دولت ویروس موارد رشد 448

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس’ تعداد coronavirus موارد افزایش 448 شنبه, از جمله یک رکورد افزایش 444 در میان افرادی که زندانیان زندان.

پرش بود و بار دوم در کمتر از یک هفته است که موارد میان دولت noninmate افزایش جمعیت توسط یک مقدار رکورد آینده پس از افزایش 400 چنین مواردی شنبه.

پرش آمد فقط یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون اعلام کرد که با شروع روز دوشنبه دولت حرکت خواهد کرد به فاز دوم آن از محدودیت های بلند که تحمیل شده بود به سرعت ویروس گسترش یافته است.

تقریبا نیمی از موارد جدید در واشنگتن و بنتون شهرستان با 93 درصد از Washington County را 143 مورد جدید که از اسپرینگدیل.

در طول فیلم ملاقات با راجرز-لوول منطقه اتاق بازرگانی در پنجشنبه هاچینسون به نام صاحبان کسب و کار به اصرار دارند که کارکنان خود و مشتریان پوشیدن ماسک و شستن دست مشاهده اجتماعی فاصله و اقدامات احتیاطی دیگر.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“لطفا درک” فرماندار گفت. “این یک وضعیت اضطراری است.”

تعداد کل موارد در کشور افزایش یافته و به 10,816. کل صدر 10,000 فقط شنبه.

دولت مرگ و میر از این ویروس به عنوان ردیابی توسط وزارت بهداشت افزایش شش به 171. تعداد بیماران بستری شده نیز افزایش شش به 187.

چهل و پنج نفر از بيماران بستری شد و در هواکش پایین از 49 روز پیش از آن.

این موارد جدید شامل 78 در Benton County, 37 در Pulaski County, 13 در Carroll County, 12 در فاکنر شهرستان 10 در Crittenden County و 10 در Pope County است.

جوانان قفل

امی Webb سخنگوی وزارت خدمات انسانی گفت: سه تن از ساکنان در هریسبورگ نوجوانان مرکز درمان باید آزمایش مثبت آن را دوم دولت چهار جوانی lockups که در آن موارد تایید شده اند در میان ساکنان.

دو کارگر در هریسبورگ تسهیلات نیز آزمایش مثبت, او گفت:.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=Lui_0PzPj54]

Webb گفت: در اوایل این هفته که چهار نفر و یک کارگر در آرکانزاس اطفال ارزیابی و درمان مرکز الکساندر در حال آزمایش مثبت برای ویروس.

پس از سه بیشتر کارکنان در مرکز آزمایش مثبت Webb گفت.

دولت شروع به تست همه کارکنان و ساکنان در lockups هفته گذشته پس از یک کارمند در الکساندر تسهیلات تکذیب شد ورود به کار به دلیل یک تب در یک غربالگری معمول و بعد از تست مثبت است.

یک تعداد انگشت شماری از نتایج در هریسبورگ تسهیلات و منسفیلد نوجوانان مرکز درمان شدند و هنوز هم انتظار اما منسفیلد سایت تا به حال هیچ نتایج مثبت تا کنون Webb گفت: بعد از ظهر پنجشنبه.

هیچ یک از جوانان و یا کارکنان در Dermott نوجوانان Correctional Facility آزمایش مثبت, او گفت:.

پدر و مادر اطلاع داده شد خود را و نتایج آزمون از طریق تلفن تماس و پیگیری نامه های, او گفت:.

جوانانی را که تست مثبت در حال نقل مکان به دور از دیگر ساکنان و همه ساکنان که وارد و یا ترک این امکانات تست شده است. برنامه های مانند درمان و فعالیت های دیگر در ادامه برای کسانی که تست مثبت, وب اضافه شده است.

گالری: فرماندار را فراهم می کند به روز رسانی در covid-19 پاسخ

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/612covcases/]

در شرق آرکانزاس منطقه ای واحد برای بزرگسالان در نزدیکی Brickeys, 92 زندانیان ذکر شده در بخش بهداشت و درمان گزارش روز شنبه به عنوان تست مثبت از 89 مواردی که مقامات زندان گزارش یک روز پیش از آن.

