دولت ابزار کارگران زنده در سایت کار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک قدرت اقتدار منزوی کارکنان در آن امکانات تولید از جمله نیروگاه های برق آبی در رودخانه و ابشار نیاگارا که در آن راه اندازی تریلر در پارکینگ.

عکس: نیویورک برق قدرت

در حالی که رمان coronavirus شیوع مجبور است بسیاری از نیویورکی برای انجام شغل خود را از خانه تعداد کمی از کارمندان ضروری است انجام می دهند مخالف: زندگی در محیط کار وجود.

از مارس 23 اپراتورها از شبکه قدرت دولت بوده است معترضان در پارکینگ مجاور به گیاهان و اتاق کنترل که باید کارکنان 24/7 برای حفظ نیویورک چراغ.

اپراتورها در تیم کار می کنند تقریبا نیمی از مردم در تخصصی فضاهای محدود. اگر یکی از آنها مریض شدم آنها به سرعت می تواند دیگران را آلوده و در نتیجه کمبود پرسنل است که می تواند مختل کردن عملیات با توجه به غنی دیویی مدیر اجرایی نیویورک مستقل سیستم اپراتور تهاتری که نظارت بر شبکه است.

“این یک گام پیشگیرانه به بند در برابر چه چیزی می تواند یک فاجعه اثر” آقای دیویی گفت.

نیویورک مستقل سیستم اپراتور اتاق کنترل اصلی در East Greenbush, n. y.

عکس:
NYISO

سی و هفت نفر در حال منزوی در NYISO دو سایت در آلبانی حومه. اپراتورهای کار برای 12 ساعت و سپس بازنشسته به کمپینگ تریلر در پارکینگ. این کارگران که شامل پخت و پز و تمیز کردن کارکنان مجاز نیست به تماس فیزیکی با کسی که خارج از 37 نفر در حباب خود را.

جان Sawyer این NYISO مدیر کنترل-اتاق عملیات گفت که کارکنان داوطلب و “روحیه بسیار بالا بوده است. مردم باید تنظیم سرعت. همه ما درک می کنیم اهمیت شغل ما است.”

اکثر کارکنان در حال زندگی در دو فرد تریلر آقای ساویر گفت. هر یک تلویزیون کوچک اما هیچ کابل و تاسیسات. وعده های غذایی آماده اختصاصی طبخ. تحویل کالا و لوازم دست و پا گیر است اما ممکن است.

“فضا وجود دارد قادر به بازی کارت و یا انجام کارهای دیگر. در این مرحله ما هنوز حفظ اجتماعی فاصله—حتی در سایت,” او گفت:.

هیچ چیز دیگری در حال رفتن به محل کار اگر قدرت وجود ندارد. نه بیمارستان و نه هواکش—هیچ چیز در حال رفتن به محل کار. بنابراین ما باید مطمئن شوید که ما بخشی

— گیل C. Quiniones, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت نیویورک برق قدرت

تیم Pasquini یک 32 ساله اپراتور از آلبانی شده است منزوی برای نزدیک به دو هفته است. وی چت با همسر و 18-ماه-پیر پسر بین 12 ساعت شیفت. او همچنین آورده و کتاب و لپ تاپ و نینتندو به تصویب زمان.

بهار آب و هوا شده است بی ثبات آقای Pasquini گفت: اما اپراتورهای مختلف جمع آوری شده در چمن صندلی در یک روز آفتابی به بازی cornhole, یک, هوای آزاد, beanbag حول بازی. یک گیتار نواختند. کارگران امیدوارند که برای راه اندازی یک, هوای آزاد, فر پیتزا به زودی.

آقای Pasquini با استفاده از یک دولت حمایت پرداخت می شود-خانواده-ترک برنامه در سال 2018 و معتقد است او در زمان واگذاری راه را به عقب.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“بدیهی است که من ترجیح می دهم در خانه با خانواده من,” او گفت:. “هر نیویورکر به من کمک کرد تا در خانه بمانند با پسر من پس از او متولد شد. این بیشتر به من پرداخت هر کس از ساخت یک قربانی به اینجا به نگه داشتن چراغ.”

برخی از آب و برق مصرف مشابه اقدامات احتیاطی. شبکه ملی, یک ابزار است که خدمات بخش های زیادی از شمال ایالت نیویورک و دره هادسون است منزوی کارگران در گاز و برق مراکز کنترل در بوفالو سیراکیوز و آلبانی.

نیویورک, قدرت, اقتدار, Lewiston, پمپ, تولید گیاه در امتداد رودخانه نیاگارا.

عکس: نیویورک برق قدرت

نیویورک, قدرت, اقتدار, بزرگترین قدرت دولتی سازمان در ایالات متحده در اواخر ماه مارس شروع sequestering 85 کارکنان در تمام آن امکانات تولید از جمله نیروگاه های برق آبی در رودخانه و ابشار نیاگارا و سنت لارنس استان ها و همچنین به عنوان یک مرکز کنترل در نزدیکی Utica.

NYPA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گیل C. Quiniones گفت: اقتدار قبلا منزوی کارکنان در طول آب و هوایی شدید اما هرگز به اجرا در سیاست و در همه امکانات خود را به طور همزمان.

“هیچ چیز دیگری در حال رفتن به محل کار اگر قدرت وجود ندارد. نه بیمارستان و نه هواکش—هیچ چیز در حال رفتن به محل کار. بنابراین ما باید مطمئن شوید که ما انجام بخشی از ما,” او گفت:.

ادامه مطلب

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه که در مورد Coronavirus
  • چگونه به آماده شدن برای Coronavirus و اجتماعی فاصله
  • متحده’ مستند برنامه
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

نوشتن به جیمی Vielkind در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>