دولت coronavirus موارد افزایش به 118

Category: آرکانساس Comments: No comments

تعداد coronavirus موارد در آرکانزاس به رشد خود ادامه شنبه, رسیدن به 118 به عنوان فرماندار تگزاس آسا هاچینسون هشدار داد که گسترش این ویروس به احتمال زیاد نمی خواهد فروکش کردن برای حداقل یکی دیگر از شش تا هشت هفته.

در آن زمان این ویروس می رسد پتانسیل آن اوج در اوایل ماه مه فرماندار گفت: مقامات پیش بینی می کنند که حدود 1000 Arkansans خواهد بود بستری با covid-19. سیزده فعلی موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“این تعداد گونه های ما بیمارستان ما سیستم پزشکی و اقتصاد ما و آن را به خطر می اندازد زندگی” هاچینسون گفت. “هدف ما همانطور که می دانید این است که برای صاف اوج و کاهش گسترش covid-19.”

دکتر Nate اسمیت مدیر گروه سلامت کاهش یافته است به برآورد یک شکل برای چگونه بسیاری از Arkansans می تواند تبدیل به آلوده هر چند او گفت که مدل در کشورهای دیگر ارائه شده محدوده بین 27 ٪ و 45 ٪ از جمعیت.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

بسیاری از کسانی که آلوده هستند بعید است برای تبدیل شدن به بیمار به اندازه کافی به دنبال خارج درمان, سلامت, مقامات گفت. ویروس اعتقاد بر این است به خصوص خطرناک برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی موجود.

از 118 موارد تایید شده در آرکانزاس در شنبه 32 نفر شهروندان ارشد بیش از سن 65 و نه کودکان بودند. از 13 بیمارانی که در بیمارستان هفت مورد نیاز مراقبت های ویژه و چهار هواکش مورد نیاز اسمیت گفت.

دو نفر تایید شنبه در خانه های پرستاری در لیتل راک و پاین بلاف.

Fort Smith, دولت دومین شهر خود را تایید اولین مورد از covid-19 روز شنبه.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=CEOzTVt6lEg]

در بیانیه ای که در Facebook, Fort Smith, شهردار جورج مک گیل گفت: “این زمان به پیروی از دستورات رهبران است که شما باید در محل قرار داده.”

“ما تا به حال زمان سخت قبل سختی نیست به ما جدید” شهردار بیانیه خود ادامه داد. “اما ما همچنین می دانیم چگونه به پاسخ. ما می دانیم که چگونه برای قرار دادن شانه های ما به سنگ چاقو تیز کنی و با هم کار کنند برای مراقبت از یکدیگر.”

این ویروس در حال حاضر گزارش شده در 26 ایالت 75 شهرستانهای استان است. Pulaski و کلیبرن شهرستانهای گزارش بيشترين تعداد از موارد با بین 20 و 30 نفر در هر.

از آنجا که دولت در اولین مورد شناسایی شد در پاین بلاف در مارس 11, فرماندار است در محل قرار داده و اقدامات در نظر گرفته شده به سرعت گسترش ویروس.

گالری: Arkansas مقامات مختصر رسانه ها در COVID-19

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/322covid19/]

کسانی که اقدامات احتیاطی شامل بسته شدن مدارس و قمار لغو مدارس امتحانات سالانه و سفارش است که رستوران ها و کافه ها توقف ناهار خوردن در خدمات. اما در روز شنبه حتی به عنوان فرمانداران در ایلینوی نیویورک و کنتیکت بودند سفارش ساکنان خانه بمانند و برای همه اما ضروری ترین کسب و کار به Hutchinson اعلام نشده است هر گونه محدودیت های جدید.

“اگر ما آنچه که ما قرار است به انجام این کار در شرایط اجتماعی فاصله و مراقبت از خودمان و یکدیگر را ملاقات ما هدف ما کاهش خواهد که خط روند و ما نمی خواهد که برای رفتن به آن دسته از اقدامات شدید” هاچینسون گفت.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

هاچینسون اضافه شده است که او در حال انجام بحث و مذاکره با مقامات در وزارت مالیه و دولت مورد احتمالا گسترش مارس 15 مهلت ارسال آثار به پرونده و پرداخت مالیات بر درآمد دولت.

IRS در روز جمعه تمدید مالیات فدرال تشکیل پرونده مهلت تا جولای. اما هاچینسون اشاره کرد که در حالی که دولت فدرال در سال مالی گسترش تا اکتبر دولت سال مالی در 30 ژوئن به پایان می رسد.

این ضرر در درآمد دولت از یک رکود اقتصادی می تواند به 100 میلیون دلار یا بیشتر هاچینسون گفت شنبه.

قانونگذاران را به خود دوسالانه مالی قانونی جلسه در 8 آوریل. نه هاچینسون و نه قانونی رهبران گفت: آنها انتظار شروع جلسه به تاخیر می افتد و اگر آنها پیشنهاد شده است که طول آن می تواند تمدید شود به نگه داشتن نمایندگان از جلسه غالبا در اوج این بیماری همه گیر.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

“قصد ما این است که برای تشکیل در مارس 8” گفت: مجلس متی چوپان R-El Dorado. “همانطور که برای برنامه های ما که باقی مانده است دیده شود.”

تعداد موارد تایید شده در آرکانزاس در ادامه به افزایش است دولت توانایی برای تست موارد مشکوک.

دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی صدراعظم کم پترسون گفت: در یک کنفرانس خبری با فرماندار شنبه که مرکز پزشکی در لیتل راک انتظار برای افزایش آن تست ظرفیت از حدود 240 تست در هر روز از شنبه به بیش از 700 تست در هر روز این هفته است.

“ما نیاز به منابع; ما نیاز به تست کیت” پترسون به خبرنگاران گفت:. “من آرزو می کنم که ما تا به حال همه از لوازم و کیت های آزمایش که ما نیاز به زمانی که این شروع نه 10 روز پیش. ما تکیه بر ما منابع محلی, اما ما نیز وابسته به دولت فدرال برای کمک به ما در دریافت آن در دست ما است.”

اسمیت گفت: در اخبار جلسه که دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است که “یک موضوع مهم.”

وزارت بهداشت و درمان گام به آدرس کمبود و در این میان کارگران باید سعی کنید برای حفظ تجهیزات آنها, او گفت:.

“محافظت از خودتان اما نمی شود بی فایده است.”

هاچینسون روز شنبه اعلام کرد که او می خواهم یک فرمان اجرایی را امضا اجازه وزارت اقتصاد و دارایی و دولت به صرف $30 میلیون در بیشتر تجهیزات.

در سراسر کشور برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال اجرا هستند کم در دنده محافظ شخصی.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه کرده است “تمدید” استفاده از ماسک های صورت که به معنی ماسک صورت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تکرار نزدیک-تماس با ما برخورد با بيماران مختلف ،

آرکانزاس وزارت بهداشت منتشر کرده است دستورالعمل در استفاده گسترده از تجهیزات است.

آرکانزاس جراح عمومی دکتر گرگ Bledsoe (سمت چپ) در مورد مذاکرات تجهیزات حفاظت شخصی در یک کنفرانس خبری روز شنبه در لیتل راک. رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون و دیگر مقامات دولتی به روز رسانی در افزایش تعداد covid-19 موارد است. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/322covid19/.
(Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)

مترو در 03/22/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>