شاخص سهام سر و صدا بعد از گریم بعد

Category: آرکانساس Comments: No comments

سهام بسیج جمعه rebounding از بدترین روز در بیش از 30 سال پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رهبران شرکت های خصوصی در ایالات متحده در حال توافق برای کمک به تلاش ها برای تست برای coronavirus و اعلام اضطراری ملی که میلیاردها دلار بودجه برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

S&P 500 index 230.38 امتیاز یا 9.3% به 2,711.02 ساخت جمعه بهترین روز از سال 2008 با بسیاری از دستاوردهای آینده در اواخر روز به عنوان مقامات دولتی و مدیران کسب و کار صحبت می کرد در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید است.

میانگین صنعتی داو جونز رز 1,985 امتیاز یا 9.4% به 23,185.62 آن بیشترین درصد افزایش از سال 2008. Nasdaq رز 673.07 امتیاز یا 9.3% به 7,874.88. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت افزایش یافت 87.20 امتیاز یا 7.8% به 1,210.13.

این تجمع جبران بسیاری از ضرر و زیان از یک روز زودتر زمانی که شاخص با تجربه بدترین حالت آن اسلاید از دوشنبه سیاه سقوط از سال 1987 و شاخص های سهام اروپا بود و یکی از بدترین قطره در ضبط. شاخص های عمده هر بسته با سود بیش از 9 درصد.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت مشغول به کار بود با گوگل به منظور توسعه یک وب سایت برای تعیین اینکه آیا یک فرد نیاز به یک تست-یک حرکت با هدف اجتناب از قریب به اتفاق نظام سلامت با افرادی که بیمار هستند اما لزوما نیاز به آزمایش می شود برای کوروناویروس.

از مدیران ارشد از Walmart, Target و Walgreens گفت: همه آنها موافقت کرده بود به امکانات در دسترس برای تست. مدیران از CVS سلامت روشه تشخیص و دلالت بهداشت نیز در حضور در کنفرانس خبری.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که صرف علاقه در تمام وام های دانشجویی برگزار شده توسط همه سازمان های دولتی و وزیر انرژی خواهد بود خرید “مقادیر زیادی از نفت” برای پر کردن این کشور ذخیره استراتژیک — تلاش برای تقویت ضعیف قیمت نفت است.

بازارهای مالی شده اند هیچ اگر نه متناقض برای سه هفته گذشته غوطه وری و پس از آن افزایش و پس از آن ياوه دوباره به عنوان هر روز آورده اقدامات جدید برای مهار شیوع و جدید نگران است که اقتصاد کارگران و کسب و کار را یک ضربه به عنوان یک نتیجه از آنها.

گالری: سهام باز می شود به شدت بالاتر در وال استریت یک روز پس از بدترین افت از سال 1987

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/314stocks/]

روز جمعه در جلسه دربسته در محیط گیج کننده هفته در وال استریت با نوسانات نمیتواند با قطعیت بیش چقدر آسیب coronavirus می تواند به اقتصاد جهانی است. روز داو دچار دو قطره از بیش از 2000 نقطه و طولانی ترین تا کنون گاو در بازار به پایان رسید به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت ورود به ایالات متحده از بسیاری از کشورهای اروپایی سرمایه گذاران را ناامید کرد که تا به حال شده است در انتظار واشنگتن را قوی تر مراحل را برای تقویت اقتصاد است.

سپس در روز جمعه سهام بسیج تیراندازی به شدت صعودی در آخرین نیم ساعت از معاملات به عنوان سرمایه گذاران به نظر می رسد برای به دست آوردن اعتماد به نفس است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای مبارزه با شیوع این بیماری از هر دو مراقبت های بهداشتی و اقتصادی چشم انداز.

با وجود روز جمعه وانت بازار هنوز هم به پایان رسید هفته دوم آن-بدترین هفتگی از دست دادن در 10 سال گذشته است. فقط در چند هفته سهام ایالات متحده از دست داده اند و تمام دستاوردهای ساخته شده در طول سال 2019 یکی از بهترین سال برای بازار در دهه. تمام شاخص های عمده می باشد در چه تماس معامله گران بازار داشته باشد.

سرمایه گذاران شده اند تقاضاهای مصرانه برای قوی عمل از دولت ایالات متحده برای مبارزه با شیوع این اثر در کسب و کار و کارگران است. خبری که کاخ سفید و کنگره در تلاش بودند برای رسیدن به یک توافق در یک بسته برای ارائه به بیمار پرداخت رایگان تست و دیگر منابع کمک افزایش بازار است.

سهام شروع به پریدن کرد در اوایل رفتن جمعه پس از وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در CNBC که دو طرف شد “بسیار نزدیک به این انجام می شود.” اما در اواخر بعد از ظهر در کاخ سفید در کنفرانس خبری تهمت گفت: کاخ سفید و کنگره تا به حال هنوز به توافق گسترده تر کمک های بسته. او گفت: او را باور نمی کند آمریکا در حال “دادن کافی است.”

