مجسمه سابق Panthers صاحب حذف شده از خارج ورزشگاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

شارلوت, N. C. — مجسمه سابق Carolina Panthers صاحب جری ریچاردسون بود که متهم در سال 2017 ساخت تحریک کننده جنسی نظرات به زنان و نژادی لکه دار کارگردانی در یک تیم طلایه دار برداشته شد از پایه آن در خارج از تیم به ورزشگاه و دور گرفته شده چهارشنبه.

“ما آگاه بودند اخیر گفتگو اطراف جری ریچاردسون مجسمه و نگران هستند و ممکن است تلاش برای آن را” یک تیم بیانیه ای گفت:. “ما در حال حرکت مجسمه در جهت منافع امنیت عمومی.”

این بیانیه نداد در اطلاعات است که باعث حذف 13-پای مجسمه که در اصل قرار داده شده در خارج از دروازه شمالی بانک مرکزی امریکا ورزشگاه در سال 2016 به عنوان یک هدیه از تیم اقلیت همکاران تجلیل ریچاردسون 80th birthday.

یک تیم سخنگوی نمی خواهد می گویند اگر مجسمه بود پایین آمدن خوب است.

ریچاردسون سخنگوی جیم گری گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس که ریچاردسون شده بدون نظرات عمومی درباره Panthers یا NFL پس از فروش تیم و “قصد ندارد به انجام این کار در حال حاضر به عنوان یک شهروند خصوصی.”

“او برای درمان تمام افراد نسبتا در کسب و کار خود را و زندگی شخصی و مانند بسیاری دیگر آمریکایی است که مشکل رویدادهای اخیر در مینیاپولیس, شارلوت و در سراسر کشور” خاکستری گفت.

در دسامبر 2017, ریچاردسون اعلام کرد که از قرار دادن این تیم برای فروش پس از یک Sports Illustrated گزارش با استناد به منابع ناشناس گفت که او ساخته شده مطرح نظرات به زنان و حداقل در یک مناسبت به کارگردانی نژادی لکه دار کردن در یک آفریقایی آمریکایی تیم طلایه دار.

در این گزارش اعلام کرد که شهرک سازی در اتهامات علیه ریچاردسون آمد با عدم افشای الزامات منع طرفین از بحث در جزئیات. لیگ نیز جریمه ریچاردسون 2.75 میلیون دلار بیش از این سوء اتهامات.

هوایی فیلم در روز چهارشنبه نشان داد یک جرثقیل بالابر مجسمه که شمار ریچاردسون گسترش فوتبال با دست چپ خود را.

مجسمه شد و سپس قرار داده شده بر روی یک تخت تخت تراکتور-تریلر پارک شده در نزدیکی. کارگران تحت پوشش مجسمه با برزنت و بسته آن را به تریلر. دو پلنگ مجسمه که flanked ریچاردسون مجسمه یک تکاپو و یکی lunging نیز برداشته شد.

وجود دارد چند تماشاچیان به این عملیات اما Jehiah سفید, 24, پیشنهاد, آن زمان برای مجسمه برداشته شود.

“وجود دارد بسیاری از پیشرفت های ساخته شده در شارلوت. من در واقع شگفت زده معترضان بدست نمی به آن در حال حاضر. اما این به این معنی زیادی سفید” گفت. “ما لازم نیست که هر اتاق برای نژادپرستانه مردم یا زن ستیز مردم است. … این به این معنی زیادی برای شارلوت و ایالات متحده به طور کلی.”

دفاعی به عقب تره بوستون گفت: آن را در جامعه بهره که مجسمه پایین آمده است.

“و برای من Carolina Panthers خودمان را به یک استاندارد است و ما خودمان را با غرور و افتخار است که ما را در انجام کارهای درست در اطراف در اینجا” بوستون گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “بنابراین ما فکر کردیم دوباره آن را به بهترین چیزی که برای همه است.”

سابق بالتیمور کلت بازیکن ریچاردسون و مالکیت گروه پرداخت $206 میلیون در سال 1993 برای یک تیم توسعه. او شده بود این تیم را تنها مالک تا زمانی که دیوید Tepper پرداخت $2.2 میلیارد دلار برای این باشگاه در سال 2018 است. به عنوان یک شرط خرید Tepper گفت: در معرفی خود به عنوان مالک جدید در جولای 2018 که او قرارداد موظف به ترک ریچاردسون مجسمه در محل.

پلنگ شروع بازی در سال 1995 اما هرگز تحویل داده ریچاردسون وعده برنده شدن در یک سوپر باول. آنها را از دست داده پس از سال 2003 و 2015 فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>