دولت ویروس مورد شمارش جهش توسط 703 در روز

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس’ تعداد coronavirus موارد رز جمعه توسط 703 از جمله یک روز رکورد 662 عفونت است که نمی شد از زندانیان زندان.

دولت تعداد موارد افزایش به 14,631.

دولت مرگ و میر از این ویروس به عنوان ردیابی توسط وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, افزایش شش, به 214.

در حال حاضر در سطح رکورد از دوشنبه تعداد Arkansans بستری با ویروس افزایش پنج به 231.

پنجاه و هفت نفر از بيماران بستری شد و در هواکش از 53 روز پیش از آن.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

در کنفرانس خبری روزانه در گیر دولتی آسا هاچینسون اعلام کرد که در صورت درخواست وزارت بهداشت تا به حال نوشته شده از یک سند جدید در وب سایت خود توصیه که Arkansans سایش پوشش صورت در تمام محیط داخلی و محیط های که در آن آنها می آیند در عرض 6 پا از افرادی که از خانواده خود را.

“این شامل اما نه محدود به محل کار (با چند استثنا), خرده فروشی, فروشگاه, کسب و کار, مکان های عبادت, دادگاه, زندان و زندانیان, مدارس, بهداشت و درمان امکانات دیگر خانه های مردم و در تمام حالات خطاب توسط فرماندار بخشنامه ها” در این سند می گوید.

مردم نیز باید از پوشیدن ماسک “در همه, هوای آزاد, تنظیمات جایی که آنها در معرض به غیر از اعضای خانواده مگر اینکه وجود فضای کافی (6 فوت یا بیشتر) به تمرین فیزیکی, فاصله,” در این سند می گوید.

هاچینسون گفت: این سند می کشد با هم, توصیه های وزارت بهداشت در حال حاضر ساخته شده برای انواع خاصی از کسب و کار و یا تنظیمات اما نمی ایجاد هر گونه حکم جدید.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=iebVLRtcPTI]

در حالی که وزارت بهداشت و درمان مورد نیاز مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک در انواع خاصی از کسب و کار مانند رستوران ها و سالن مو هاچینسون گفت: گسترده تر در دستور خواهد بود برای به اجرا درآوردن.

“من فکر می کنم این مهم ترین به استفاده از منابع اجرای برای جایی که ما بخشنامه در محل در نظر رستوران ها و کسب و کارهای دیگر چون کسانی هستند, بخشنامه ها, اما این است که آنچه شما می خواهید برای دیدن در آرکانزاس که شما در حال رفتن به نیاز مردم در تماس با دفتر والی و می گویند من تو را دیدم جان یا جین سازمان حفاظت محیط زیست را در خیابان و در آنها نیست’ باید یک ماسک” هاچینسون گفت.

خواه فرماندار اتحاد دلسرد شهرستانها از عبور احکام نیاز به ماسک استفاده کنید.

برای مثال او گفت: فرمان گذشت فایت این هفته نیاز به ماسک پوشیده می شود و در بسیاری از داخل مکان های عمومی, درگیری با اورژانس اعلام می دهد که او و وزیر بهداشت Nate اسمیت “تنها قدرت بیش از همه موارد قرنطینه انزوا و محدودیت در تجارت و سفر.”

گالری: فرماندار COVID به روز رسانی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/620gov/]

لیتل راک شهردار فرانک اسکات جونیور گفته است او قصد دارد به صدور یک فرمان اجرایی که نیاز مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی در پایتخت است.

“این مهم است که باید یک راهنمایی کلی در مورد این موضوع و باید آن را از وزارت بهداشت” هاچینسون در روز جمعه گفت.

DHS کارکنان آلوده

موارد اضافه شده به دولت در مجموع در روز جمعه شامل 136 در شهرستان واشنگتن; 112 در Benton County; 53 در Pulaski County; 44 در Sevier County; 26 در Sebastian شهرستان; 22 در فاکنر شهرستان و 21 در Yell شهرستان است.

