ماندن در خانه یوگا برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها

Category: وب وایر Comments: No comments

آیا شما بچه ها در خانه و به دنبال یک راه به آنها را دریافت کنید در حالی که در حال حرکت گیر کرده در داخل خانه ؟ مرکز کنترل بیماری ها توصیه می کند که والدین در کمک به کودکان برای فعال ماندن در عین حال که می تواند چالش برانگیز در طول این زمان از خود جدا می کند.

ترزا قدرت و طولانی یوگا برای کودکان معلم و نویسنده پرفروش از “الفبای یوگا برای کودکان و نوجوانان” و “ماوس کمی ماجراهای: یوگا در باغ وحش” یک راه حل که ارائه می دهد پیچ و تاب های جدید به فعالیت فیزیکی… یک ذهن و بدن یکی است. او ادعا میکند که “یوگا فراهم می کند یک راه برای بچه ها به طور طبیعی باز کردن و به دست آوردن فعالیت فیزیکی در همان زمان.”

کلید القای تمایل در جوانان ما را به یوگا نهفته در ساخت آن را سرگرم کننده برای آنها است. “به عنوان مثال می گوید:” قدرت “کودکان و نوجوانان عشق را تلفنی مطرحاست که نه تنها لذت بخش بلکه برای آنها خوب است آن را به عنوان هر دو را تقویت می کند و امتداد عضلات لگن و باز می شود تا هیپ منطقه است.”

قدرت نشان می دهد که پدر و مادر بازی با تلفن بازی با کودکان خود را در حالی که تمرین این بازی سرگرم کننده در برخواهد داشت. در این بازی تلفن یک نفر زمزمه های یک پیام به دیگری است که از طریق یک خط از مردم تا آخرین بازیکن اعلام کرد این پیام را به کل گروه.

برای انجام این ترکیب یوگا, یک, کودک, نشسته متقابل پا و وانمود به تماس با فرد نشسته در کنار او و یا او. که کودک در تلفن مطرح و پاسخ تلفن’.” این سناریو این است که میدادند از کودک به کودک به عنوان پیام منتقل می شود پایین خط. نگه داشتن تن و نور و إنترمكسنج بازی با شمار نگه می دارد کودکان توجه است.

اگر بچه های خود را لذت بردن از تمرین یوگا آنها خواهد ماند درگیر با آن و آن درو مزایای بسیاری: تناسب اندام, آرامش تمرکز و آگاهی است. یک راه برای حفظ علاقه کودک در یوگا است که به نگه داشتن تمرینات کوتاه و پر جنب و جوش در نتیجه کمک به کودکان و نوجوانان خود را حفظ انرژی و تمرکز.

نگه داشتن خانواده در ارتباط با فرزندان خود در طول این زمان نامشخص چراغ برق برای ایجاد یک زندگی آنلاین کودکان و نوجوانان یوگا storytime و کارگاه هر چهارشنبه در 10 am PST که در آن او سهام سرگرم کننده یوگا poses و بازی ها برای والدین و کودکان برای لذت بردن از با هم.

اگر چه زندگی کودکان تبدیل شده است که وارونه با این بیماری همه گیر پدر و مادر می تواند با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای به دست آوردن خلاق و صرف وقت با کیفیت با خانواده خود انجام می دهند سالم فعالیت هایی مانند یوگا.
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>