دولت هفتگی مدعیان بیکاری قطره به 345,000 به احتمال زیاد undercounting زیان کار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

هفتگی نرخ بیکاری در ایالت نیویورک کاهش یافته است کمی برای هفته منتهی به سوم آوریل 4 در نشانه ای از ادامه مشکلات گذاشته و کارگران در حال پیدا کردن در تشکیل پرونده برای منافع به جای کاهش از دست دادن شغل.


اداره فدرال آمار کار گزارش روز شنبه 345,000 نیویورکی ها برای پرونده های بیمه بیکاری در مقایسه با 367,000 هفته گذشته است. در همه کمی تحت 800,000 ادعا واصل شده اند در سه هفته پس از coronavirus شروع به بستن بسیاری از اقتصاد است.

در مقابل, پنسیلوانیا گزارش کرده است 1.1 میلیون ادعا می کند در آن دوره است. پنسیلوانیا جمعیت تنها حدود 60 درصد از آن از نیویورک.

“امروز مدعیان داده ها به طور عمده نشان می دهد که یک بار دیگر ما بهترین شاخص پیشرو از بازار کار عقب مانده شاخص در ایالت نیویورک گفت:” اقتصاددان جیمز پروت.

 پروت تخمین می زند که نیویورک نرخ بیکاری به 30 ٪ برسد با مه یا اوایل ماه ژوئن است. این شهر که بیش از 1.2 میلیون نفر ساکنان شهر خواهد بود بیکار در مقایسه با 130,000 قبل از اقتصادی شیرجه رفتن.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو است عذرخواهی برای شکست دولت بیکاری سیستم که تلاش کرده است برای مقابله با بهمن نیویورک در تلاش برای فایل ادعا می کند از طریق وب سایت. تماس به دولت و وزارت کار شماره در میلیون است.

در اخبار روزانه کنفرانس کومو گفت که این بخش در حال حاضر 1000 نفر در محل کار برای رسیدگی به تماس. خود را بالا aide گفت: سیستم آنلاین جدید است که انتظار می رود تا 7 بعد از ظهر است که اجازه خواهد داد که بسیاری ادعا می کند به طور کامل آنلاین است و اگر مشکلی وجود دارد دولت کارگران را برای تماس متقاضیان به جای متقاضیان از طریق تلاش برای رسیدن به این بخش است.

برخی از 600,000 ادعا پردازش شده است. مزایای خواهد شد عطف به ماسبق به تاریخ بیکاری فرماندار گفت.

در سراسر کشور تعداد مدعیان بیکاری بالغ بر 6.6 میلیون دلار اندکی کاهش یافته و از رقم 6.9 میلیون دلار برای هفته گذشته است. ایالات متحده در مجموع برای سه هفته در حال حاضر نزدیک به 17 میلیون.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>