دولت موارد رشد 791 به عنوان فرماندار اعزام نیروهای بیشتر به مبارزه با ویروس

آرکانزاس ثبت افزایش 791 موارد covid-19 روز پنج شنبه و رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون اعلام کرد او استقرار اضافی 14 سرباز گارد ملی برای کمک به بخش بهداشت و درمان را coronavirus عملیات.

تصمیم به ارسال guardsmen به کمک در مبارزه با این ویروس به شرح زیر در اوایل استقرار در شمال غربی و مرکزی آرکانزاس که در حال حاضر شامل 28 سرباز است.

در پنج مورد جدید از covid-19 آورده تعداد کل Arkansans که آزمایش مثبت برای این ویروس به 41,759 با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط دولت سایت.

از کسانی که 6,580 در نظر گرفته شده فعال موارد با توجه به آرکانزاس’ موقت وزیر بهداشت دکتر خوزه رومرو.

بستری شدن در بیمارستان از ویروس یافت و چهار روز پنج شنبه به 504. در همین حال دولت ثبت هشت اضافی مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت آوردن مجموع به 442.

رومرو اعلام کرد که وزارت بهداشت دیگر نمی خواهد نیاز است که بيماران کانديد اعمال جراحی الکتیو آزمایش این ویروس از قبل کرد و گفت که این آزمون تا به حال اکثریت دوباره منفی. هاچینسون اضافه شده است که آزمایش آن دسته از بیماران به حال مسدود شدن دولت ظرفیت محدود برای تست.

بیش از 180,000 coronavirus آزمون از آرکانزاس بودند فرآوری شده در جولای کوتاه از فرمانداری اظهار داشت: هدف از انجام 200,000 آزمون برای ماه که جمعه به پایان می رسد. فرماندار همچنین تشویق Arkansans به آنتی ژن تست در داروخانه های محلی خود را.

آنتی ژن تست کمتر قابل اعتماد تر از دیگر آزمایشات ردیابی توسط دولت هاچینسون گفت. اما افرادی که دریافت یک نتیجه مثبت در یک آزمایش آنتی ژن ها با اشاره به تست های اضافی است که پس از آن ثبت شده در کشور را بالغ.

قبلی:

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون و مقامات بهداشتی دولت ارائه خواهد شد به روز رسانی در آرکانزاس’ covid-19 دیدگاه در 1:30 بعد از ظهر

تعداد کل coronavirus موارد گزارش شده در آرکانزاس باقی مانده در 40,968 صبح روز پنجشنبه با توجه به وضعیت سایت. مرگ و میر باقی مانده در 434.

بررسی بازگشت به تماشای ویدئو زندگی می کنند.

[تصویری نیست بالا ؟ برای مشاهده اینجا کلیک کنید ” https://www.youtube.com/watch?v=IdTMXDybMD8]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید