دولت ویروس مورد تعداد افزایش 168

Category: آرکانساس Comments: No comments

تعداد coronavirus موارد در آرکانزاس حال افزایش 168 شنبه و هر چند رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون گفت: فشار بر منابع مراقبت های بهداشتی است که در زیر یک طرح اولیه مقامات در حال گسترش احتیاط در مورد مراسم فارغ التحصیلی به عنوان سال تحصیلی نزدیک شدن به پایان آن است.

وجود خواهد داشت هیچ سنتی دبیرستان مراسم فارغ التحصیلی در دولت قبل از ژوئیه 1, مقامات اعلام کرد در فرماندار اخبار روزانه توجیهی.

وزیر آموزش و پرورش جانی کلید اذعان کرد که در پایان سال جشن بسیار پیش بینی رویداد برای دانش آموزان, مربیان و خانواده های آنها, اما خطر هنوز هم بیش از حد بزرگ به برنامه ریزی زیادی کرده است.

“در بسیاری از جوامع فارغ التحصیلی دبیرستان یکی از مهمترین و با حضور بزرگترین حوادث در جامعه در تمام سال” کلید گفت. “هنگامی که شما به دوستان و اعضای خانواده که از سراسر کشور و در بسیاری از موارد که از خارج از دولت به صورت سنتی مراسم فارغ التحصیلی ما به سادگی نمی تواند به اندازه کافی کاهش خطر گسترش در یک وضعیت شبیه به آن.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

دولت تعداد کل موارد بود 2,909 که از شنبه شب با توجه به آرکانزاس وزارت بهداشت. مرگ و میر افزایش به 49.

دولت وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت: 1,813 از موارد فعال بودند.

چهل و هفت از موارد جدید در این کامینز واحد دولت بزرگترین زندان است. در مجموع 826 زندانیان دارای آزمایش مثبت است. اسمیت گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان بود که تقریبا به پایان رسید با تست زندان را زندانیان و همچنان به آزمون کارکنان است.

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان ثابت باقی مانده است و در 104. بیست و پنج بيمار در هواکش شنبه وزارت بهداشت گزارش در وب سایت خود را شنبه شب.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=82H2ZDt10SQ]

تعدادی از بهبود بیماران افزایش 53 به 985. یکی از بهبود است آرکانزاس’ برای اولین بار تشخیص داده covid-19 بیمار با توجه به جمعه Facebook پست از Jefferson منطقه ای مرکز پزشکی در پاین بلاف. این بیمارستان گفت: بیمار مرخص شد که شب بعد از 49 روز از بستری شدن در بیمارستان است و انتظار می رود تا بهبودی کامل.

اما سه دولت 75 شهرستانهای — Calhoun, Montgomery, و, Little River — تا به حال شناخته شده موارد از کروناویروس که از روز شنبه. اسمیت گفت: هیچ جدید شهرستان اضافه شد.

هاچینسون گفت: او می خواست به کنتراست روز اعداد با یک طرح از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است. در آوریل 8, که مدل پیش بینی شده است که 2,000 Arkansans خواهد بود بستری با covid-19 روز شنبه, هاچینسون گفت.

گالری: مارس 25 فرماندار کنفرانس مطبوعاتی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/426gov/]

“ما به راحتی در ما قابلیت مدیریت بیماران که ما داریم و به آینده” هاچینسون گفت.

مرکز آخرین به روز رسانی مدل آن در روز شنبه و پیش بینی شده است که 86 تخت بیمارستان مورد نیاز خواهد بود در دولت است.

افزایش نتایج

شنبه دوم بعد از دو روز تست “خروش” کمپین که هاچینسون پنج شنبه اعلام کرد با هدف رانندگی تا تعداد coronavirus آزمون در دولت است.

فرماندار گفت: وجود بیش از 2800 نتایج آزمون جمعه در مقایسه با دولت های در حال اجرا در مورد 1000 در روز های اخیر گاهی اوقات سقوط در زیر آن است.

“من نگران کاهش در آزمایش ما و پس از ما هم قرار دادن این دو روز موج کمپین” هاچینسون گفت. “من بسیار سپاسگزار برای ما بیمارستان به کلینیک ما مراجعه می کنند که واقعا پا تا بلکه عموم کسانی که گوش به این پیام و پاسخ.”

فرماندار گفت که او تا به حال به بررسی برخی از سیستم های سلامت در سراسر کشور از جمله در واشنگتن در شهرستان فورت اسمیت و شمال شرق آرکانزاس و متوجه شد که خود را آزمایش شماره افزایش یافته بود.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

“خوب وجود دارد پاسخ های عمومی,” هاچینسون گفت. “ما بسیار خوشحال با برخی از پاسخ و افزایش پاسخ های عمومی در نظر به دنبال آن تست.”

