دولت در مورد مجموع فراتر از 3000

Category: آرکانساس Comments: No comments

تعداد covid-19 عفونت در آرکانزاس پیشی 3,000 علامت یکشنبه, با توجه به وزارت بهداشت.

بخش 7:30 p. m. به روز رسانی قرار داده و تعداد موارد در آرکانزاس در 3,001 افزایش 92 از شنبه شب. تعداد مرگ و میر افزایش یافته و به یک به 50 است.

مقامات بهداشت نسبت داده اند های اخیر چشم انداز مثبت در مثبت آزمون در بخشی به شیوع در کامینز واحد — که در آن ویروس به نشو و نما در شرایط تنگ, پخش كردن, به 856 زندانیان که از بعد از ظهر یکشنبه — و به های اخیر کمپین “خروش” تست در میان مردم است که رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون روز پنجشنبه اعلام کرد.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=82H2ZDt10SQ]

هاچینسون و بهداشت عمومی تیم را برگزاری یک کنفرانس خبری در روز شنبه به ارائه به روز رسانی در این بیماری همه گیر. کسانی که روزانه جلسات از سر گرفته خواهد امروز در دفتر خود گفت.

24 ساعته افزایش موارد گزارش روز شنبه مشخص شده که کمترین رقم ثبت شده توسط وزارت بهداشت و درمان از آوریل 19, زمانی که آژانس گزارش داد افزایش 42 نفر از روز قبل.

در این هفته از بالاترین یک روز افزایش گزارش شده است سه شنبه در 291 موارد اضافی. در دو روز دیگر وزارت بهداشت گزارش روزانه را افزایش می دهد از بیش از 200 مورد.

تعداد موارد جدید گزارش روز شنبه بود 168. وزارت بهداشت سخنگوی مگ Mirivel گفت که خیلی زود برای مقامات بهداشت برای گفتن از آخر هفته گزارش که آیا افزایش اخیر در موارد گزارش شده بود مصاحبه ،

“این نوع از سخت برای به دست آوردن بیش از حد از یک روز افزایش یا یک روز کاهش” Mirivel گفت.

تعداد موارد تایید شده در کامینز واحد — سایت از بزرگترین واحد شیوع در دولت — افزایش کمی یکشنبه با 30 اضافی زندانیان تست مثبت با توجه به Mirivel.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

تست سایت

در Little Rock, مقامات شهرستان اعلام کرد در روز یکشنبه که یک درایو جدید از طریق آزمایش سایت برای covid-19 آغاز خواهد شد عامل امروز در پارکینگ فروشگاه وال مارت واقع در 2700 S. Shackleford جاده ها است.

تست در سایت جدید خواهد بود پردازش شده توسط Quest Diagnostics, با توجه به انتشار اخبار. آزمایش در دسترس خواهد بود به صورت رایگان به افرادی که علامتی و همچنین به تمام ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان.

بیمارانی که می خواهند برای تست در این مکان باید قرار ملاقات از طریق تلاش و تحقیق آنلاین در پورتال www.MyQuestCOVIDTest.com.

Lamor ویلیامز یک سخنگوی این شهرستان گفت که این سایت قادر خواهید بود به آزمون حدود 150 نفر در هر روز, هر چند او افزود که این تعداد می تواند به افزایش 250 آزمون در روز در موارد که در آن تقاضا بالا است.

گالری: مارس 25 فرماندار کنفرانس مطبوعاتی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/426gov/]

سایت باز خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر روزانه آب و هوا اجازه.

برنامه وام رزومه

شروع 9:30 صبح امروز در ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک است که بازگشایی آن وام پورتال به قبول کمک های مالی برنامه های کاربردی برای چک حفاظت از برنامه که توسط کنگره تاسیس شد در ماه مارس برای کمک به شرکت ها برای باقی ماندن در کسب و کار و نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد.

حداقل 13,000 کسب و کارهای کوچک در آرکانزاس در خط به درخواست برای مدیریت کسب و کار کوچک پشتیبانی با توجه به بررسی های اخیر توسط آرکانزاس انجمن بانکداران که همچنین اشاره کرد که دولت و کارفرمایان به دنبال در مجموع حدود 1.1 میلیارد دلار در وام.

تخمین ها بر اساس تعداد برنامه های کاربردی که در تصویب خط لوله که حمایت مالی از اداره کسب و کار کوچک تخلیه شد, در مارس 16. آژانس وام پورتال تعطیل بلافاصله متوقف و پذیرش برنامه های کاربردی.

پورتال دوباره باز خواهد شد امروز پس از کنگره مجاز یکی دیگر از $310 میلیارد دلار برای این برنامه در هفته گذشته. آرکانزاس کسب و کار خواهد بود دست و پنجه نرم برای فضا در پورتال با صدها نفر از هزاران نفر از کسب و کار کوچک اپراتورها در آمریکا

دور اول بودجه که شامل حدود 349 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام خسته بود فقط در دو هفته به بیش از 1.7 میلیون کسب و کار کوچک وام ساخته شده بودند در سراسر کشور از جمله بیش از 21,700 وام در آرکانزاس به ارزش $2.7 میلیارد دلار است.

اداره کسب و کار کوچک است که پذیرش برنامه های کاربردی وام از تایید وام دهندگان به نمایندگی از هر واجد شرایط وام گیرنده. هر کسب و کار و یا سازمان های غیر انتفاعی است که کمتر از 500 کارمند و عامل بود توسط Feb. 15 واجد شرایط برای درخواست.

چک ابتکار عمل را از بین می برد برای بازپرداخت بخشی از وام است که پشتیبانی تا هشت هفته از حقوق و دستمزد و ضروری را پوشش می دهد هزینه های کسب و کار مانند اجاره و آب و برق. کسب و کار می تواند قرض گرفتن تا 10 میلیون دلار و پرداخت معوق برای شش ماه.

یک بخش در 04/27/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>