محرک لایحه باقی می ماند یک کار در حال پیشرفت است; طرح اجرای خراش در آخرین لحظه

واشنگتن — کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا روز پنج شنبه از دسترس نیست, توافق گسترده coronavirus بسته های قانونی به عنوان بخشی از مذاکرات با دموکرات ها ،

ادامه بن بست خواهد شد و فشار آنها را درست در مقابل یک مهلت انقضای بیمه بیکاری در پایان هفته آینده.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پیشنهاد کرد که کنگره در نظر کوچکتر لایحه برای حفظ منافع تا 30 میلیون نفر از مردم در محل در حالی که سایر جزئیات در حال مذاکره در کاپیتول هیل اما دموکرات ها و جمهوری خواهان را رد کرد و آن ایده است.

“این ویروس وحشتناک است که هنوز هم با ما. آن جان آمریکایی ها بیشتر از هر روز” میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., گفت: در طبقه سنا در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه ساعت بعد از برنامه ریزی رول از قانون خراشیده شد در آخرین لحظه.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

او گفت: توافق رسیده در “چارچوب را قادر خواهد ساخت که کنگره به قانون و ارائه کمک بیشتری به مردم آمریکا است که طراحی شده است دقیقا به این مرحله از بحران است.”

روز چهارشنبه اوباما امیدوار به ارائه یک برنامه منسجم اما جناح در داخل ایران نمی تواند به توافق برسد و در حال حاضر آنها امیدوارند به ایران پیشنهاد دموکرات ها در روز دوشنبه.

پنجشنبه شب آنها هنوز هم بحث بر سر اینکه آیا شامل یک تقاضا را … لیندزی گراهام R-S. C. مربوط به تولید و چین است.

“من حدس می زنم تنها راه من می تواند آن مشخص است این یک کار در حال پیشرفت” گفت: سناتور. جان Thune R-S. D., شماره 2 جمهوری خواه مجلس سنا.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=fDNDrSpSAB4]

“من فکر می کنم ما برای به دست آوردن چیزی انجام می شود قبل از اینکه این همه گفته و انجام می شود اما مانند هر چیز دیگری در این روند برای همیشه از آن تو بود با صدای بلند و کثیف به نظر می رسد تقریبا محکوم در بسیاری از موارد” گفت: سناتور. مارکو روبیو R-Fla.

به عنوان هفته آینده مهلت نزدیک کاخ سفید به توافق قراضه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا شامل مالیات بر حقوق برش در بسته پس از ارائه روبرو شد با مقاومت برخی از جمهوری خواهان.

“دموکرات ها اعلام کرده اند که به شدت آنها تایید نخواهد شد حقوق و دستمزد مالیات را کاهش دهد [ ، ]. این امر می تواند بزرگ برای کارگران است. جمهوریخواهان از این رو نمی خواهید به درخواست برای آن” تهمت ادعا در یک صدای جیر جیر.

ویروس موارد افزایش

تاخیر در کاپیتول هیل آمد در میان بیشتر تحولات در مورد کوروناویروس گرفتن در ایالات متحده و اقتصاد آن است.

وجود دارد در حال حاضر 4 میلیون نفر تایید ایالات متحده در مورد این ویروس به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر. بیش از 144,000 مردم فوت کرده اند از جمله در مجموع 3,000 از شنبه.

خانه دموکرات گذشت 3 تریلیون اندازه گیری در ماه مه به ارسال آمریکایی جدید محرک چک و کمک به شهرها و ایالات متحده اما کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا به تعویق افتاد هر گونه مذاکرات تا روز های اخیر. آنها تا به حال گفت: آنها می خواستند این بسته به حدود $1 تریلیون اما ایران با طرح سوخت اختلافات داخلی در مورد اندازه و دامنه پاسخ دولت.

Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع آمده از جلسه صبح امروز با مک کانل به اصرار دارد که “اساسی توافق” کلی معامله است. آنها بلافاصله پس از آن گفت: ممکن است احساس بیشتری را برای شکستن این لایحه را به قطعات به طوری که آنها می تواند نشانی از انقضای مزایای بیکاری.

دموکرات ها و جمهوری خواهان بلافاصله شات کردن ایده.

“هیچ هیچ هیچ” گفت: مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. “این یک بسته است. ما نمی توانیم تدریجی این.”

مسائل پیچیده کاخ سفید تمدید فشار خود را برای زبان مربوط به محل FBI ساختمان در مرکز شهر واشنگتن است که تهیه کردن-گوشه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل های بین المللی با توجه به دو نفر با آگاهی از این مذاکرات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد آنها.

جزئیات شد معلوم نیست اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا اوراق یک طرح به حرکت FBI ستاد به حومه شهر به جای آن به دنبال ساخت یک جدید FBI ساختمان در محل فعلی خود. معلوم بود چه FBI ساختمان تا به حال با coronavirus. یک سخنگوی کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

کت و شلوار محدودیت NONSTARTER

در طبقه سخنرانی مک کانل گفت: ایران با پیشنهاد شامل یک دور جدید از محرک چک کمک به مدارس پول برای ویروس, تست, تغییرات نرخ بیکاری کمک قوانین پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و مسئولیت تغییرات راه اندازی حمایت های حقوقی به آن را سخت برای کارکنان به شکایت کارفرمایان خود را اگر آنها را تبدیل به بیمار در محل کار. دموکرات ها را رد کرد دومی به عنوان یک nonstarter.

گسترده خطوط انتقال ایران پیشنهاد خواهد جای انقضای مزایای بیکاری با یک آرایش جدید می پردازد که بیکاری آمریکایی تقریبا 200 دلار در هر هفته به جای $600 در بالای دولت بهره مند شوند.

در حالی که Mnuchin در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که آنها به دنبال محدود کردن پرداخت جدید به 70 درصد از کارگران حقوق و دستمزد در این طرح نشان می دهد که این سطح می تواند به افزایش 100%.

در ماه مارس در کنگره تصویب اضافی $600 هفتگی سود برای بیکاران آمریکایی ها و این مجموعه به پایان می رسد در هفته آینده. نرخ بیکاری در ماه ژوئن بود 11.1% پایین از آن بالا چند ماه پیش.

“ما نمی خواهیم این را به منقضی جمعه آینده” Mnuchin گفت. “این یک مفهوم دشوار. شما نمی توانید پرداخت بیشتر به ماندن در خانه از شما هنگامی که شما یک کار است.”

دموکرات ها می خواهند به گسترش 600 دلار پرداخت از طریق ژانویه.

“با توجه به باستانی تکنولوژی متحده باید بین یک تا چهار هفته به تنظیم 600 دلار افزایش دهد. در این ساعات تنها گزینه برای تضمین منافع نمی گذشت دموکراتیک برنامه ریزی برای گسترش $600 هفتگی بهره مند شوند” گفت: top کمیته مالی حزب دموکرات Ron Wyden اورگان. “اوباما را رد کرد که طرح آشکار است. آنها هرگز جدی در مورد جلوگیری از مرور در منافع است.”

عقب نشینی در حقوق و دستمزد مالیات ایده مشخص را شکستی برای کاخ سفید است.

“رئیس جمهور این است که بسیار با تمرکز بر گرفتن پول به سرعت به کارگران در حال حاضر و مالیات بر حقوق و دستمزد زمان طول می کشد بنابراین ما می آیند و نگاهی که بعدا” Mnuchin به خبرنگاران گفت: در کنگره.

وی گفت: تصمیم گیری ساخته شده بود به جای تمرکز بر روی ارسال دور دیگری از محرک چک به آمریکایی ها چون که رویکرد قرار خواهد پول در جیب مردم بیشتر به سرعت.

کاهش مالیات حقوق و دستمزد

استفان مور یک اقتصاددان محافظه کار که توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن 2016, کمپین گفت که او “بسیار دلسرد” که در ایران با بسته خواهد ترک کردن حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد اما شامل $1,200 محرک پرداخت با این استدلال که رئیس جمهور در معرض خطر بیگانه خود را محافظه کار پایه در طول حرکت می کند.

“ما رفته ایم در کمتر از 10 روز از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که او نمی خواهد ثبت نام یک لایحه بدون مالیات حقوق و دستمزد قطع به لایحه آنها در حال تهیه پیش نویس نداشتن مالیات بر حقوق برش” مور گفت. “وجود دارد هیچ بهره مندی از آزادسازی پول از هلیکوپتر به مردم را دور.”

دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال حاضر پشتیبانی ارسال دور دیگری از محرک چک برای اکثر بزرگسالان و در حال حاضر این ایده به نظر می رسد به یکی از مناطق چند که در آن وجود دارد حمایت هر دو حزب. در این سند مشخص نیست که دریافت پرداخت های مستقیم یا چقدر چک خواهد بود.

دموکرات ناودان جمهوری خواهان برای تاخیر در انتشار خود شد.

“ما همکاران جمهوری خواه شده اند بنابراین تقسیم شده به طوری آشفته و بنابراین آماده است که آنها را به مبارزه به پیش نویس حتی یک حزبی پیشنهاد در خود کنفرانس قبل از آنها صحبت به یک دموکرات” رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: در آمریکا هستند.