اسمیت اضافه شده است که نتایج حاصل از آزمایشات انجام شده در طول موج جمعه و شنبه نمی خواهد شناخته شود بلافاصله.

“اعداد از تست خروش ما نمی بینم برای یک روز دیگر یا دو. در آن طول می کشد یک یا دو روز برای به دست آوردن نتایج و سپس به آنها گزارش شده به وزارت بهداشت,” او گفت:.

وجود دارد 1,003 نتیجه ای که از روز جمعه تست و به طور کلی مثبت ميزان 4.2 درصد است که نسبتا کم اسمیت گفت. از کسانی که در آزمون 190 آمد از دولت وزارت بهداشت آزمایشگاه و 172 بودند از آزمایشگاه در دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی.

جایگزین جشن

کلید وزیر آموزش و پرورش اذعان کرد که از دست دادن سنتی فارغ التحصیلی خواهد بود یک ناامیدی برای بسیاری از. به عنوان در تاریخ 1 ژوئیه نزدیک او گفت: مقامات خواهد داد که تاریخ در رابطه با وزارت بهداشت و تعیین اگر آن را باید تغییر یافتهاست.

“در حال حاضر ما در حال درخواست از همه مدارس ما به برنامه ریزی هر سنتی دبیرستان فارغ التحصیلی و قبل از ژوئیه 1. ما می دانیم که ممکن است خیلی دیر شده برای برخی از,” او گفت:.

کلید گفت: دولت به مدارس اجازه می دهد برای قرار دادن با هم غیر متعارف جشن احتمالا دیجیتال به این معنی است.

“تعدادی از تکنیک های که مدارس در حال حاضر شروع به کاوش برای دیدن چگونه آنها می تواند این اتفاق می افتد به عنوان یک جشن برای سالمندان در همان زمان به در نظر گرفتن و پیروی از ما اجتماعی-فاصله پروتکل محدودیت های اعمال شده از جمع تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است,” او گفت:.

دولت آغاز خواهد شد, پذیرش طرح های پیشنهادی از مدارس در این هفته به ارزیابی غیر متعارف جشن, وزیر آموزش و پرورش گفت.

“ما می خواهیم که تمام مدارس بیمار به عنوان ما را از طریق این وضعیت است. من شما را تشویق به صبر کنید. خواهد بود که من تشویق به مناطق آموزش و پرورش خواهد بود صبر کنید تا بعد از 1 ژوئیه اما اگر که یک گزینه برای شما و سپس ما را به این گزینه دیگر در دسترس برای شما,” او گفت:.

کلید گفت: این اداره ارسال خواهد شد, جزئیات بیشتر به منطقه superintendents این هفته در مورد چگونه آنها می توانند طرح های پیشنهادی خود را.

“ما خواهد شد و به دنبال آن چرخش آن در اطراف به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

زندان شیوع

کامینز واحد در مناطق روستایی شهرستان لینکلن به تازگی تبدیل به یکی از متراکم ترین coronavirus نقاط داغ در کشور است.

از صبح روز شنبه واحد گزارش شده است که سه زندانی با covid-19 بستری بودند و در خارج از مرکز اسمیت گفت. وی افزود: این بیمارستان صحرایی در کامینز واحد کم حدت تسهیلات.

مقامات در حال بررسی این موارد از زندانیان در این ایالت سیستم زندان به تعیین که معیارهای مهربان و انتشار برنامه. گنجانده شده است که در ارزیابی های غیر خشونت آمیز زندانی که مجرم جنسی که آزادی مشروط خرما در ظرف شش ماه.

“این بدان معناست که ما فقط به دنبال در آنها شش ماه پیش اگر آنها با کسانی که معیارهای” هاچینسون گفت.

فرماندار گفت: مسئولان تا به حال شناسایی شده حدود 1600 زندانی که دیدار که معیارهای.

“به این دلیل است که من می خواستم برای رفتن را از طریق این فرایند است چرا که اگر ما یک شیوع بیماری های مختلف در یک زندان و یا سیستم های مختلف زندان موسسه در آرکانزاس که آیا آن پارچه سنگ و یا تاکر که ما باید فضا برای isolations و حفاظت و مراقبت های بهداشتی است که آنها نیاز دارند بنابراین ما فقط آزاد کردن برخی از فضا در صورتی که اتفاق می افتد که” هاچینسون گفت.

Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

یک بخش در 04/26/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>