مجسمه های سقوط, بالا بردن تازه بحث

Category: آرکانساس Comments: No comments

تا هفته گذشته گرانیت مجسمه مؤتلفه سرباز بود و بازیگران آن اب و هوای زل زل نگاه کردن در سراسر آرتور پارک در مرکز شهر لیتل راک برای بیش از 100 سال است.

مجسمه شناخته شده به عنوان “یادبود به شرکت سرمایه نگهبانان” و یا “مبادا ما را فراموش کرده ام” رونمایی شد در سال 1911 در طول 16 سالانه مراسم از ایالات مؤتلفه جانبازان. جمع آوری به طول انجامید و پنج روز و با حضور 14,978 جانبازان و بیش از 106 ، 000 مجموع مهمانان, با توجه به ثبت ملی اماکن تاریخی فرم ثبت نام.

برگرد. P. C. فلچر به جمعیت گفت که “جنوبی شد زمین از شجاعت و جوانمردی و عاشقانه خون آبی پنبه و ذرت سیاهان و هندوانه.” پس از آن بنای باران بود با 20000 گل رز.

روز پنج شنبه در شهر لیتل راک حذف مجسمه و پایه آن بود جعبه.

این مجسمه بخشی از رشد تعداد مؤتلفه بناهای تاریخی در سراسر کشور است که حذف شده اند از اموال عمومی توسط شهرستانها و یا سرنگون توسط تظاهرکنندگان در پی اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که درگذشت مه 25 در حالی که مهار در زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس که فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای تقریبا نه ساعت.

لیتل راک شهردار فرانک اسکات جونیور در دفاع از تصمیم برای حذف مجسمه توصیف آن به عنوان “تفرقه” و گفت: آن را در مخالفت با دولت را تلاش برای متحد کردن شهر است.

“مجسمه که حذف شد از آرتور پارک فراهم نیست کامل متن پر سر و صدا مدت زمان عواقب جنگ و نه میراث سربازان اقدامات” اسکات گفت: در انتشار اخبار این روز مجسمه برداشته شد. “پایتخت سپاه پاسداران بودند memorialized بدون نگرانی برای کسانی که در جامعه ما که دچار قبر بی عدالتی و که اجداد به عنوان کمتر از انسان به طوری که آنها می تواند اسیر به ترور و مجبور به ارائه رایگان کار است.”

لیتل راک است که در میان چندین آرکانزاس شهرستانها هستند که خانه به جنگ داخلی یادبود خواص.

آرکانزاس 34 جنگ داخلی, خواص ذکر شده در ثبت ملی اماکن تاریخی که در آن بناهای یادبود و مدنی-حقوق رهبران همزیستی با دیگران بزرگداشت کنفدراسیون. بیست و نه از وزارت امور خارجه جنگ داخلی, خواص ذکر شده در ثبت نام نمایندگی کنفدراسیون.

آرکانزاس است و حدود 350 جنگ داخلی یادبود با توجه به CALS دانشنامه آرکانزاس است. یادبود span هر شهرستان و شامل همه چیز از نبرد نشانگر و پلاک به مجموعه موزه بزرگ و مجسمه.

یک 2019 مطالعه توسط مرکز قانون فقر جنوب شمارش 780 مؤتلفه بناهای تاریخی در 23 متحده است. آرکانزاس به 41 با توجه به مطالعه است. تگزاس است که بیشتر در میان کشورهای همسایه با 68 و پس از می سی سی پی (52) تنسی (43), لوئیزیانا (32) و میسوری (13).

آرکانزاس حفظ تاریخی برنامه مشاهده مؤتلفه بناهای تاریخی ساخته شده است که آن را در ثبت ملی به عنوان مهم فیزیکی یادآوری از یک دوره مهم در آرکانزاس تاریخ با توجه به چارلز راسل لوگان نویسنده چیزی کم باید آن را مقدس یک کتاب در مورد جنگ داخلی یادبود مجسمه سازی در آرکانزاس است.

توسط عموم شناخت اهمیت این آثار به درک و قدردانی از آرکانزاس, تاریخچه لوگان نوشت: این گروه امیدوار به تشویق حفظ خواص.

بسیاری از مؤتلفه آثار ملی ثبت شده اند تمرکز جابجایی تلاش فلوید پس از مرگ و متعاقب آن تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. چندین تظاهرات هدفمند مؤتلفه آثار به طور خاص.

