سهام پیشرفته همراه با روغن; اوراق قرضه سقوط

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام ایالات متحده افزایش یافت, دلیل افزایش ارزش سهام بخش انرژی به نفت رسید و پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روسیه و عربستان سعودی خواهد کاهش تولید. اوراق قرضه و دلار افزایش یافت.

S&P 500 شاخص افزایش یافت و برای اولین بار در سه روز, به عنوان غول های نفتی شورون و اکسون موبیل led برندگان. مصرف اختیاری سهام در وزن معیار پس از مدعیان دو برابر از هفته گذشته به 6.6 میلیون نشان می دهد چند بخش از اقتصاد را در امان خواهد بود.

وست تگزاس خام به دست آورد 22% پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار دارد که این دو کشور برای کاهش تولید و پس از یک مکالمه پنج شنبه با تاج شاهزاده محمد بن سلمان. اما نفت آمد کردن آن پس از اوج مقامات از هر دو طرف سیراب کردن انتظارات است.


“واقعیت این است که هیچ مقدار از محرک برای تحریک رشد تقاضا تا زمانی که مردم پشت در خارج از خانه های خود در تعامل با جامعه” گفت: Jeff Klingelhofer co-معاون سرمایه گذاری و مدیر نمونه کارها در Thornburg مدیریت سرمایه گذاری کرده است که حدود 37 میلیارد دلار دارایی. “من فکر می کنم که ما در یک دوره نوسان بالا واقعا برای برخی از زمان آمده است.”

پس از تحمل بدترین سه ماهه از سال 2008 سهام در حال مبارزه برای کشش به عنوان شرکت های حرکت به بریده بریده سود سهام و بیشتر در ایالات متحده تصویب محدودیت های شدید در جنبش برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس. تعداد مدعیان بیکاری در دوشنبه نشان داد که رکورد اعداد با تاکید بر ابهامات اطراف اقتصادی تلفات. اما بازگشت قیمت نفت می تواند کمک به تعدیل تاثیر با buoying یک مورد ضرب و شتم تا بخش از اقتصاد است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>