نتایج حاصل از زندانیان زندان اغلب نشان می دهد تا در حالت کلی شمارش موارد چند روز بعد از آزمون پس از کسب اطلاعات از گزارش آزمایشگاه وارد به دولت پایگاه داده.

دو تن از اعضای هیات در زندان بودند نیز ذکر شده است به عنوان عفونت فعال.

شمال موارد

اگر چه آرکانزاس’ ویروس موارد شده اند در شکوفایی از دولت وارد فاز اول آن از آرام محدودیت در مارس 4, هاچینسون و وزیر بهداشت Nate اسمیت گفته اند مصاحبه با افرادی که آزمایش مثبت نیست و نشان داده است که تعداد زیادی از آنها رفته بود به کسب و کار مانند رستوران ها و سالن مو است که اجازه داده شد برای بازگشایی و یا گسترش خدمات خود را در آن مرحله ،

بلکه افزایش متمرکز شده در شمال غربی آرکانزاس با شیوع بیماری اتفاق می افتد در میان اسپانیایی ها و کارگران در صنعت مرغداری وجود دارد و در بخش دیگر از دولت است.

“ما شده ایم از دیدن روزانه تعداد زیادی از موارد در شهرستان واشنگتن و نسبت بالایی از آنها شده اند در جامعه لاتین” اسمیت گفت. “ما شاهد هر گونه خروج از این الگو است.”

اسپانیایی ها که 7.7 درصد از جمعیت این ایالت که از دوشنبه ساخته شده 29 درصد از دولت موارد که فعال بودند به این معنی که فرد در حال آزمایش مثبت بود و هنوز بهبود و 24 درصد از دولت در بیماران بستری از دوشنبه اسمیت گفت.

خوشه موارد یافت شده در خانواده و محله و همچنین به عنوان محل کار, او گفت:.

یک تیم دو زبانه کارکنان از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می رسند در آرکانزاس امروز “برای کمک به ما برای درک بهتر دینامیک انتقال در بخش شمال غربی کشور به ویژه در واشنگتن و بنتون شهرستانهای کمک به درک این فعل و انفعال بین انتقال در خانه و در جامعه و در محل کار” اسمیت گفت.

او گفت: CDC نیز به کمک وزارت بهداشت “یاد بگیرند که چگونه به طور موثر تر رسیدن به جامعه لاتین با پیام های که کمک خواهد کرد که آنها را برای محافظت از خود و دیگران از covid-19 و به قطع آن زنجیره ای از انتقال است.”

محاکمه به سر

همچنین پنجشنبه آرکانزاس دیوان عالی کشور گفت: در هر curiam جهت است که هیئت منصفه محاکمات خواهد بود و مجاز به ادامه با برخی از محدودیت در ژوئیه 1.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

مدنی محاکمه ممکن است انجام تمام یا بخشی از طریق ویدئو کنفرانس. دادگاه کیفری باید انجام شود در فرد جز این که داوران انتخاب ممکن انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس اگر طرفین به توافق برسند.

بیش از 50 نفر باید در دادگاه و کسانی که در حضور باید پوشیدن ماسک و اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا. مردم باید غربالگری تب و دیگر covid-19 علائم و دسترسی به صابون و ضد عفونی کننده دست دادگاه عالی گفت.

“به این منظور نیست دستور از سرگیری فرد رسیدگی بلکه آسانسور تعلیق قبلا اعلام کرد” دادگاه عالی گفت. “حفاظت از جان مردم از خطرات غیر ضروری بستگی دارد تا حد زیادی در اختیار قضات.

“تصمیم گیری باید بر اساس نرخ رشد این ویروس در این منطقه به اندازه محل که در آن دادگاه است و انجام اقدامات امنیتی لازم را برای انجام آزمایشات در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر عوامل مرتبط با آن.

“چنین منصفه در برخی از شهرستانهای ممکن است رزومه کاری در ماه جولای در حالی که اکثر نقاط آرکانزاس ممکن است رزومه منصفه تا سپتامبر یا بعد از آن.”

عدالت رابین Wynne عقیده داشت.

“این است که به سادگی بیش از حد به زودی در نور از افزایش تعداد COVID-19 موارد در آرکانزاس در روزهای اخیر,” او نوشت.