هیچ پول جدید برای دولت های ایالتی و محلی از انتظار بود اما در عوض این قانون اجازه می دهد رهبران محلی انعطاف پذیری بیشتر در هزینه 150 میلیارد دلار اختصاص داده شده در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل در ماه مارس است. اعتبار مالیاتی شد و انتظار می رود برای تشویق کسب و کار به حفظ کارگران و کمک به آنها را تصویب ایمنی و حفاظت در محل های کار است.

دور دیگری از کمک های مالی برای کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه بود همچنین انتظار می رود.

این قانون را ملاحظه ای گسترش برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک, آرامش بخش, شرایط وام برنامه طراحی شده برای کمک به آنها حفظ اشتغال و ایجاد یک “سرمایه” وام برای پوشش هزینه های عملیاتی.

این پیشنهاد را نیز به شدت محدود کردن تعدادی از کسب و کار است که واجد شرایط از جمله نیاز به مدارک و شواهد از شیب درآمد از ضرر و زیان در طول رکود اقتصادی است.

خلاصه نیز شامل $26 میلیارد دلار برای تولید واکسن و استقرار 20 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به کشاورزان و در مجموع $105 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش 30 میلیارد دلار از آن خواهد بود این سایت متعلق به موسسات است که بازگشایی شده است.

خواه بسته همچنین شامل معافیت های مالیاتی برای کسب و کار به استخدام و حفظ کارکنان و کمک به مغازه ها و محل های کار مجددا با ابزار جدید پروتکل های ایمنی. یک سند گردش در میان لابی ادعا می کند که این بسته را افزایش کسر برای کسب و کار وعده های غذایی به 100% ارائه کمک به صنعت رستوران.

مدارس پول

در کاخ سفید تهمت تبلیغ ایران با طرح $105 میلیارد دلار برای کمک به مدارس و دانشگاه ها بازگشایی شده است.

این شامل 70 میلیارد دلار برای کمک به مهد کودک-طریق-12-درجه بازگشایی مدارس, $30 میلیارد دلار برای کالج ها و 5 میلیارد دلار برای فرمانداران اختصاص دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد به مدرسه پول مربوط به reopenings. در مک کانل بسته پول برای K-12 خواهد بود تقسیم بین کسانی که در شخص یادگیری و کسانی که نمی.

اگر محلی مدارس عمومی نمی بازگشایی این پول باید به پدر و مادر به فرزندان خود را به مدارس دیگر و یا آموزش آنها را در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر مدرسه بسته است و این پول باید به دنبال دانش آموز,” او گفت:.

انتخابات سال سیاست پیچیده ایران و چندین آسیب پذیر سناتورها برای گروههای فشار برای بیشتر سخاوتمندانه هزینه های مالی محافظه کاران در مجلس سنا اوباما در کنفرانس مخالفت صرف هر گونه پول بیشتری پس از کنگره در حال حاضر پمپ حدود 3 تریلیون دلار به اقتصاد در ماه های مارس و آوریل است.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط اریکا ورنر Seung Min Kim و جف استین از واشنگتن پست; توسط نیویورک تایمز و, توسط اندرو تیلور و لیزا Mascaro از آسوشیتد پرس.

“No, No, No,” House Speaker Nancy Pelosi said Thursday of suggestions that a stimulus package be broken into pieces to address expiring unemployment benefits. GOP lawmakers agreed.
(AP/Manuel Balce Ceneta)

“هیچ هیچ هیچ” مجلس نانسی پلوسی گفت: از پیشنهادات است که یک بسته محرک اقتصادی بود به قطعات شکسته شده به آدرس انقضای مزایای بیکاری. مذاکرات نمایندگان مجلس موافقت کردند.
(AP/مانوئل Balce Ceneta)
Senate Majority Leader Mitch McConnell rides an elevator after a GOP luncheon Thursday. “This terrible virus is still with us. It kills more Americans every day,” he said as stimulus bill negotiations wore on.
(The New York Times/Anna Moneymaker)

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل سوار آسانسور پس از مذاکرات ناهار پنج شنبه. “این ویروس وحشتناک است که هنوز هم با ما. آن را می کشد بیشتر آمریکایی ها هر روز به او گفت:” به عنوان محرک لایحه مذاکرات عینک.
(نیویورک تایمز/آنا Moneymaker)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagraelf bar 1500buy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynayenimilyoner.comtropical tiki oynagünübirlik turlargüvenilir medyumgüvenilir medyumGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüen iyi forex şirketleribuca günlükantalya escortOmegleEvde Paketleme İşi