چهل و یکی از موارد اضافه شده به این ایالت بود و در مجموع در میان زندانیان زندان. این موارد اغلب اضافه شده به مجموع چند روز پس از تست انجام شده است و پس از کسب اطلاعات از گزارش آزمایشگاه وارد به دولت پایگاه داده.

در Wrightsville واحد تعداد عفونت در میان زندانیان افزایش چهار شنبه 25 به 41, با توجه به وزارت بهداشت گزارش شود.

در وزارت امور خارجه از خدمات انسانی’ دفتر مرکزی مجتمع در لیتل راک یک نتیجه تست مثبت از یک کارمند در روز پنج شنبه باعث شد این گروه به ارسال حدود 150 نفر که در طبقه پنجم یک ساختمان آن است.

خدمات انسانی سخنگوی وزارت امی Webb کارمند گفت: تا به حال شده است در حالی که بیمار کاری هفته گذشته است.

“ما در مشورت با وزارت بهداشت و در زمان بسیار محتاط رویکرد توجه به این که کارمند شده بود احساس بیمار برای چند روز و در حال کار” Webb گفت: در یک ایمیل.

به عنوان بخشی از یک تماس-ردیابی تحقیقات چندین کارکنان که در نزدیکی کارمند که تست مثبت خواسته شد برای دریافت تست شده در جمعه Webb گفت.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

دوم کارمند که با این نسخهها کار در طبقه آزمایش مثبت پنج شنبه, Webb گفت. او گفت که او نمی دانید در صورتی که کارمند یکی از آنهایی که شناسایی از طریق تماس با ردیابی بودن در معرض خطر ابتلا به عفونت.

علاوه بر این او گفت که این گروه مطلع شد پنج شنبه که یک کارمند که با این نسخهها کار در ساختمان های مختلف در مجتمع آزمایش مثبت پس از کار در ساختمان در روز دوشنبه و سه شنبه.

“پس از صحبت با وزارت بهداشت و درمان بخش است که کف اتاق را تمیز شود (منطقه ای که در آن است که کارمند بود) و یک زن و شوهر از افراد دیگری فرستاده شده اند و درخواست برای آزمایش” Webb گفت.

او گفت: 150 نفر از کارمندان این طبقه بود که پاک شد کار از خانه.

“ما باید به نتایج تست این آخر هفته برای آنهایی که مورد آزمایش قرار گرفتند,” Webb گفت. “اگر همه چیز خوب به نظر می رسد پس از آن کارکنان که به خانه فرستاده شدند خواسته خواهد شد که به بازگشت به کار در روز دوشنبه. اگر ما نیاز به ارزیابی مجدد بر اساس نتایج آزمایش ما خواهد شد.”

این موارد در گروه به دنبال دوشنبه بازگشت به دولت ساختمان های اداری هزاران نفر از کارکنان که تا به حال مشغول به کار در خانه.

که تغییر بخشی از شروع دولت دوم فاز استراحت اقدامات در جای خود قرار داده به سرعت گسترش coronavirus.

“توجه داشته باشید که ما نیاز به ماسک در همه فضاهای مشترک از جمله راهرو, سرویس بهداشتی که انتظار در خط برای نمایش و تنظیم شده که در آن نیاز به اطمینان حاصل شود حداقل شش فوت فاصله برای همه از جمله کسانی که در cubicles” Webb گفت.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

مرغ کارگر موارد افزایش

تایسون غذاهای روز جمعه نیز منتشر شد نتایج بر روی سایت تست از ژوئن 4-13 3700 کارگران در مکان های مختلف در واشنگتن و بنتون شهرستانهای استان است.

آن گفت: در آن شناسایی شده بود 481 کارگران بود که این ویروس از جمله 455 بودند که بدون علامت.

در کارخانه خود را در توت خیابان در اسپرینگدیل این شرکت گفت: 227 کارگران تا به حال آزمایش مثبت از 199 که این شرکت هفته گذشته اعلام کرد.