معترضان در Richmond, Va., آتش به ستاد مرکزی ایالات دختران کنفدراسیون یک سازمان مسئول احداث بسیاری از مؤتلفه مجسمه ها در سراسر کشور. معترضان در نشویل دنیاست. و در بیرمنگام Ala., همچنین سرنگون مجسمه مؤتلفه رهبران.

خرابکاری در لیتل راک آب و تاب منعکس گالن لاک در این بنای تاریخی بود که در مقابل مک آرتور موزه آرکانزاس تاریخ نظامی دولتی و سه روز بعد مجسمه برداشته شد و شهر.

تماس برای حذف مؤتلفه نشانگر چیز جدیدی نیست اما بسیاری از مقامات در حال فشرده شدن سخت تر به آنها را حذف کنید فلوید پس از مرگ است.

پاین بلاف مقامات اسرائیل به یک معامله در سال گذشته با یک گروه است که صاحب یک مؤتلفه مجسمه که نشسته است در دادگاه دلایل خود را برای سال, اما مجسمه در آنجا باقی ماند تا روز شنبه هنگامی که آن را پایین گرفته شده است توسط این شهرستان دو روز پس از آرتور پارک مجسمه برداشته شد.

پس از اعتراض های اخیر در بنتون ویل آرکانزاس تقسیم ایالات دختران کنفدراسیون موافقت خود را به حرکت مؤتلفه مجسمه از شهر را مربع پس از سالها بحث است.

چشمه های آب گرم شهرستان مدیر لایحه Burrough به تازگی گفته های نگهبان-رکورد که او از جابجایی از یک مؤتلفه مجسمه که می ایستد در یک منطقه مرکز شهر که در آن دو مردان سیاه و سفید گزارش شد و بدهی های خود در اوایل 1900s اما تلاش ها به نظر می رسد که آمار بن بست پس از دادستان شهرستان گفت: گزینه های محدود وجود دارد چرا که مجسمه نشسته بر مالکیت خصوصی متعلق به یک گروه است که هیچ برنامه ای برای آن حرکت می کند.

دادخواست نیز منتشر درخواست حذف یک Confederate monument از سباستین County Courthouse زمینه در فورت اسمیت.

فورت اسمیت وکیل جوی McCutchen نشان دهنده وارینا Jefferson Davis فصل از ایالات دختران کنفدراسیون که مطرح $2,332 به Confederate monument بنا بر این دادگاه زمینه. او گفت: خلاص شدن از جمله آثار اصل sanitizes این کشور را پیچیده تاریخ است.

“ما باید یاد بگیرند از تاریخ” McCutchen گفت. “خوب, بد و زشت است.”

اما راه جنگ داخلی یاد و نژادی تراژدی ارتباط برقرار کردن تا حد زیادی نادیده گرفته شده است و توسط مورخان تا دهه گذشته با توجه به ایالتی آرکانزاس استاد دانشگاه Cherisse جونز-شعبه است.

“چیزی آرکانزاس انجام داده است و نه یک کار خوب از گفتن هر دو داستان” جونز-شعبه گفت.

مضطرب همزیستی

کلمات نوشته شده بر روی سنگ پایه اساسنامه یک مؤتلفه سرباز در هلنا وست هلنا اعلام کرد که این بنای تاریخی مظهر “قهرمان پرستی” از سربازان که برای درگذشت “باعث از دست داده.”

چهار مایل دور تازه قرار داده شده بنای یادبود به یاد رهگذران یکی از خونین ترین قتل عام نژادی در آرکانزاس تاریخ است.

به ایلین کشتار بنای ساخته شد در سال گذشته در به رسمیت شناختن قتل چه برخی از مورخان برآورد می شود تا به 200 مردم سیاه و سفید در سال 1919 اما زخم باقی می ماند تازه برای بسیاری از فرزندان مقتول.

حتی قرار دادن مجسمه در هلنا وست هلنا نزدیک به مؤتلفه یادبود لطمه می زند و روند بهبودی برای برخی از:

“برای من در پاریس که می دانست خانواده اش سابقه اما گفته مادر بزرگ, ‘Hush هرگز از آن صحبت می کنند دوباره’ هنگامی که او گفت:” لیزا هیکس یک ایلین 12 نسل. “برای من که هنوز ترس و گفت: من فقط 13 سال پیش اما اعتماد من به اندازه کافی به من بگویید ، برای فرزندان و ایلین ساکنان چون راز نگه داشته در دهه های عمیق است که ما ندانسته راه می رفت و کار می کرد در زمین آغشته به خون اجداد ما بوده است.”