سخنران نانسی پلوسی گفت: خانه را تایید خود را coronavirus بسته کمک و خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره جمهوری خواهان به “قرار دادن خانواده ها برای اولین بار” با پشتوانه تلاش برای ارائه آمریکایی ها با امداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن نکرد یک بسته نجات برای خطوط هوایی و کروز صنایع.

پرسید که آیا ایالات متحده خواهد قید وثیقه صنعت کروز تهمت اذعان کرد که “این یک صنعت است که بسیار بد نهفته چه می گذرد. ما خواهد شد کمک به آنها و ما خواهد شد کمک به صنعت هواپیمایی اگر ما به.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او را پر کنید تا ذخیره نفت استراتژیک است که برای چندین دهه استفاده شده است به عنوان یک کوسن در مورد کمبود سوخت ناشی از جهانی رویدادهای سیاسی و یا بلایای طبیعی.

ذخیره حدود 635 میلیون بشکه نفت است و مجهز به فروشگاه یکی دیگر از 75 میلیون بشکه است که معادل سه چهارم از یک روز جهانی نفت تولید می باشد. با اضافه کردن به آن دولت را مجبور به خرید نفت در بازار افزایش تقاضای کلی و بلند کردن قیمت. قیمت نفت که سقوط کرده در هفته های اخیر به عنوان تقاضا کرد به دلیل شیوع کروناویروس, شات تا حدود 6% پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات.

“آن را نمی خواهد به تمیز کردن بازار اما این اولین گام مهم گفت:” لری گلدشتاین یک مدیر سیاست انرژی بنیاد پژوهش های صنعت و دولت بودجه تحقیقات سازمان است.

وال استریت بحران بیش از ماه گذشته پاک شده و بسیاری از سهام بازار سود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات نوامبر 2016.

برخی از تحلیلگران معتقدند رکود اقتصادی در حال حاضر در جریان است و بازار غش کردن بیشتر — برخی می گویند خیلی بیشتر — برای رفتن.

“Coronavirus به احتمال زیاد راهنمایی ما را به یک رکود اقتصادی از آنجا که ما در برخورد با یکی-دو پانچ از ویروس” گفت: Dan هم از AlphaOne Capital Partners, یک سان فرانسیسکو صندوق های تامینی. “این است که هر دو عرضه و تقاضا و تخریب بر خلاف 9/11 و یا فن آوری حباب ترکیدن بود که فقط تقاضا است.”

بازارهای آسیایی شد gutted جمعه با ژاپن Nikkei 225 ریختن بیش از 6 ٪ در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص تعطیل حدود 1.1%. اما بازارهای اروپایی به اشتراک گذاشته شده در شنبه پس از یکی از بدترین روز در تاریخ, تقویت برنامه های مداخله از بانک مرکزی اروپا. معیار Stoxx 600 شاخص به پایان رسید جمعه تا 1% بزرگ دوباره بجای اول برگشتن از آن 11 درصد از دست دادن پنج شنبه.

روز جمعه تظاهرات گسترده بود, با, تکنولوژی, سهام, حسابداری برای یک تکه بزرگ از دستاوردهای. سهام در خط کروز اپراتورهای خطوط هوایی و هتل ها — در میان سخت ترین ضربه سهام به مردم لغو تعطیلات و شرکت تعطیل سفرهای کسب و کار — به رهبری بالاتر است.

سرمایه گذاران در انتظار یک محرک اقتصادی دولت و تلاش و کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در هفته آینده به احتمال زیاد قرار داده و معامله گران در خرید و خوی هر چند آن را غیر معمول نیست برای سهام به جهش یک روز پس از یک کاهش چیزی وال استریت خواستار “dead cat bounce.”

“من نمی دانم اگر من می خواهم این یک dead cat bounce, اما من قطعا آن را یک روند” گفت: کتی نیکسون رئیس سرمایه گذاری افسر در شمال اعتماد مدیریت ثروت. “شاید آن را نشان دهنده یک کمی بیشتر از خوش بینی است که ما در حال گرفتن یک مالی ضربه ای است که کمک خواهد کرد که حمایت از اقتصاد و توسعه بازار در حالی که ما از طریق این دوره گذرا از ضعف اقتصادی.”

“در این نقطه تقریبا هر کس در این کشور است که توجه می داند در مورد این مشکل می داند در مورد خطرات و می داند که در برخی از جزئیات در مورد آنچه به انجام به کاهش این خطرات. ما در حداکثر آگاهی عمومی — و احتمالا حداقل نزدیک به حداکثر عمومی ترس” براد McMillan, chief investment officer در کشورهای مشترک المنافع مالی شبکه نوشت: در تفسیر جمعه. “با توجه به این حداکثر آگاهی من نشان می دهد ما نیز ممکن است به حداکثر اقتصادی و بازار تاثیر است.”

اطلاعات اين مقاله ارائه شده توسط اعضای هیات نیویورک تایمز; توسط Alex Veiga و دامیان J. Troise از آسوشیتد پرس; و توسط توماس هیت و تیلور Telford از واشنگتن پست.

یک بخش در 03/14/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>