دولت اجازه می دهد تا 25 برای جمع آوری در فاز سوم بازگشایی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به 25 نفر می تواند در بخش های جمع آوری نیویورک که وارد فاز سوم بازگشایی تحت تجدید نظر طرح رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز دوشنبه اعلام کرد.

کومو گفت: او آرام قوانین به دلیل نشانه هایی از ادامه کاهش بستری شدن در بیمارستان و درصد مثبت جدید موارد در سراسر کشور.

کومو را به دولت گزارش 25 مرگ و میر افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 در نیویورک بیمارستان ها و خانه های سالمندان در روز یکشنبه ، کمی بیش از 1600 بيماران بستری با Covid-19 روز شنبه و یک درصد کوچکتر از نیویورک شده اند تست مثبت هر روز در هفته های اخیر.


نیویورک در مسیر درست کومو گفت.

قبلا فقط 10 نفر می تواند جمع آوری و در مرحله سوم از بازگشایی که غرب نیویورک تنظیم شده است برای ورود به شنبه.

“ما استثنا در اینجا در نیویورک” کومو ادعا کرد که وی با اشاره به علائم افزایش عفونت در کشورهای دیگر.

فرماندار صحبت می کرد طی یک کنفرانس خبری در تریتون توسط پل به نام پدر اواخر رژیم صهیونیستی است. ماریو کومو. یک 3.6 مایل مسیر برای دوچرخه سواران و عابران باز شده بر روی پل.

او گفت: آن را یک “نقطه بزرگ از طنز” است که او را در حال حاضر نگران است که مردم از کشورهای دیگر می تواند سفر به نیویورک آورد و ویروس. او نیست برنامه ریزی برای انجام هر اقدامی در این راستا در این نقطه, او گفت:.

اما او دوباره خواست دولت های محلی به اجرا اجتماعی-فاصله, قوانین, به عنوان فیلم اجتماعی نیویورکی شکست به پوشیدن ماسک در عمومی و یا اقامت 6 فوت جدا از دیگران به گردش در رسانه های اجتماعی.

“مردم در حال نقض همه چیز را گفت:” کومو که ذکر نیویورک دریافت کرده است بیش از 25000 شکایت از بازگشایی تخلفات در سطح ایالت.

فرماندار گفت: “نمی توانید با استفاده از پلیس ایالتی در همه جا” به اجرا اجتماعی-دورى قوانین.

او گفت: رستوران ها و کافه خود را از دست بدهد مشروب مجوز اگر آنها اجرا نمی ماسک و فاصله. وی از دولت های محلی به اجرای قوانین.

“به دولت های محلی من می گویند, کار خود را,'” کومو گفت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>