دولت ویروس موارد بالا 8,000; مرگ و میر افزایش 6

Category: آرکانساس Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در یکشنبه تبلیغ دولت برنامه ای برای تست هر خانه سالمندان مقیم و کارکنان عضو این ماه به عنوان دولت رسمی تعداد آن coronavirus موارد افزایش 249, شکوه 8,000.

دولت تعداد ویروس مرگ و میر افزایش شش یکی از بالاترین ها در یک روز افزایش می دهد و تا کنون به 142.

فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات در ماه گذشته توصیه می شود که تست تمام ساکنان خانه سالمندان و کارکنان قبل از شروع به رفع برخی از محدودیت های اعمال شده برای حفاظت از ساکنان از covid-19 عفونت.

هاچینسون گفت: یکی از اهداف آرکانزاس’ تلاش خواهد شد به “یک برنامه به طوری که پایین جاده ما می تواند موفق در reallowing خانواده بازدیدکننده داشته است به خانه های سالمندان.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“ما هنوز وجود ندارد اما یکی از پله سنگ است برای انجام این تست بنابراین ما می توانیم وجود دارد,” او گفت:.

فدرال دستورالعمل برای خانه های سالمندان می گویند که ملاقات باید محدود به “مراقبت دلسوزانه شرایط” تا زمانی که دولت وارد آن مرحله سوم کاسته محدودیت در کسب و کار به عنوان مجموعه ای را در کاخ سفید دستورالعمل برای بازگشایی.

آرکانزاس در مارس 4 وارد فاز اول آن از شل شدن چنین محدودیت.

با موارد جدید به تازگی در حال افزایش هاچینسون گفت: دولت آماده نیست برای ورود به فاز دوم.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=RC-cC0x6fTE]

راشل دسته, مدیر, آرکانزاس, مراقبت های بهداشتی, انجمن, است که نشان دهنده خانه های سالمندان گفت: گروه “پیشنهاد فردی تسهیلات رویکرد برای بازگشایی” که اجازه می دهد برخی از خانه های سالمندان که خود را کامل تست به “شروع این روند بازگشایی با محدودیت در محل به عنوان مشخص شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان.”

او اشاره کرد که در حالی که برخی از خانه های پرستاری را به حال ساکنان و یا کارگران تست مثبت “بسیاری از من می گویند بیشتر ندارد.”

“برخی از امکانات و ممکن است قبل از دیگران و تست با نتایج منفی را به اتفاق می افتد قبل از بازگشایی رخ می دهد,” او گفت: در هاچینسون روزانه کنفرانس خبری در coronavirus.

وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت گفت: گروه در حال توسعه دستورالعمل که شامل محدود کردن تعداد بازدید کنندگان و نیاز آنها را به نمایش در خواهند آمد و پوشیدن ماسک.

گالری: فرماندار گزارش رسانه ها در مورد covid-19 پاسخ

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/64covid/]

بازدیدکننده داشته است را نیز به رخ می دهد در یک “منطقه تعیین شده” به جای ساکن اتاق او گفت:.

“راه وجود دارد که ما می توانیم این کار را انجام نمی آن را صفر خطر اما برای به حداقل رساندن این خطر” او گفت:.

هدف برآورده نشده

با توجه به گزارش های خبری کاخ سفید در مارس 11 توصیه می شود که انجام تست در عرض دو هفته یک هدف است که آرکانزاس و بسیاری از کشورهای دیگر برآورده نمی کنند.

Hutchinson اعلام کرد طرح خود را که همچنین شامل تست ساکنان در زندگی کمک امکانات درمان سوء مصرف مواد در مراکز و موسسات دیگر در مارس 19.

در زمان اسمیت اشاره به دولت را افزایش تست ظرفیت و تجربه از کشورهای دیگر به عنوان یک دلیل برای گسترش آزمایش در آرکانزاس است.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

“دلیل این همه مهم است این است که این نشان دهنده آسیب پذیرترین شهروندان از آرکانزاس و آنها نیز ما اعضای خانواده” هاچینسون گفت.

“ما برای مراقبت از آنها را, آنها را دوست داریم, ما می خواهیم آنها را به یک محیط امن و من این را تحسین مراقبت های بهداشتی ارتباط راشل دسته واقعا مطمئن شوید و کار سخت است که ما به حداقل رساندن و سعی کنید برای کاهش covid-19 در خانه های پرستاری و من فکر می کنم ما تا به حال برخی از موفقیت به عنوان یک نتیجه از آن است.”

