دولت ویروس مرگ و میر تا 10; قوانین جدید اعلام شده برای پارک دولت

Category: آرکانساس Comments: No comments

دو مطلب که مردم از covid-19 در آرکانزاس آوردن دولت تلفات به 10 رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون گفت: روز شنبه در یک کنفرانس خبری که در آن او همچنین اعلام کرد قوانین جدید برای پارک دولت طراحی شده برای محدود کردن بازدید کنندگان از خارج از دولت و جلوگیری از گسترش ویروس.

هاچینسون وجود دارد گفت: 584 موارد مثبت coronavirus در آرکانزاس است. از این 56 نفر در بیمارستان بستری هستند و 25 بر هواکش.

هجده بیماران کودکان هستند 396 هستند, بزرگسالان زیر 65 و 170 در حال بزرگسالان 65 ساله و مسن تر.

وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت: چهار مورد جدید در خانه های سالمندان. دو زندگی در روستاها به طور کلی باپتیست وست آوردن تسهیلات مجموع موارد به 4 و دو نفر دیگر مثبت جدید بیماران زندگی در آبهای سفید سالن آوردن تسهیلات در مجموع به 8.

هاچینسون گفت: قوانین جدید برای پارک دولت طراحی شده برای محدود کردن خروج از کشور مسافران از جمله از کشورهای اطراف با موارد بیشتری از covid-19 مانند لوئیزیانا و تگزاس.

گروه پارک ها و میراث فرهنگی و گردشگری دبیر Stacy هرست گفت: پارک دولت دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا یک شب می ماند شروع جمعه. پارکینگ نیز محدود به فضاهای در دسترس هرست گفت: به جای پارک تحمل سرریز به لکه های غیر رسمی و در دو طرف جاده.

“مشکل ساز” مسیرهای پیاده روی به عنوان هرست به نام آنها نیز بسته شود. این شامل سرو می افتد نوین در پتیت ژان امور خارجه پارک و شرق و غرب قله مسیرهای پیاده روی در اوج Mountain State Park.

کارکنان در پارک دولت خواهد بود قدرت را به پراکنده کردن جمعیت های بزرگ و اجرای قوانین جدید.

هاچینسون نیز توصیه می شود به فدرال وزیر کشور که بوفالو ملی رودخانه بسته شود. هاچینسون گفت: 60 درصد از بازدید کنندگان خود را روز شنبه بودند از خارج از دولت.

اسمیت گفت: در کنفرانس خبری که در وزارت بهداشت دولت labs تنظیم یک رکورد روزانه برای آژانس تعدادی از تست های شنبه: 147. ترکیب UAMS دولت در بخش بهداشت و درمان و تجاری در آزمایشگاه انجام شده و 903 آزمون شنبه. در مجموع 7,124 آزمایشات انجام شده تا به این نقطه, او گفت:.

قابلیت تست نیز انتظار می رود به گسترش به زودی هاچینسون گفت: زمانی که یک همکاری بین دولت خارج شده و تلاش برای تشخیص درایو از طریق تست عملیاتی می شود.

درایو از طریق آزمایش در دسترس خواهد بود در Benton County به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی که به دلیل به باور آنها ممکن است آلوده.

هاچینسون گفت: هیچ تاریخ برای سایت باز کردن نهایی شده است اما گفت خارج شده و انتظار آن را به صورت عملیاتی در هفته آینده.

– Nyssa Kruse

11:02 صبح: ویروس موارد آمار 566

تعداد موارد مثبت covid-19 در آرکانزاس افزایش یک شبه به 566 افزایش دو از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت.

تعداد مرگ و میر باقی مانده در هشت صبح روز چهارشنبه و در مجموع 42 نفر باید بهبود از بیماری, این سازمان گزارش می دهد.

فرماندار آرکانزاس آسا هاچینسون و دکتر ناتانیل Smith, وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت ارائه خواهد شد به روز رسانی در آرکانزاس’ covid-19 دیدگاه در 1:30 p. m. سازمان دیده بان این جلسه اینجا زندگی می کنند:

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=B5MeQsDO7Io]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>