دانشگاههای دولتی به اطلاع عموم سیاست های به کار از راه دور

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — سرپرستان در دانشگاه آرکانزاس فایت باید “مهم نيست” در اعطای درخواست از کارکنان برای کار از راه دور داده می شود نگرانی در مورد گسترش covid-19 بیماری های این دانشگاه در بخش منابع انسانی اظهار داشت: در یک پیام به کارگران روز سه شنبه.

درخواست برای کار از راه دور ساخته شده توسط کارکنان سالم و بدون خانواده بیمار در نظر گرفته خواهد شد تحت UA-فایت طبیعی سیاست راه دور متحده پیام.

“سرپرستان قابل توجهی اختیار تعیین که آیا اجازه می دهد تا کارکنان به کار از راه دور به ویژه در شرایط فعلی,” UA-فایت پیام به کارگران متحده است.

در ماه دسامبر یک UA-فایت گفت: این دانشگاه تا به حال در مورد 5,200 کارگران از جمله 1,337 دانشکده 2,999 منصوب کارکنان و 870 ساعتی کارکنان.

برخی از بزرگ دیگر دانشگاه های دولتی در دولت نیز اطلاعیه ها و یا تاسیس سیاست های جدید در مورد کارکنان از راه دور.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

Arkansas State University, دولت, دومین, دانشگاه, پشت, UA-فایت روز سه شنبه اعلام کرد یک “بهداشت عمومی اورژانس کار از راه دور سیاست” موثر طریق ممکن است. این سیاست آمده است که “کارکنان که وظایف شغلی می توان با انجام کار از راه دور باید مجاز به انجام این کار پس از دریافت تایید از ریاست و یا معاونت را منصوب از ASU سیستم نهاد.”

پردیس در جنسبرو دارای حدود 1,600 تمام وقت اعضای هیات علمی و کارکنان در این رابطه گفت: بیل اسمیت.

آرکانزاس فناوری دانشگاه روز دوشنبه اعلام کرد که خود را اعضای هیات علمی و کارکنان به محل کار از خانه “به عنوان آنجا که ممکن است” آغاز امروز است . این Russellville, پردیس حدود 870 کارگران در این رابطه گفت: سام Strasner.

تمام مدارس — مانند سایر کالج ها در دولت — را به حالت تعلیق در کلاس های حضوری انجام این کار یا اواخر هفته گذشته و یا به عنوان از این گذشته دوشنبه. آرکانزاس, Tech, آرکانزاس, دولت و UA-فایت نیز در میان بزرگ دانشگاه در آرکانزاس که باید نگه داشته پردیس اقامت سالن پذیرائی و خدمات باز است.

کارشناسان بهداشت توصیه مکرر شستن دست و به ماندن در خانه اگر بیمار به عنوان coronavirus باعث بیماری تنفسی covid-19 به فکر است گسترش از طریق تماس نزدیک و از طریق قطرات از سرفه و عطسه با توجه به فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

UA-فایت پیام به کارکنان سه شنبه منتشر شد اشاره می کند که کارگران ساعتی نیز ممکن است کار از راه دور در اختیار خود سرپرست “اگر وظایف شغلی خود را قادر به درستی انجام شده از راه دور.”

“من احساس می کنم ما در دولت در حال انجام یک کار خوب از انعطاف پذیر بودن برای کارکنان گفت:” تریش واتکینز صندلی UA-فایت کارکنان سنا.

تا آنجا که UA کارکنان درخواست برای کار از راه دور “من شخصا از هر گونه آگاه نیست کارکنان عضو که رد شده است” واتکینز گفت.

واتکینز که با این نسخهها کار در راجرز به عنوان مدیر مالی, امور مالی و منابع انسانی برای مرکز تجارت جهانی آرکانزاس گفت: روز کاری تنظیم شده اند ساخته شده مانند برگزاری جلسات آنلاین و نه در فرد.

او گفت که او انتظار دارد بیشتر UA-فایت کارگران برای شروع کار از راه دور با دانشگاه نزدیک شدن به رخصتی بهار, مجموعه ای برای هفته آینده.

ترک سیاست

Arkansas State University همچنین روز سه شنبه اعلام کرد یک “بهداشت عمومی اورژانس ترک سیاست” موثر طریق ممکن است که بیان می کند اگر کارگران توصیه شده است به خود قرنطینه و نمی تواند کامل وظایف شغلی استفاده می کنند تعلق مرخصی استعلاجی و پس از آن دیگر تعلق را ترک کنند. یک بار خود را ترک خسته شده است “و سپس کارمند می تواند دریافت مجاز ترک تایید شده توسط موسسه صدراعظم” سیاست متحده است.

اگر ASU کارگران را نشانه و یا مبتلا به “اضطراری برای بهداشت عمومی” بیماری آنها باید به کار نمی آیند و برای اولین بار “استفاده از تعلق ترک که از زمان شروع با بیمار را ترک کنند.” در صورتی که همه استفاده می شود “و سپس کارمند می تواند دریافت مجاز ترک تایید توسط صدراعظم” به ASU سیاست متحده است.

UA-فایت یک “حاد مسری بیماری” ترک سیاست اما پیام سه شنبه گفت: این سیاست است که در اثر.

“اگر سیاست فعال دانشگاه اطلاع داده خواهد شد,” سه شنبه پیام متحده است.

UA-فایت “حاد مسری بیماری” ترک سیاست روز پنج شنبه آمده است که اگر یک کارمند قرنطینه اما نمی تواند انجام مسئولیت های شغلی, کارمند خواهد بود به اتهام تعلق بیمار یا مرخصی سالیانه “و یا در صورت لزوم می توان در ترک بدون پرداخت وضعیت.”

اگر یک کارگر می شود بیمار با یک بیماری تحت پوشش سیاست, سیاست متحده “تعلق مرخصی استعلاجی” استفاده خواهد شد و سپس اگر که خسته است “مرخصی سالانه یا comp زمان است.” اگر کسانی که اشکال از ترک خسته “کارمند ممکن است مجاز به استفاده از مرخصی بدون حقوق” منوط به تصویب رئیس جمهور از دانشگاه آرکانزاس در سیستم سیاست متحده است.

مترو در 03/18/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>