بعدی بیشترین تعداد در تایسون راجرز گیاه که در آن 158 از 513 کارکنان آزمایش مثبت است.

به تازگی شناسایی موارد علاوه بر 212 کارگران که تا به حال آزمایش مثبت زودتر پس از شناسایی شدن توسط وزارت بهداشت به عنوان در معرض خطر داشتن ویروس و یا به دنبال مراقبت از خود ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ،

ایالت تعداد مرغ کارگران که آزمایش مثبت افزایش 276 به 1,734 بین پنج شنبه و جمعه با توجه به وزارت بهداشت گزارش شود.

بیشترین تعداد موارد در Ozark Mountain مرغ گیاهی در راجرز که در آن 241 کارگران آزمایش مثبت با توجه به گروه.

که تعداد از 224 بودند که ذکر شده به عنوان تست مثبت در وزارت بهداشت گزارش روز دوشنبه.

هدف کارخانه تحت تاثیر قرار

یک هدف در فایت و یک کودک دستمال مرطوب کارخانه در راشویل اضافه شد جمعه به وزارت بهداشت لیست محل که در آن حداقل پنج کارکنان فعال عفونت معنی آنها آزمایش مثبت و هنوز بهبود نیافته است.

در Rockline صنایع کارخانه 15 کارگران آزمایش مثبت همه اما پنج نفر از آنها بهبود یافته اند از عفونت خود را با توجه به وزارت بهداشت گزارش دهند.

هدف تا به حال شش آلوده کارگران از جمله یکی که در بهبود حال با توجه به گزارش.

در اسپرینگدیل مدرسه منطقه در ضمن این گزارش ذکر شده هفت کارکنان به عنوان تست مثبت از پنج شنبه.

دو نفر از کارکنان بهبود یافته است.

اسپرینگدیل را KSFM-TV به نقل از منطقه مدرسه سخنگوی ریک شفر در این هفته عنوان کرد و گفت که پنج کارمند که تست مثبت هستند و متولیان است.

شفر روز جمعه گفت که قوانین حفظ حریم خصوصی او را مانع از پاسخ دادن به سوالات از Arkansas Democrat-Gazette.

“ما زیر آرکانزاس وزارت بهداشت دستورالعمل” شفر گفت: در یک ایمیل.

عبادت خدمات ذکر شده

روز جمعه افزایش در موارد آمد و دقیقا یک هفته پس از گذشته یک روز رکورد 524 موارد از Arkansans که زندانیان زندان که اضافه شد به دولت در مجموع در 12 ژوئن.

تعداد کل موارد اضافه شده است که بعد از جمله 207 موارد در میان زندانیان زندان بود و هنوز هم این رکورد به عنوان روز جمعه برای یک روز افزایش می دهد در حالت کلی تعداد.

اسمیت گفت: الگوی خوشه های بزرگ آینده در پایان هفته کاری نشان می دهد که مردم در حال تبدیل شدن آلوده بیش از آخر هفته احتمالا در کلیسا و یا دیگر تجمعات.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری اکثر مردم علائم در عرض چهار یا پنج روز از تبدیل شدن به آلوده.

“وقتی که می آید به تعطیلات آخر هفته مردم نمی توانند اجازه گارد خود را از نظر حضور در رویدادهای بزرگ است و نه فیزیکی فاصله و با پوشیدن ماسک زیرا پس از آن ما می توانید ببینید که انتقال در آن تنظیمات” اسمیت گفت.

او گفت که این گروه را شناسایی کرده است که حدود 25 مکان های عبادت است که مردم حضور داشتند در حالی که با این ویروس آلوده.

“متاسفانه در حداقل یک سوم از کسانی که تنظیمات محل عبادت بود نه اجرای ماسک حداقل نه نیاز به آن و یا اکثریت شرکت کنندگان بودند با پوشیدن ماسک و این خطر به خصوص در بزرگتر جماعت” اسمیت گفت.

“بنابراین این چیزی است که ما نیاز به نگاه بسیار با دقت اگر ما می خواهید برای محدود کردن گسترش covid-19 به خصوص در تعطیلات آخر هفته است.”

