دولت covid-19 مرگ و میر پیش افتادن از 400

Covid-19 موارد در آرکانزاس افزایش 642 روز یکشنبه با توجه به وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, کاهش از حدود 1 ، 000 مورد جدید دولت شاهد در دو روز متوالی در اواخر هفته گذشته. اما آرکانزاس پیشی گرفتن یکی دیگر از گریم نقطه عطف پس از دو اضافی مرگ و میر مربوط به covid-19 تحت فشار قرار دادند تعداد کل گزارش قربانیان به 401.

این دو آخرین قربانیان اقامت در بنتون و Chicot شهرستانهای استان است.

فعال موارد ایالت افزایش 101 از 6,499 به 6,600 در روز یکشنبه.

تعداد تجمعی از مستند covid-19 عفونت در آرکانزاس پس از آغاز شیوع رسیده بود 38,623 از یکشنبه. وزارت بهداشت ذکر شده 31,622 مردم به عنوان بهبود از ویروس.

از موارد جدید گزارش شده در یکشنبه, 16 در تادیبی امکانات و 626 در جامعه با توجه به بهداشت و سلامت سخنگوی وزارت مگ Mirivel.

بیماران بستری به دلیل covid-19 افزایش و در مجموع 480, یکشنبه, Mirivel گفت و تعداد افراد در یک ونتیلاتور کاهش به 103.

تعدادی از افراد در بیمارستان با ویروس آمار یک رکورد برای آرکانزاس روز جمعه با 497 مردم دریافت درمان در یک مرکز پزشکی.

“این روند در بستری را پشت تاخیر در روند موارد به دلیل موارد هستند افرادی که به تازگی تشخیص داده شده” دولت اپیدمیولوژی دکتر جنیفر Dillaha گفت: در یک مصاحبه تلفنی در روز یکشنبه ، “اما مردم اغلب تبدیل خواهد شد به طور جدی بیمار از covid-19 تا پس از آنها تا به حال آن را یک یا دو و یا حتی سه هفته.”

Dillaha افزود که او امیدوار است روند رو به پایین در موارد جدید در طول زمان خواهد بود و به دنبال آن کاهش مشابه در بستری شدن در بیمارستان.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

وزارت بهداشت گزارش داد که 5,082 آزمايشات انجام شده در شنبه با کلی مثبت نرخ 8.5 درصد به Mirivel. تعدادی از آزمایشات پایین بود از روز جمعه زمانی که 5,861 آزمون انجام شد.

به عنوان پایان ماه روش آرکانزاس بعید است به دیدار با یک هدف از 200,000 covid-19 آزمون در ماه جولای. تعداد کل آزمایش های انجام شده تا کنون در این ماه است 157,284 با توجه به Mirivel با کمتر از یک هفته مانده به دیدار با 200,000 معیار.

وقتی پرسید که آیا او فکر آن را یک اشتباه بود برای رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون در ماه ژوئن به حرکت به مرحله دوم محدودیت های بلند در کسب و کار با وجود بالا رفتن تعداد مورد Dillaha گفت: “من فکر می کنم این یک تصمیم دشوار است زیرا البته ما دیده می شود [یک] افزایش در موارد و در ادامه مرگ و میر ناشی از covid-19 در طول زمان است.”

“و در عین حال دیگر وجود دارد که اثرات این بیماری همه گیر ممکن است با توجه به اثرات منفی بر مردم است که همچنین می تواند منجر به مرگ و یا اقتصادی و یا متفاوت سختی از مردم اگر ما باز نمی شود” او ادامه داد.

Dillaha توصیف به دنبال یک تعادل بین مدیریت مستقیم و وثیقه اثرات covid-19 شیوع.

او گفت: این مهم خواهد بود برای مردم برای پیدا کردن یک راه برای رفتن در مورد کسب و کار خود را “در زمینه زندگی در یک بیماری همه گیر” که به معنی از سرگیری فعالیت های خود را از قبل از شیوع ویروس اما در راه های مختلف.

“و برخی از این تفاوت ها به ادامه به اجتماعی فاصله مکرر دست شستن [و] با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش برای جلوگیری از گسترش در حالی که ما در مورد کسب و کار ما در روز به روز زندگی,” او گفت:.

پرسید که آیا او و یا دیگر وزارت بهداشت مقامات خواست فرماندار به خودداری از حرکت به مرحله دوم بازگشایی مجدد Dillaha گفت: “من آگاه نیست کسی. من وجود دارد, بنابراین من فقط می تواند صحبت از تجربه من.”

امروز نشانه یک هفته پس از این فرماندار ایالت ماسک دستور به اثر رفت. پس از کاهش به صدور چنین دستوری حتی به عنوان مورد شماره رسید, Hutchinson, تغییر دوره در تاریخ 16 ژوئیه و گفت که او نیاز به Arkansans به سایش پوشش صورت در تنظیمات عمومی با چند مورد استثنا که اجتماعی فاصله از 6 فوت یا بیشتر است دست یافتنی نیست.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

پنج شهرستان با بیشترین موارد جدید در روز یکشنبه بودند واشنگتن با 86, Benton, با 53 Pulaski با 49 سباستین با 48 و جفرسون با 25.

فعال موارد در Pulaski County, یکشنبه بود در 915 به نمایندگی از کاهش کلی از جمعه که در بخش بهداشت و درمان اشاره کرد 978 موارد فعال در شهرستان است. اما در دو پرجمعیت ترین شهرستان در شمال غربی آرکانزاس فعال موارد رز بین شنبه و یکشنبه.

در Benton County, فعال, موارد افزایش کمی از 389-397. در واشنگتن کانتی فعال موارد رز از 509 به 537. فعال موارد در Sebastian شهرستان نیز افزایش یافت و از 362 به 376.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra