که این ویروس از این بیمار فکر این است که تصویب آن به ساکن در روستاهای کلی باپتیست وست در پاین بلاف که در آن یک شهروند دیگر نیز آزمایش مثبت اسمیت گفته است.

در Briarwood پرستاری و توانبخشی لیتل راک اسمیت گفت: دو ساکنان و دو تن از اعضای هیات به حال آزمایش مثبت بالا بردن تعداد ساکنان شناخته شده آلوده وجود دارد به 37 و اعضای هیات تست مثبت به 10.

بدون موارد اضافی داشت در اپل نهر بهداشت و درمان و نوتوانی در سنترتون (آرکانزاس) که در آن یک بیمار تشخیص داده شده.

جدید شهرستان اضافه شده

همانطور که از شنبه شب coronavirus موارد گزارش شده بود در 39 ایالت 75 شهرستانهای استان از جمله یکی از اولین گزارش در جلب شهرستان در جنوب شرقی آرکانزاس است.

Pulaski County تا به حال 79 مورد افزایش 15 از روز قبل است.

Benton County حال افزایش حداقل 14 مورد. از آن گزارش شد که با داشتن 18 مورد. یک روز پیش از این تعداد ذکر شده بود که بین یک تا چهار.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

در کلیبرن شهرستان که در آن ده ها تن از اعضای یک کلیسا در Greers Ferry در میان کسانی که آلوده به این موارد افزایش از 34 به 40.

همسایه فاکنر شهرستان تا به حال 23 مورد افزایش شش از یک روز پیش از آن.

موارد افزایش هفت در گرلند شهرستان به 18; هفت در شهرستان کلارک به 13; توسط چهار در واشنگتن کانتی به 10; توسط سه در ون بارن شهرستان به 10; و توسط حداقل سه نفر در Crittenden County, به هفت.

Jefferson County تا به حال 22 مورد همان شماره در آن ذکر شده بود که شب قبل.

سایر استان ها در دولت با موارد گزارش شده به عنوان داشتن بین یک تا چهار نفر که آزمایش مثبت است.

وزارت بهداشت گزارش آرکانزاس’ دو مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز سه شنبه اما گزارش هر گونه مرگ و میر شنبه.

دوازده نفر ذکر شده به عنوان داشتن بهبود معنی است که حداقل یک هفته گذشت از آنها بیمار شد و آنها نداشته علائم به مدت حداقل سه روز است.

تست افزایش می دهد

اسمیت به خبرنگاران گفت: بعد از ظهر چهارشنبه که 62 نفر تست مثبت پس قبل از ظهر کنفرانس خبری.

که شامل دو کودکان و نوجوانان تا سن 18 سالگی افزایش تعداد موارد در گروه سنی که به 13; 39 مردم در 19-64 گروه سنی بالا بردن موارد در آن گروه به 173; و وجود 21 نفر 65سال آوردن موارد در گروه سنی که به 94.

دولت در مجموع تعداد آنها به روز دو شنبه بعد. به طور معمول این شماره ها به روز شده یک یا دو بار پس از وزارت بهداشت و درمان coronavirus جلسات.

قبل از شنبه تعداد موارد جدید گزارش شده در هر روز کاهش یافته بود که دولت تمرکز خود را تست در ساکنان و کارکنان پرستاری در خانه که در آن ساکنان به حال آزمایش مثبت است.

بسیاری از کسانی که آزمایشات اخیر بودند از مردم که آیا علائم و آزمایش منفی است.

اسمیت گفت: پرش بود و تا حدودی به دلیل افزایش در نتایج تجاری از آزمایشگاه خارج از دولت است.

دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی آغاز شد خود را تست این هفته گزارش حداقل یک نتیجه مثبت از شنبه.

“من فکر می کنم ما در حال دیدن بیشتر انتقال covid-19 در کشور ما و کسانی که آلوده شده است اما تا به حال هیچ علائم در حال حاضر تبدیل شدن علامتی و به دنبال تست” اسمیت گفت.