به ایلین 12 بود سیاه sharecroppers از Phillips County ناحق محکوم به قتل در سال 1919 پس از ایلین قتل عام. در روز قتل عام حدود 258 مردم سیاه گرد شده بودند و به اتهام جرایم ناشی از حادثه. این اتهامات در محدوده nightriding به قتل است.

هیکس گفت: قتل عام بود که به ندرت مورد بحث در این شهر; او گفت که او تا به حال برای یادگیری در مورد آن را از یک کتاب است.

“وقتی که من خواندن آن را من نمی توانستم باور است که چیزی شبیه به این می تواند اتفاق می افتد در شهر من” هیکس گفت. “اگر شما خواندن این آگهی و یا روزنامه آن زمان گفته sharecroppers برای رفتن به خانه سکوت و بازگشت به کار.

“اگر شما دیدن بدن از 200 نفر هنوز هم در خیابان ها پس از آن شما در حال رفتن به نگه داشتن آرام. نسل از مردم را آرام نگه داشته.”

در سال 2019 مدار قاضی Wendell Griffen از لیتل راک مخالف قرار دادن بنای تاریخی در هلنا وست هلنا بود که در آن قاتلان آمد از جای در سایت از قتل عام.

“مانند ایلین نژاد قتل عام 2019 هلنا ‘اثر تاریخی’ یا ‘یادبود’ نشان می دهد که چگونه سفید برتری در عمل به ضرر مردم سیاه و سفید در Elaine و فیلیپس در سراسر کانتی” Griffen بیانیه بخوانید.

مثال دیگری از این ناراحت همزیستی را می توان در دولت و کنگره آمریکا که در آن دو متفق مجسمه های ایستاده در همان زمینه به عنوان یادبود به دانش آموزان سیاه پوست که desegregated مرکزی دبیرستان.

این مؤتلفه سربازان بنای نشسته در شمال شرقی تقاطع Woodlane و چهارم خیابان تنها چند ده پا از جایی که سنگ کوچک نه یادبود می ایستد.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون که در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که بناهای تاریخی در حال کنترل آرکانزاس مجمع و وزیر امور خارجه و گفت که تمرکز او شده است در حال تغییر بناهای تاریخی بلکه تغییر فرهنگ است.

“مهم ترین گام دولت می تواند به تضعیف نژادی تقسیم و نفرت است که به تصویب یک جنایت نفرت قانون که افزایش مجازات برای کسانی که هدف یک فرد برای یک جرم و جنایت به دلیل نژاد” هاچینسون در بیانیه ای گفت:. “است که باعث می شود یک تفاوت واقعی.”

در ایمیل دوم Hutchinson صحبت در مورد قانونگذاری ایالتی اخیر حرکت به تغییر آرکانزاس’ مجسمه در کنگره.

جدید مجسمه های جایگزین خواهد شد secessionist Uriah رز سابق American Bar Association رئیس جمهور و جیمز P. کلارک سابق آمریکا و سناتور و فرماندار سابق که در حمایت از حفظ آنچه که او به نام “سفید استانداردهای تمدن است.”

“ما نمی توانیم تاریخ را تغییر دهید اما ما باید بر اهمیت تاریخی ما نشانگر برای یادگیری از اشتباهات گذشته” هاچینسون گفت.

سناتور. mcclary R-Gravette رئیس pro tempore از آرکانزاس سنا گفته شده است وجود ندارد هر گونه رسمی بحث و گفتگو در مورد جابجایی مؤتلفه بناهای تاریخی در کنگره اما او گفت که او انتظار دارد که آن را به می آیند تا در جلسه بعدی.

“این یک بحث است که ناراحت کننده است اما ما نیاز به آن” Hendren گفت. “من فکر می کنم از آن خواهد شد به خوبی دریافت شده توسط برخی و نه چندان خوبی دریافت شده توسط دیگران است.”

روند حذف از مؤتلفه مجسمه می تواند مشکل در برخی از موارد مانند تلاش در چشمه های آب گرم به نقل مکان مؤتلفه مجسمه است که نشسته است در مرکز شهر و در اموال متعلق به ایالات دختران کنفدراسیون.

دادستان شهرستان برایان آلبرایت گفت: نگهبان-رکورد وجود دارد تنها دو گزینه های قانونی در دسترس است. سازمان را مجبور به موافقت با حرکت این بنای تاریخی و یا شهرستان می تواند ورزش قدرت خود را از دامنه برجسته.