همراه با منصفه دادگاه عالی شروع به محدود کردن فرد در رسیدگی به همه اما ضروری ترین موارد در ماه مارس است. دادگاه قبلا برداشته بسیاری از محدودیت های آن در جلسات آغاز مارس 18.

پیچک Pfeffer, معاون کمیساریای از آرکانزاس وزارت آموزش و پرورش صحبت به طور خلاصه در هاچینسون را در کنفرانس خبری در مورد برنامه ریزی برای بازگشت کودکان در دانشگاه آموزش در پاییز.

Pfeffer گفت: مدارس باید با برنامه به دنبال بسیاری از همان دستورالعمل برای محدود کردن گسترش ویروس به عنوان کسب و کار و سالن در دولت است. که شامل خوب دست و بهداشت و تمیز کردن مکرر اغلب لمس سطوح تشویق استفاده از ماسک زمانی که امکان پذیر است و نگه داشتن فاصله فیزیکی زمانی که ممکن است.

هاچینسون گفت: این طرح برای مدارس یک کار در حال پیشرفت است اما تاکید کرد که او می خواهد کودکان برای بازگشت به کلاس های درس در پاییز.

اقدامات احتیاطی خواست

هاچینسون باز تصویری دیدار با راجرز-لوول منطقه اتاق بازرگانی با استناد به واشنگتن پزشکی منطقه ای سیستم هشدار روز شنبه در شمال غربی آرکانزاس چهره جدی بهداشت عمومی اورژانس رفتن از چهار بستری در این منطقه با covid-19 به بیش از 70 در کمتر از یک ماه.

او اذعان کرد که او شل شدن محدودیت و نگرانی از افزایش بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد در تضاد است.

“ما در حال برخورد با دو بحران در همان زمان” او گفت:.

وجود دارد یک بحران بهداشت عمومی و جنبه های اقتصادی آن, او گفت:.

او گفت که او در شمارش رهبران کسب و کار به عمل به مسئولیت و به اصرار مسئول اقدامات توسط مشتریان خود را.

مردم را به یک زندگی هاچینسون گفت. در خصوص او گفت: صنعت طیور در شمال غرب آرکانزاس حیاتی برای ملی عرضه مواد غذایی.

“این یک گیج کننده پیام به شمال غربی آرکانزاس با این سنبله در مورد” فرماندار گفت.

اما خطرات ناشی از باز شدن اقتصاد در حال کنترل اگر صاحبان کسب و کار را مانند هشدارهای واشنگتن در منطقه را به طور جدی به او گفت.

“وجود دارد عظیم ملی فشار هنگامی که این شروع به یک پناهگاه در محل سفارش” هاچینسون گفت. “ما نمی که و در حقیقت ثابت کرد که به حق تصمیم گیری است.”

نرخ بیکاری در آرکانزاس است 4% پایین تر از میانگین ملی از 14 درصد گفت: در بخش های بزرگ به دلیل نبود یک تعطیلی کامل.

شیدا Zook رئیس ایالتی آرکانزاس اتاق بازرگانی گفت: در این جلسه که همه گیر به طول انجامید طولانی به اندازه کافی برای نشان دادن که کسب و کار را که تهدیدی برای سلامت جامعه به طور جدی در حال انجام بهتر تجاری از کسانی که نمی کنند.

متوجه مشتریان کسب و کار است که اجرای اجتماعی فاصله و سرپرستی آنها Zook گفت.

“شرکت هایی که این کار رشد خواهد کرد” او گفت:. “آنهایی که نمی خواهد اقتصادی جاده بکشند. که حقیقت ساده از آن.”

او گفت: یکی از کسب و کار رستوران است که او نمی خواهد نام, با بهره گیری از رکورد فروش به عنوان کلمه از دهان گسترش می یابد که آن را به یک مکان امن بروید.

در سراسر کشور گفت: اقتصاد نشان داده است برخی از بهبود “اما آن 2-پا پرش در 8 پا خندق.”

مجلسی اعضای خواسته فرماندار چه آن را برای او را به محل قبلی محدودیت های پشت در کسب و کار. او گفت: بستری شدن در هر نقطه در نزدیکی ظرفیت خواهد بود مهم ترین عامل است.