“این چیزی است که ما می توانیم انتظار می رود در روزها و هفته های آینده پیش رو و به همین دلیل بسیار مهم است که ما این مراحل را به قطع انتقال برای محافظت از خودمان و خانواده ما و جوامع ما است.”

مدعیان تا

ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته در ووهان چین گسترش می یابد و از طریق قطرات تنفسی ساطع شده زمانی که مردم عطسه یا سرفه. علائم — تب و سرفه و تنگی نفس شده اند خفیف برای بسیاری از مردم است. مطالعات نشان داده اند که این ویروس می تواند زندگی می کنند به روز بر روی سطوح.

افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی مزمن در نظر گرفته می شوند بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های شدید از جمله ذات الریه.

مقامات بهداشتی توصیه می شود اقدامات حفاظتی از قبیل مکرر دست شستن اقامت حداقل 6 فوت دور از مردم دیگر و اجتناب از سفرهای غیر ضروری به مکان های عمومی.

سفارش بسته شدن مو سالن آرایشگری ناخن سالن ماساژ استودیو و سرو خال کوبی, زمان اثر در ظهر جمعه.

کسب و کار تعطیلی منجر به سیل مدعیان بیکاری از جمله 9,400 هفته گذشته و 8,700 که از اواسط هفته در این هفته.

هاچینسون گفت: مردم پر ادعا بیش از این گوشی رو صبر کنید بار بیش از 25 دقیقه.

دولت هنوز هم کار بر روی ارتقاء به وب سایت خود را برای بهتر رسیدگی به ادعای ظ آنلاین, او گفت:.

“من مصرانه از کسانی که در حال پر کردن این ادعا به بیمار به عنوان من می دانم که شما شده اند به دلیل این حجم از ادعای بی سابقه ای در تاریخ ما,” او گفت:.

هاچینسون گفت که او تا به حال به کارگردانی تخته دولت برای تسریع در صدور مجوز از اقامت پزشکان و پرستاران برای آماده سازی برای هجوم covid-19 بيمار.

دولت هیئت پزشکی صادر کرده اضطراری و موقت مجوز به تعداد 15 نفر از پزشکان که شروع رزیدنتی خود را در حالی که آن را در قالب آن بررسی مدارک تحصیلی خود و پس زمینه.

اضافی 100 پزشکان صادر شده است مجوز های طبیعی این ماه به عنوان هیئت مدیره مشغول به کار برای سرعت بخشیدن به روند آن Hutchinson گفت.

دولت مدیره پرستاری صادر کرده است مشابه تسریع مجوز و یا اجازه به 300 نفر از پرستاران پس از تصویب هیات مدیره این روش دوشنبه.

در ضمن هاچینسون گفت: برخی از پرستاران گذاشته شده است که به عنوان بیمارستان ها و کلینیک های کوچک پشت در انجام روش انتخابی. او گفت: کسانی که پرستاران می توانید تماس پرستاری هیئت مدیره و مدیر شکایت Tedford برای اطلاعات کارفرمایان که در حال استخدام.

“همانطور که شما نگاه کنید که چگونه این ممکن است گسترش وجود دارد رفتن به خستگی” و برخی از کارگران که در گرفتن virus خواهد بود در محل کار در حالی که آنها خود را منزوی در خانه هاچینسون گفت.

“وجود دارد رفتن به کمبود,” او گفت:. “وجود دارد رفتن به نیاز به پر کردن شکاف در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در هفته های آینده و ماه.”

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون گفت که او امیدوار است این گروه دستور را جلوگیری از نیاز به بیشتر مخل محدودیت هایی که کشورهای دیگر تحمیل کرده اند. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/326governor/.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)”>
عکس های استفان Swofford
رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون گفت که او امیدوار است این گروه دستور را جلوگیری از نیاز به بیشتر مخل محدودیت هایی که کشورهای دیگر تحمیل کرده اند. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/326governor/.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)

یک بخش در 03/26/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>