استیو Westerfield, یک وکیل برای ایالات دختران کنفدراسیون گفت: جابجایی مؤتلفه بناهای تاریخی است “مسخره است.”

“آنها آثار تاریخی است که بزرگداشت کسانی که در زمان دست به اسلحه در زمانی که ما حمله شد,” او گفت:.

Westerfield گفت: این گروه قصد ندارد از حرکت این بنای تاریخی از مؤتلفه پارک یادبود.

“مجسمه ای است در ملک خصوصی, بنابراین من نمی بینم نیاز به یک قطعنامه به جز برای همه طرف به یکدیگر احترام,” او گفت:. “تنها دلیلی برای انتقال این اثر تاریخی است که برای برآوردن صحت سیاسی.”

عمیق تر مکالمه

مورخان گفته Democrat-Gazette که واکنش منفی به آثار تاریخی از جمله طبیعی است که چند چیز را تحمل چنین فیزیکی شاهد به دوره زمانی بعد از جنگ داخلی به عنوان گرانیت مجسمه ها که اغلب اقامت در برجسته ترین مناطق شهر است.

جنبش برای حذف چنین آثار رسیده به عنوان دور به عنوان پایتخت سابق کنفدراسیون Richmond, Va., جایی که سه سال پیش بسیاری از ساکنان گفت: آنها در نظر گرفته و از بین بردن مجسمه های غیر عملی و یا تقریبا غیر ممکن است چرا که از یک دولت قانونی است که محافظت جنگ خاطرات به گفته آسوشیتد پرس.

این ایده از بین بردن مؤتلفه بناهای تاریخی از نمایش عمومی حدود برای سال بوده است اما ملی گفتگو در مورد نقش مجسمه افزایش در سال 2018 پس از یک سفید-ملی تجمع در Charlottesville, Va., خشونت تبدیل شد.

“من همیشه به این بنای تاریخی در شارلوتزویل به عنوان یک قطعه از یک حافظه” گفت: کارولین Janney, دانشگاه ویرجینیا, تاریخچه استاد. “… به من وجود دارد ارزش تاریخی این آثار. این به ما می گوید در مورد مردم ارزش های خود را در زمانی که آنها رفت. … اما ما باید درک کنند که گروه های مختلف از دیدگاه های مختلف از گذشته است.”

برایان Mitchell, دستیار استاد تاریخ در دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک گفت: بسیاری از مؤتلفه بناهای تاریخی در نیواورلئان شد زدم بعد از Charlottesville خشونت است.

برای برخی از, او گفت:, آن احساس از دست دادن بزرگ.

“یک بخش از جمعیت احساس آنها زیبا بودند و به خوبی حفظ شده و بخش هایی از تاریخ است که دولت در حال صرف مقدار زیادی از پول در گذشته به نگه داشتن” گفت: میچل که از لوئیزیانا.

میچل که سیاه و سفید است, گفت, آرکانزاس, تاریخ گفته شده است که عمدتا از طریق لنز سفید برتری اما او معتقد است که مؤتلفه بناهای تاریخی می تواند همزیستی در کنار نژادی یاد زمانی که خود را در تاریخ پر روشن است.

“به درک اصلی بناهای تاریخی قرار داده شد در زمان, سفید, برتری,” او گفت:. “که آنها نصب شده نه تنها برای یاد اما برای القای ارعاب در دولت آفریقایی-آمریکایی شهروندان است.”

McCutchen فورت اسمیت, وکیل, موافقت کنفدراسیون بناهای تاریخی می تواند همزیستی در کنار کسانی که تشخیص مبارزه برای برابری.

“من فکر می کنم قبل از اینکه ما را پایین بناهای تاریخی ما ممکن است فکر می کنم در مورد ساختمان, دیگران,” او گفت:. “آثار تاریخی که تشخیص مبارزه برای برابر حفاظت می توانید در کنار هم نشستن. اگر ما مکالمه و گفت و گو باز و سپس من مطمئن هستم که ما می توانیم به درک می آیند.”

گرانیت تاریخچه

زمینه مدت زمانی که این مجسمه ساخته شده بودند نیز مورد نیاز است را به طور کامل درک خبري اطراف مؤتلفه آثار مورخان گفت.

در آغاز Janney گفت: اتحادیه ها و کنفدراسیون بناهای شد راه مردم در مقابله با اثرات جنگ.

“من می خواهم تصور کنید که یک بانوان یادبود گروه ساخت یک بنای تاریخی در 1870s بسیار آگاهانه از فداکاری های که ساخته شده بود در طول جنگ و افرادی که از دست داده بودند” گفت: نینا Silber, استاد تاریخ در دانشگاه بوستون.

اوایل مؤتلفه سازه به طور کلی ساده در ظاهر یک ستون هرمی شکل سنگی و یا یک پلاک بودند و در گورستان به عنوان نشانه ای از غم و اندوه. سخنرانی همراه خود را unveilings معمولا غم انگیز.

پس از سال 1889 به رهبری جدید در جنوب میهنی گروه هایی مانند ایالات دختران کنفدراسیون پسران مؤتلفه جانبازان و ایالات مؤتلفه جانبازان تعداد بنای تاریخی dedications افزایش سرعت و زیرفشار از گورستان مورخان گفت. آثار انتقال به گراند ساختار گاهی اوقات شامل یک مؤتلفه سرباز نمایش داده می شود در مرکز شهر.

اسناد و آرشیو روزنامه نشان می دهد بنای تاریخی dedications بدل به مناسبت جشن که در طی آن سخنرانان کلیدی صحبت در مورد مؤتلفه گذشته و کسانی که از آن حمایت کرد.

“در این محراب ما هر … پرداخت ما عبادت و ارائه ما به علت هر یک از ما می دانیم درست بود, علت کنفدراسیون” پس از آن-رژیم صهیونیستی. جف دیویس گفت: در سال 1905 تعهد آرکانزاس مؤتلفه سربازان بنای تاریخی در کنگره.

در همان فداکاری, Roy M. Campbell یک دولت نماینده ای که معرفی 1903 بنای تاریخی لایحه بودجه اعلام کرد 40 سال پس از پایان جنگ داخلی است که “آرکانزاس اعلام به جهان و تاریخ آن است که او هیچ بهانه ای را بدون عذر خواهی به پیشنهاد برای انجام از شهروندان در طول سال از جنگ وحشتناک…”

برای بسیاری از آرکانزاس شهرستانها این آثار شد و فیزیکی نماد دفاع و چند جنوب میهنی سازمان منتقل آثار قدیمی خود را از گورستان به بالا مشخصات مکان در درون خود شهرها با توجه به ثبت ملی اماکن تاریخی فرم ثبت نام.

1934 آرکانزاس بود و به بیش از 30 جنگ داخلی بناهای تاریخی از جمله حداقل سه تجلیل از سربازان اتحادیه.

Silber گفت: مجسمه های ساخته شده پس از جنگ را منعکس راه سفید جنوبی ها تا به حال به طور فزاینده ای می آیند برای مشاهده این جنگ داخلی از طریق لنز “باعث از دست داده.”

“تاریخچه نباید منحصرا فضای سفید” گفت: آلیسون گرین مذهبی-استاد تاریخ در دانشگاه اموری. “اگر شما می خواهید به خود را Confederate monument, که خوب است, اما حقیقت این تمام حقیقت و چیزی جز حقیقت.”

McCutchen گفت که ایالات دختران کنفدراسیون بودند و قهرمانان جنگ به دلیل کار خود را شامل ساخت لباس پناه جانبازان و ارائه مراقبت های پزشکی.

“آن را به سرعت تبدیل به یک سرازیری لغزنده است,” او گفت: از بین بردن مجسمه. “… منظور من بعدی چیست ؟ این آثار باید مشاهده شده در این زمینه از خود به جای منشور ارزش های مدرن.”

حرکت رو به جلو

سال های پس از بازسازی و نبرد برای حقوق مدنی در دولت چپ زخم مورخان گفت.

بناهای تاریخی می آورد تا درد است که تصویب شده است برای نسل اما Karlos تپه رئیس آفریقایی و آمریکایی مرکز مطالعات در دانشگاه اوکلاهما گفت که او معتقد است داستان دو روی یک سکه هستند.

“این یک انتخاب است که گفتن یک یا دیگر” او گفت:. “من نمی بینیم و آنها را به صورت جداگانه ، شما نمی توانید بگویید داستان از حقوق مدنی بدون ذکر تراژدی بازسازی. این است که تاریخ ما. ما فقط باید صادقانه باشد.”

سوزان o’donovan, استادیار تاریخ در دانشگاه ممفیس گفت: با خیالبافی های قدیمی جنوب باعث آوردن به نور تاریخچه کامل از آرکانزاس سخت مکالمه داشته باشند.

