ایالات و شهرستانها مجبور به قطع هر دو شغل خدمات

Category: آرکانساس Comments: No comments

شغل با دولت و دولت شهر معمولا یک منبع ثبات در اقتصاد ایالات متحده اما مالی ویرانی های ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور به کاهش است که کاهش خدمات عمومی — از مدارس به سطل زباله وانت.

حتی به عنوان ایالات متحده افزود: برخی از مشاغل در تعداد افراد استخدام شده توسط دولت های فدرال و دولت های ایالتی و محلی کاهش یافته است 585,000. کلی زیان کار میان کارگر رسیده اند بیش از 1.5 میلیون نفر از ماه مارس با توجه به فصلی تنظیم مشاغل فدرال آمار منتشر شده در جمعه. تعداد کارمندان دولت در حال حاضر کمترین آن بوده است از سال 2001 و بیشترین کاهش در سطح محلی است.

“با که می آید یک کاهش اساسی خدمات عمومی” لی ساندرز, رئیس جمهور آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در هفته گذشته. مثلا “911 تماس گرفتن مدت زمان طولانی به پاسخ داده شود.”

آب آشامیدنی و زباله وانت نیز تحت تاثیر قرار در برخی از مکان های, او گفت:.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

مالیات بر درآمد حاصل از کسب و کار صدمه دیده توسط coronavirus محدودیت ها کاهش یافت, مجبور کاهش, با شهرها و ایالات متحده است که تکیه بر آن پول است. آن را به احتمال زیاد به بدتر شدن اوضاع در ماه های آینده مگر اینکه کنگره ارائه کمک های اضافی به استانها و شهرستانها.

چندین ایالت در حال طرح ریزی مالیات بر درآمد خواهد بود 20 ٪ یا بیشتر برای سال مالی شروع ماه آینده و دولت در مواجهه با افزایش هزینه های ناشی از ویروس ها و پلیس و گارد ملی در پاسخ به اعتراضات نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

اخراج و furloughs هستند که تماس میان دولت ها و مدارس به انجام بیشتر برای پاسخ به شیوع — از استخدام کارگران برای پیدا کردن کسانی که در تماس با افراد آلوده به ویروس coronavirus اضافی janitors نیاز به پاکسازی مدارس و آنها را امن برای دانش آموزان و معلمان به بازگشت.

“این رفتن به آن را بسیار دشوار است برای بازگشایی مدارس در پاییز, دلیل این که شما نیاز به پول بیشتر و نه کمتر پول برای بازگشایی” گفت: Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا.

فدرال اعداد را ارائه دقیق خرابی اما بسیاری از کسانی که از مشاغل دولتی تا کنون شده است به طور موقت furloughed. و برخی از ابتدا به رفتن بودند کسانی که غیبت نمی خواهد احساس عمیقا زمانی که اقامت در خانه سفارشات در اثر بودند.

مثلا پیتسبورگ پارکینگ اقتدار furloughed آن سه ده مأموران و متر تکنسین. در میشیگان نزدیک به دو سوم از دولت کارگران شده اند furloughed از طریق جولای. و در کارولینای شمالی بیش از 9000 دولت در بخش حمل و نقل کارکنان گفته شده را پرداخت نشده زمان خاموش ژوئن 26.

اما اتحادیه مقامات هشدار می دهند که این کاهش می تواند عمیق تر و دائمی به عنوان بودجه اتو. فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: دولت می تواند از دست دادن 200,000 مشاغل دولتی.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط Gary رابرتسون و دیوید Eggert از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>