وزارت بهداشت نشده با صدور یک بخشنامه است که امر به کلیساها است اما توصیه می شود که آنها اقداماتی مانند نیاز به عبادت به پوشیدن ماسک و ارائه 6 پا از فضای بین دو گروه از اعضای خانواده.

استفاده از ماسک خواست

وزارت ارشاد سند در ماسک اشاره می کند که افزایش مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد که پوشیدن ماسک می تواند به جلوگیری از یک فرد آلوده از گسترش این ویروس به افراد دیگر از طریق قطرات ساطع شده وقتی کسی سرفه, عطسه صحبت می کند و یا تنفس.

در یک نمونه دو مدل مو در میسوری که آلوده بودند و تا به حال علائم “در معرض 140 مشتریان و 6 و همکاران” در این سند می گوید.

این سالن که در آن آنها شد نیاز جهانی استفاده از پوشش صورت” سند می گوید. “سبک عینک پارچه ماسک. از 46 نفر که حاضر به آزمایش می شود برای COVID-19 هیچ یک مثبت بودند.

“علاوه بر این هیچ یک از 146 در معرض مردم توسعه علائم COVID-19.”

آن را می گوید اطلاعات مربوط به این قسمت ارائه شده توسط میسوری وزارت بهداشت.

در این سند همچنین می گوید: یک مطالعه بودجه توسط سازمان بهداشت جهانی نشان داده است که پوشیدن یک ماسک “نه تنها به عنوان جلوگیری از گسترش از یک فرد آلوده اما همچنین به برخی از حفاظت از COVID-19 به پوشنده لباس را به عنوان به خوبی.”

آخرین میر

دو ویروس مرگ و میر اضافه شده به دولت تعداد روز جمعه در شهرستان کارول و دو نفر در شهرستان واشنگتن.

که افزایش تعداد مرگ و میر ویروس به 17 در شهرستان واشنگتن و سه در شهرستان کارول ،

Mississippi County, در ضمن تا به حال سوم آن ویروس, مرگ, و, نوادا, شهرستان بود و دوم آن.

سه نفر از مرگ شد از مردم سنی 45 تا 64 و سه نفر از افراد 65 ساله یا مسن تر با توجه به بخش بهداشت و درمان.

در وودلند هیلز بهداشت و درمان و توانبخشی در جکسنویل تعدادی از ساکنان که فوت کرده اند از این ویروس به عنوان ردیابی در وزارت بهداشت گزارش از افزایش سه تا هشت.

در مجموع از 50 ساکنان در خانه از جمله آنهایی که کشته شده بودند به عنوان تست مثبت از 27 در گزارش روز پنج شنبه.

تعداد کارکنان در صفحه اصلی که ذکر شده به عنوان تست مثبت افزایش یافته و از 24 به 31.

ایالت 84 و ساکنان خانه های سالمندان و یا کمک امکانات زندگی کرده اند از این ویروس با توجه به وزارت بهداشت گزارش دهند.

از جمله آنهایی که فوت کرده اند, تعدادی از ساکنان در تاسیسات که مورد آزمایش مثبت افزایش 31 به 653.

شناخته شده عفونت در میان کارگران در تاسیسات افزایش 21 به 389.

State Health Secretary Nate Smith said Friday that the pattern of large spikes coming at the end of the workweek suggests that people are becoming infected over the weekend, possibly at church or other gatherings. He said his department has identified about 25 places of worship that people attended while infected with the coronavirus.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)

دولت وزیر بهداشت Nate اسمیت در روز جمعه گفت که الگوی خوشه های بزرگ آینده در پایان هفته کاری نشان می دهد که مردم در حال تبدیل شدن آلوده بیش از آخر هفته احتمالا در کلیسا و یا دیگر تجمعات. او گفت: بخش خود را شناسایی کرده و حدود 25 مکان های عبادت است که مردم حضور داشتند در حالی که شما با coronavirus.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)
Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>