“مشترک چیزی که من می شنوم این است که” پدر بزرگ من نبود برای مبارزه با برده داری ” اما وجود دارد هیچ انکار این واقعیت مشترک است که برده داری ساخته شده و هر کس در جنوب غنی,” او گفت:. “برده داری بافته شده است به پارچه از آنچه جنوب شد. ما برای جلوگیری از نادیده گرفتن آن و آن نگاه مستقیم در چشم است.”

McCutchen گفت: سازش و آموزش و پرورش ایده آل هستند و او با اشاره به نمونه ای از بنتون ویل حرکت آن Confederate monument به یک پارک خصوصی.

“من همیشه از خودم در این نوع از شرایط چه خواهد my great-great-grandfather خواهید انجام دهید؟’ “او گفت:. “من معتقدم که در حال حرکت آن را به یک پارک خصوصی و قرار دادن آن در یک مکان زیبا و گرفتن دولت از معادله چیزی است که او خواهد بود.”

Silber گفت اضافی نشانگر و یا مجسمه کار می کنند اما او ابراز نگرانی کرد که یک نشانگر می تواند به راحتی نادیده گرفته شده زمانی که قرار داده شده در کنار یک بلندی بنای تاریخی است.

“من فکر می کنم مشکل اینجا است که وجود یک فرض است که از یک طرف ما باید مؤتلفه بناهای تاریخی که منعکس کننده ‘جنوبی سفید چشم انداز” و سپس از سوی دیگر نژادی یاد بناهای تاریخی که منعکس کننده ‘, سیاه, چشم انداز’ است و ما باید به ‘زمان مساوی به هر دو دیدگاه” Silber گفت: در یک ایمیل. “مشکل این است که برخی مشروعیت به تاریخ پشت مؤتلفه بناهای تاریخی که در واقع کاملا غلط نسخه از تاریخ است.”

بسیاری از مورخان گفته Democrat-Gazette راه در اثر تغییر از طریق سیستم آموزش و پرورش. آموزش و پرورش در مورد تاریخ واقعی بازسازی و اثر آن تا به حال در این سال است که به دنبال چیزی است که نیاز به آموزش داده می شود در اوایل سن آنها گفت.

“ما نیاز به کشف کردن راه برای بحث در مورد این موضوعات حساس در سن و سال و نه ترس آنها در حال رفتن به صدمه و یا بدبینانه” هیل گفت. “این پاسخ در واقع ممکن است که آن را الهام بخش نسل بعدی را در این کشور بهتر است.”

این مؤتلفه مجسمه در لیتل راک مک آرتور پارک رونمایی شد در طول مراسم از جانبازان مؤتلفه در سال 1911 برداشته شد و پنج شنبه. شهردار فرانک اسکات جونیور برچسب گرانیت یادبود به عنوان تفرقه. (Arkansas Democrat-Gazette/جان Sykes جونیور) “>
عکس
جان SYKES JR.
این مؤتلفه مجسمه در لیتل راک مک آرتور پارک رونمایی شد در طول مراسم از جانبازان مؤتلفه در سال 1911 برداشته شد و پنج شنبه. شهردار فرانک اسکات جونیور برچسب گرانیت یادبود به عنوان تفرقه. (Arkansas Democrat-Gazette/جان Sykes جونیور)

تلاش برای انتقال مؤتلفه سرباز بنای تاریخی از مرکز شهر چشمه های آب گرم را به حمایت از شهر مدیر لایحه Burrough اما شده اند مانع از آنجا که مجسمه نشسته بر مالکیت خصوصی متعلق به یک گروه است که هیچ برنامه ای برای آن حرکت می کند. (Democrat-Gazette فایل عکس)

فورت اسمیت Confederate monument می ایستد در خارج از سباستین County Courthouse. یک درخواست به دنبال برداشتن مجسمه که وارینا Jefferson Davis فصل از ایالات دختران کنفدراسیون مطرح $2,332 به نصب شده اند. (Arkansas Democrat-Gazette/توماس Saccente) “>
عکس از توماس Saccente
فورت اسمیت Confederate monument می ایستد در خارج از سباستین County Courthouse. یک درخواست به دنبال برداشتن مجسمه که وارینا Jefferson Davis فصل از ایالات دختران کنفدراسیون مطرح $2,332 به نصب شده اند. (Arkansas Democrat-Gazette/توماس Saccente)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>