دولت کار را از طریق تعداد مدعیان بیکاری

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس وزیر بازرگانی مایک پرستون می گوید نرخ بیکاری در حال حمایت کردن اما مقامات دولتی مشغول به کار هستند به فرآیند کسانی که ادعا می کند.

پرستون افزود که دولت خواهد بود تضمین وام تا 250.000 دلار برای Arkansan کسب و کار است که او گفت: در حال نیز به شدت تحت تاثیر شیوع این رمان coronavirus.

پرستون گفت که او انتظار ندارد اشتغال اعداد به بهتر به زودی.

راب رابینسون رئیس آرکانزاس انجمن بانکداران گفت: فضای داخلی از بانک های دولتی در حال امن به عنوان پول در داخل آنها.

نرخ بهره برای وام خواهد بود و بیش از 4 درصد و غیر مراجعه کند و نمی خواهد نیاز به تضمین شخصی با توجه به رابینسون.

رابینسون گفت: این بانک قادر خواهد بود به استفاده از ابزار در به تازگی امضا 2.2 تریلیون دلار محرک “برای کمک به مشتریان خود را در حال حاضر.”

در کنگره ایالات متحده تپه فرانسوی به جزئیات بیشتر در مورد محرک به نام Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت عمل می کنند.

برای افرادی که کمتر از $75 ، 000 در هر سال وزارت خزانه داری ایالات متحده خواهد بود صدور 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار به ازای هر فرزند برای هر خانواده با توجه به تپه.

کوچک سنگ جمهوریخواه گفت: این لایحه نیز اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از پول از یک طرح 401(k) بدون پرداخت 10 درصد جریمه برای انجام این کار و که در آن waives حداقل مورد نیاز توزیع برای طرح بازنشستگی برای سالمندان است.

مالیات حقوق و دستمزد معوق برای سال 2020 با توجه به تپه.

او گفت: کسب و کار کوچک با وام های برجسته خواهد بود واجد شرایط به اداره کسب و کار کوچک پرداخت اصل و پرداخت بهره برای وام های آن.

“شما فدرال هیات در سمت خود را به انجام دو چیز است: کشتن این ویروس و این اقتصاد به ظرفیت کامل” هیل گفت. “ما خود را شریک. تعداد ما و ما اینجا هستیم تا به شما کمک کند.”

بینالملل آسا هاچینسون خواسته Arkansans به نمی دهد تا در کار تشویق آنها به دنبال شغل اخیر با وجود اخراج و فعلی مزایای بیکاری.

در جای دیگر, وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت اعلام کرده است که باکستر شهرستان و جانستون شهرستان باید هر دو موارد گزارش شده از covid-19. از کسانی که آلوده 61 درصد زنان هستند با توجه به اسمیت.

وجود 24 نفر در آرکانزاس که بهبود از ویروس.

اسمیت خواست مردم سفر از “نقاط داغ” با بالا مورد مقدار را به خود قرنطینه به مدت 14 روز برای جلوگیری از آسیب بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>