در کنفرانس خبری روزانه در گیر بعد از پنج شنبه, هاچینسون گفت: به او گفته بود به بیمارستان نمایندگان گفت که آنها به اندازه کافی ظرفیت برای مراقبت از covid-19 بیماران و همچنین انواع دیگر از بیماران.

“ما همچنان به تماشای آن” او گفت:.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

کمپین راه اندازی شد

یک ائتلاف شمال غربی آرکانزاس ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پنج شنبه اعلام کرد که “امن و قوی” کمپین آموزش عمومی با هدف جلوگیری از افزایش موارد است.

“شناخت [که] این منطقه COVID-19 بستری و سرپایی تعداد در حال افزایش است و بیمارستان در سراسر شمال غربی آرکانزاس در حال حاضر آماده را ظرفیت و امن باقی می ماند” این گروه گفت: در انتشار اخبار.

“اگر گسترش همچنان ادامه دارد و در آن زمان میزان سلامت سیستم می تواند تبدیل به تیره و تار است.”

این کمپین شامل یک ویدیو یوتیوب نشان دادن مردم با پوشیدن ماسک در حالی که در مورد فعالیت های روزانه. یک پیام بر روی صفحه نمایش می پرسد بینندگان به “نگه دارید تا عادت است که ما را امن نگه دارید.”

“ما با هم قوی تر حتی اگر ما از هم جدا” پیام دیگری می گوید.

این کمپین همچنین شامل تصاویر با بهداشت عمومی, یادآوری, در زبان های انگلیسی و Marshallese.

مارتین Pollard, مدیر اجرایی, ارتباطات و روابط عمومی برای رحمت نظام سلامت در شمال غربی آرکانزاس گفت: کمپین تبلیغات در زبان انگلیسی و اسپانیایی زبان های تلویزیونی و ایستگاه های رادیویی با اطلاعیه های خدمات عمومی در اسپانیا و Marshallese توسط مقامات محلی رهبران جامعه و دیگران است.

“ما انجام داده ایم یک مقدار قابل توجهی از افزایش برنامه ریزی برای آماده شدن برای موج که ما در, و ما در حال مدیریت است که در حال حاضر, اما ما همچنان به پایبندی به کسانی اجتماعی فاصله شیوه,” او گفت:.

ارائه دهندگان در حال کار را از طریق شمال غربی آرکانزاس شورای گروه کسب و کار.

شرکت سلامت سازمان شامل جامعه درمانگاه واشنگتن پزشکی منطقه ای سیستم رحمت سیستم بهداشت و درمان جنوب, سلامت, سیستم, آرکانزاس, کودکان, غرب, جانبازان سیستم مراقبت های بهداشتی از Ozarks و دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی غربی است.

اسپرینگدیل شهردار داگ Sprouse گفت: افزایش موارد در شهر “نگران کننده است.” اگر چه او گفت که او معمولا توجه بیشتر به بستری شدن در بیمارستان او اشاره کرد که آن نیز در حال افزایش است.

“ما بسیار نگران هستند. ما اصرار مردم به این را خیلی جدی بگیرید,” او گفت:. “ما سنبله است که در اینجا در حال حاضر و آن را بسیار افزایش قابل توجهی.”

او گفت که او نیست نگران دولت را تغییر فاز 2 آن طرح بازگشایی پنج شنبه اشاره کرد که در بخش بهداشت و درمان یافت نشد ارتباط بین افزایش موارد و کاهش محدودیت در کسب و کار.

او همچنین اشاره کرد که فاز 2 به طور عمده فقط اجازه می دهد رستوران ها و کسب و کارهای دیگر برای رفتن از با استفاده از 33 درصد از ظرفیت خود را به 66 درصد در حالی که نگه داشتن دیگر اقدامات ایمنی در محل.

“قطعا کسب و کار ما و آن چیزهایی است که برای باز کردن نیاز به باز کردن مسئولانه و آنها نیاز به ادامه به تمام کسانی که اقدامات احتیاطی” او گفت:.

آخرین میر

Arkansans که به تازگی درگذشت covid-19 شامل جکسون خانه سالمندان ساکن که جان سالم به در اسپانیایی پاندمی آنفلوانزا از سال 1918 و Crossett زن با دو نوه بزرگ.

