دولت pro-مستاجر قانون snarls Hamptons عمارت اجاره

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالت نیویورک را جارو مستاجر-حفاظت از قانون است و باعث سردرد Hamptons عمارت صاحبان که اجاره خود را beachside گسترش برای تابستان.

قوانین جدید منع صاحبخانه از جمع آوری بیش از یک ماه اجاره در صف مقابل. که یک مشکل در لانگ آیلند شهر رفت و آمد مکرر که در آن مالکان با تکیه بر سه ماه اجاره قرارداد در صدها هزار نفر از دلار طور کامل پرداخت می شود پیش از فصل است.

این قانون با هدف حفظ آپارتمان مقرون به صرفه —زمان اثر در ژوئن اما Hamptons مالکان در حال حاضر تنها با ابتلا به مفاد آن به عنوان اوج اجاره های نجومی می شود. صاحبخانه در مواجهه با مفهوم جمع آوری اجاره از, مهمانی, مستاجران هر 30 روز با توجه به انجام دور با تمام تابستان اجاره و یا پیاده روی, ماهانه درخواست قیمت برای پوشش هزینه های تعمیر و نگهداری بر خود اسراف شهرکهای کارگزاران می گویند.


“مسئله این است که شما می توانید گیر با مستاجر می پردازد که برای ماه ژوئن و پس از اوت می آید در اطراف را پرداخت نمی کند گفت:” فرانک Bodenchak یک اجاره و فروش کارگزار با Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول در Hamptons. “ماه اوت از طریق روز کارگر ممکن است ارزش تا آنجا که دیگر 11 ماه ترکیب شده است. این خانه های بزرگ که نیاز به مقدار زیادی از برنامه ریزی است. شما نمی توانید اجاره این چیزها آخرین لحظه.”

خواص آن می توانید فرمان شاهزاده مبالغ است. صاحب 10000 فوت مربع خانه در Sagaponack—با استخر زمین تنیس و شش “مناطق” از سرگرمی های فضایی—به دنبال $790,000 برای آخر هفته روز یادبود از طریق کار در روز و یا $375,000 فقط برای ماه جولای. در Bridgehampton چهار اتاق خواب خانه خصوصی گردشگاه به ساحل ذکر شده است در $300,000 برای ماه اوت از طریق روز کارگر و $500,000 برای فصل کامل.

در بالا از آن اجاره صاحبخانه نیز تکیه اضافی در صف مقابل پول نقد برای پوشش همه چیز مانند آب و برق و استخر مراقبت—نیز ممنوع تحت قانون.

هنگامی که اجاره کردن خانه ساوتهمپتون گذشته دو تابستان, Victoria Shtainer ترجیح مصرف مقدار کمتری برای کل فصل و بیش از داشتن تعهد از آماده شدن برای یک مستاجر جدید در هر ماه. با یک اجاره نامه و پرداخت قفل شده است و او در زمان تعطیلات به زادگاهش اوکراین در سال گذشته و پس از آن اجاره یک جای کوچکتر در Hamptons برای خودش و خانواده اش.

در این سال او با فروش خانه خود را—با آن سونا و تنیس و بسکتبال دادگاه سینما و استخر آب شور—برای 9 میلیون دلار است.

“من نمی توانم اجاره آن راه من استفاده می شود به گفت:” Shtainer یک منهتن مبتنی بر عامل املاک و مستغلات با قطب نما. “من فکر کردن در مورد شاید تبدیل شدن به یک مستاجر خودم.”

این منطقه کارگزاری جامعه درخواست کرد برای حل قانونی به دنبال معافیت برای اجاره از 120 روز و یا کوتاه تر. یک لایحه برای بررسی به قوه قضاییه کمیته از هر دو مجلس گفت: لیزا Lombardo قانونی مدیر برای مجلس فرد Thiele یک حامی اندازه گیری که منطقه شامل Hamptons.

“دست کم نگیرید نیاز بسیاری از مالکان به اجاره خانه های خود را در طول ماه های تابستان برای جبران هزینه های داشتن و حفظ آنها” Judi اینکه desiderio مدیر اجرایی Hamptons کارگزاری شهر و کشور املاک و مستغلات نوشت: در نامه ای به نمایندگان مجلس در اوایل این ماه.

او گفت: یکی دیگر از ارائه قانون جدید نیاز به بازگشت سپرده در عرض 14 روز نیز غیر واقعی در Hamptons. هزاران نفر از خواص در حال خالی پس از روز کارگر—”تاج خروس سه شنبه”—ترک صاحبان خود را به رقابت برای کمیاب محلی پیمانکار خدمات برای ارزیابی خسارات و هزینه های.

بدون قانون نیشگون گرفتن و کشیدن انتظار می رود برخی از Hamptons اجاره به کم هزینه تر این سال — و برای مالکان به تقاضای اضافی اطمینان از فصلی مستاجران, مانند, توصیه های قبلی صاحبخانه Shtainer گفت.

“این صاحب مراقب باشید,” او گفت:. “شما باید بیشتر هوشیار تر از قبل دلیل این که شما لازم نیست که مقدار مراجعه کنند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>