این طرح شامل تست 16,000 به 18000 ساکنان خانه سالمندان و 20000 به 22,000 کارکنان است. با توجه به خلاصه ای از طرح 5,000 ساکنان و کارکنان در بخش خدمات انسانی و امکانات نیز تست شده همراه با 6,000 ساکنان و 5000 کارکنان در مراکز دیگر. امکاناتی که در حال حاضر در حال آزمایش پس از 25 ماه مه را به آزمایش می شود دوباره این ماه است.

بینی سواب خواهد شد جمع آوری شده توسط پرستاری-صفحه اصلی پرسنل و ارسال به LabCorp از Burlington, N. C., به تجزیه و تحلیل هاچینسون گفت.

هزینه پرداخت خواهد شد توسط پزشکی مدیکر بیمه خصوصی و یا از طریق فدرال coronavirus بودجه امداد, او گفت:.

اسمیت اشاره کرد که ساکنان خانه سالمندان ساخته شده 5.2 درصد از 8,067 موارد در آرکانزاس’ رسمی شمارش از یکشنبه اما 39 درصد از آن ویروس مرگ و میر.

“ما ساکنان خانه سالمندان بسیار آسیبپذیر هستند و به همین دلیل است که ما زمان زیادی را صرف تمرکز بر روی آنها در تلاش برای حفاظت از آنها” اسمیت گفت.

بعد از آن روز شنبه, کشته شدن دو بیشتر ساکنان خانه سالمندان اضافه شد به یک تعداد در دولت, وب سایت بالا بردن تعداد به 57.

اما به دنبال در وزارت بهداشت گزارش, که همچنین شامل امکانات زندگی کمک شماره روز چهارشنبه از 57 تا 61.

رشد در موارد

میان دولت 75 شهرستان Pulaski County روز چهارشنبه تا به حال بیشترین تعداد موارد جدید, 33. که پایین بود از 63 بيمار اضافه شده در این شهرستان یک روز پیش از آن.

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط نیویورک تایمزآن را هنوز هم سومین تنها روز افزایش برای این شهرستان بیش از فقط سه شنبه و 15 آوریل هنگامی که 56 مورد اضافه شد.

اسمیت گفت: شیوع در یک خانه سالمندان در جکسنویل حساب برای بسیاری از شهرستان ها را افزایش می دهد در روز سه شنبه.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

از 33 جدیدترین موارد او گفت: 64 درصد از لیتل راک ساکنان. آنها در محدوده سنی 4 تا 92. اعضای چهار خانواده حساب نه از این موارد است.

حداقل یک نفر تا به حال شده است برای یک خانواده جشن تولد.

“این یکی که در آن ما اولویت بندی تماس با ردیابی چون ما می دانیم که ممکن است چندین بودند که در معرض همه در یک بار” اسمیت گفت.

همچنین ممکن است که برخی از مردم “که همه چیز در آخر هفته روز یادبود است که آنها شاید باید انجام شود که آنها در حال حاضر شروع به توسعه علائم و آزمایش” اسمیت گفت.

“من نمی دانم که, اما این است که در مورد زمان است که ما ممکن است انتظار می رود برای دیدن روز یادبود پدیده است.”

او اضافه کرد که 75 درصد به 80 درصد از موارد جدید در دولت اخیرا متصل به افرادی که آزمایش مثبت زودتر و شناخته شده بودند به وزارت بهداشت و درمان بودند در ارتباط با خوشه شناخته شده و یا تا به حال عوامل خطر مانند سفر به مناطق با بزرگتر شیوع است.

موارد افزایش دوشنبه 28 در Washington County, 23 در Sevier County و 20 در Benton County است.

هر یک از این استان ها که تا به حال شیوع بیماری های مرتبط با طیور شرکت ارسال داشته اند برخی از این ایالت را افزایش می دهد در گذشته چند روز.

Crittenden County, مرز, تنسی, 18 مورد جدید اسمیت گفت.

چهار نفر از مواردی که اضافه شد به این ایالت بود و در مجموع نتایج آزمون از زندانیان زندان بودند که اعلام کرد در اوایل اما نه اضافه شده به دولت را شمارش تا روز چهارشنبه پس از کسب اطلاعات از گزارش آزمایشگاه وارد شد یک دولت پایگاه داده.

PULASKI COUNTY

حداقل دو امکانات مراقبت های بهداشتی در Pulaski County تا به حال شیوع در روزهای اخیر.

در وودلند هیلز بهداشت و درمان و توانبخشی در جکسون ویل حداقل 24 ساکنان و 24 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت گزارش دهند.

که از هفت ساکنان و هفت کارکنان که ذکر شده بود به عنوان تست مثبت یک روز پیش از آن.

تعدادی از کودکان در Methodist خانواده و بهداشت روانی مسکونی مرکز درمان در لیتل راک که آزمایش مثبت به عنوان ردیابی توسط وزارت بهداشت و درمان افزایش از 18 روز شنبه به شنبه 31.

متدیست, خانواده, سلامت, سخنگوی Kelli Reep گفت: 11 کارکنان نیز آزمایش مثبت است. که از دو کارگر که ذکر شده توسط وزارت بهداشت و درمان به عنوان تست مثبت یک روز پیش از آن.

پس از اولین موارد کشف شد بیش از آخر هفته همه 38 کودکان در این مرکز شده اند آزمایش Reep گفت.

کسانی که آزمایش منفی هستند که قرار دارد به طور جداگانه از آنهایی که تست مثبت و در حال مجددا در هر 24 ساعت.

اعضای هیات که تست مثبت جدا سازی خود را در خانه.

تا کنون هیچ یک از فرزندان و تنها یک عضو هیات تا به حال علائم, او گفت:.

با جنبش فرزندان محدود “ما ramped تا ما تفریحی درمانی,” او گفت: از جمله کاوش در گزینه های برای استفاده از تکنولوژی ویدئویی برای آموزش رقص یا کلاس های دیگر.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به طوری که آنها نه تنها به طور کامل جدا شده و بی حوصله,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای نگه داشتن آنها را به عنوان مشغول به عنوان امکان پذیر است و هنوز هم حفظ ایمنی خود را.”

در سراسر کشور تعداد بیماران بستری با covid-19 افزایش شش به 138 در حالی که تعداد بیماران در هواکش کاهش یافت و به یک به 30 است.

تعدادی از موارد که در نظر گرفته شد فعال به این معنی که فرد آزمایش مثبت بود و هنوز بهبود افزایش 93 به 2,208 فتح کرد گرفته شد به عنوان تعدادی از بهبود و افزایش 150.

فعال موارد شامل 102 ساکنان خانه سالمندان, 55 زندانیان زندان و 2,051 دیگر Arkansans.

‘پاسخ سریع’

حتی قبل از لگد زدن به تلاش برای تست همه ساکنان خانه سالمندان و اعضای هیات, آرکانزاس, مقامات گفت که آنها تا به حال موفقیت در مهار خانه سالمندان شیوع بیماری از طریق “پاسخ سریع” استراتژی است که درگیر تست تمام ساکنان و کارگران در یک خانه که در آن یک عفونت کشف شده است.

در هاچینسون اخبار کنفرانس دسته اشاره کرد که به عنوان از آوریل 24, عفونت در میان آرکانزاس ساکنان خانه سالمندان به میزان به میزان 23.6 مورد در هر 1000 ساکنان خانه سالمندان با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در این هفته توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات.

در میان ایالت و ناحیه کلمبیا بود که 15-پایین ترین نرخ در کشور است.

ملی رای 62 مورد در هر 1000 نفر.

آرکانزاس’ نرخ مرگ شش نفر در هر 1000 ساکنان خانه سالمندان بود 13-پایین ترین در کشور است.

نرخ ملی بود 27.5 مرگ در هر 1000 ساکنان خانه سالمندان.

آرکانزاس نیز در میان 11 متحده با هیچ covid-19 مرگ و میر در میان خانه سالمندان کارکنان است.

نرخ آن از 13.9 عفونت در میان کارکنان در هر 1000 ساکنان خانه سالمندان بود 11th-پایین ترین در کشور است.

نرخ ملی بود 39.5 عفونت در میان کارکنان در هر 1000 نفر.

Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

یک بخش در 06/04/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>