Elsie Ferreira 103 زن که زندگی در وودلند هیلز خانه سالمندان و توانبخشی درگذشت سهشنبه پس از آزمایش مثبت برای covid-19 on May 28.

Ferreira تا به حال سابقه نارسایی قلب و فیبریلاسیون دهلیزی با توجه به Pulaski County پزشکی قانونی گزارش.

“من یک تماس از خانه سالمندان که او تشخیص داده شده بود با covid اما آنها گفتند: او بدون علامت” دختر نانسی McCuen گفت. “روز بعد ما دیگر تماس بگیرید و او شروع به توسعه علائم. او به طول انجامید حدود یک هفته و نیم. او یک جنگنده است.”

McCuen گفت مادرش متولد شده بود در نیو بدفورد, Mass., در سال 1918. او 24 سال به عنوان بازرس نهایی لاستیک کالا در اکشنت روند Co. در ماساچوست که در آن او بازرسی محصولات مانند برف پاک کن شیشه جلو و ماسک گاز.

“پدر من و هر دو پدربزرگ و مادربزرگ من مشغول به کار در همان صنعت و این که چگونه او درگیر” McCuen گفت.

Ferreira بود مادر دو مادر بزرگ سه و بزرگ مادر بزرگ سه.

او نقل مکان کرد به آرکانزاس در سال 2008 به زندگی با McCuen و شوهرش.

“او فقط یک فرد همیشه یک لبخند بر روی صورت خود,” McCuen گفت. “او گفت: هرگز هر چیزی منفی در مورد هر کسی. و او تا به حال این فوق العاده لبخند. او در بسیاری از عکس های شگفت انگیز از آنجا که لبخند.”

Ferreira ازدواج کرده بود به شوهرش, فرانک برای 50 سال قبل از او درگذشت.

پس از بازنشستگی Ferreira صرف وقت خود را تهیه بافندگی و دوخت خود او لباس تا گلوکوم و دژنراسیون ماکولا در زمان بینایی خود.

“او دوست داشت به عنوان خوانده شده و او جان سخت watcher از QVC. او دوست داشت که خانه خرید چیزهای” McCuen گفت. “موسیقی برجسته از زندگی خود را. Frank Sinatra, Vince Gill. ویلی نلسون. او همیشه از گوش دادن به آنها و نشستن در صندلی خود را با کف زدن از طریق آهنگ.”

McCuen گفت که او را ندیده بودم مادر او از مارس 11 برای کاهش خطر ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس.

“این بخش غم انگیز. من به دیدن او” McCuen گفت. “اکثر اعضای خانواده می تواند حداقل به پنجره و با عزیزان خود را به آنها منتقل اما به دلیل بینایی او نمی خواهد که ما دیده می شود و یا شناخته شده ما وجود دارد.”

یک بخش بهداشت و درمان گزارش روز شنبه گفت: 26 ساکنان در خانه سالمندان به حال آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله دو که درگذشت.

بیست و چهار کارگر در خانه نیز آزمایش مثبت با توجه به گزارش.

کی آبجو 78 از Crossett درگذشت, شنبه در چی St. Vincent درمانگاه در لیتل راک از covid-19 با توجه به Pulaski County پزشکی قانونی گزارش.

او به بیمارستان در 29 مه و مبتلا covid-19 و سوخت و ساز انسفالوپاتی. Brewer تا به حال سابقه بیماری عروق مغزی.

برادر دکتر دیوید فردریک گفت: خواهر او بود “خوشبختانه بازنشسته خانه دار” و از یک مادر بزرگ و مادر بزرگ به دو.

“او یک مادر خوب مادر بزرگ و” فردریک گفت.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط جینی راهب و جان Moritz از Arkansas Democrat-Gazette; و توسط Alex طلایی از Northwest Arkansas Democrat-Gazette.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون فراهم می کند به روز رسانی در تعداد covid-19 مورد در دولت در طول جلسه توجیهی روزانه پنج شنبه. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/612covcases/.
(Arkansas Democrat-Gazette/جان Sykes جونیور)

Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>