سهام پنجه بالاتر در وال استریت قیمت نفت به دست آوردن مجدد زمین

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — سهام در سراسر جهان در حال چنگ بالاتر در روز چهارشنبه و S&P 500 با صعود نسبت به آن به دست آوردن چه چیزی بوده است دلتنگ هفته. حتی بازار نفت تبدیل شده بالاتر است. قیمت نفت خام تبدیل شده است که وارونه از آنجا که چقدر فوق العاده روغن ها گردش در اطراف پس از سقوط در تقاضا. پس از zig-zagging یک شبه, آمریکا قیمت نفت افزایش یافت 21% پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض تهدید نابودی هر ایرانی gunboats که آزار و اذیت دریایی آمریکا کشتی های بالا بردن احتمال افت در منابع نفت. S&P 500 به 2% افزایش یافت در اوایل معاملات زیر خفیف تر سود در اروپا است.

قبلی:

قیمت نفت تحت فشار باقی ماند و در روز چهارشنبه پس از توفنده طی هفته گذشته در حالی که سهام با ثبات بود که سرمایه گذاران به دنبال سرنخ در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس را نصب اقتصادی.

پس از سقوط تقریبا 50 درصد در پنج روز گذشته قیمت نفت ایالات متحده پایین بود یکی دیگر از 5 سنت در $11.52 هر بشکه برجسته نگرانی در مورد عرضه بیش از تقاضا از عرضه و کمبود فضای ذخیره سازی در آمریکا و توفنده تقاضا برای انرژی در سراسر جهان است.

نوسانات در بازار نفت را به شدت وزن این هفته در بازار سهام که بهبود خود را وقار در روز چهارشنبه. شاخص های سهام اروپا شد تا تقریبا 1% پس از آسیا تا حد زیادی بسته بالاتر در حالی که وال استریت آتی با اشاره به متوسط سود در باز است.

غوطه در قیمت نفت “زده است گسترده تر نگرانی های شدید اقتصادی” تحلیلگر Hayaki ناریتا از بانک Mizuho گفت: در یک گزارش.

در روز دوشنبه قیمت ایالات متحده در هر بشکه برای تحویل در ماه آینده کاهش یافت و به زیر صفر است. این بدان معنی است که معامله گران پرداخت شد دیگران به آن دست خود را به طوری که آنها نمی خواهد نیاز به پیدا کردن مکان برای ذخیره تورم مازاد.

بین المللی معیار برای نفت برنت نیز به شدت کاهش یافته است هر چند از آن شده است در امان نوسانات شدید ایالات متحده قرارداد به عنوان ذخیره سازی آن بستگی ندارد امکانات ایالات متحده آمریکا به همان اندازه. آن پایین بود 3 سنت در $19.30 در هر بشکه داشتن معامله در $28 فقط در هفته گذشته.

در بازار سهام لندن FTSE افزایش 1.3% به 5,714 و دکس فرانکفورت به دست آورد 0.8% به 10,3331. شاخص CAC 40 در فرانسه اضافه شده 0.4% به 4,373.

در ایالات متحده آتی برای معیار شاخص S&P 500 و Dow Jones Industrial Average با افزایش 1%. در روز سه شنبه شاخص S&P 500 با کاهش 3.1 درصد و داو از دست 2.7%.

در آسیا توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 0.7% به 19,137.95. شانگهای کامپوزیت شاخص بسته شد 0.6% در 2,843.98 پس از گذراندن روز نوسانی بین سود و زیان.

این هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 0.4% به 23,893.36. این Kospi در سئول گل رز 0.9% به 1,896.15 و سیدنی S&P-ASX 200 بدون تغییر بود در 5,221.20. هند Sensex رز 1.8% به 31,177.71. نیوزیلند اصلی رشد شاخص 1.1% و جاکارتا به دست آورد 1.5%. سنگاپور بود پایین 0.2%.

“در بازارهای جهانی در حال مبارزه با شدت و قدرت با موقت اما قریب به اتفاق کاهش تقاضا گفت:” استفان Innes از AxiCorp در یک گزارش.

سود اوراق قرضه کاهش یافت و بیشتر نشان می دهد سرمایه گذاران تغییر پول بیشتر به اوراق قرضه به عنوان یک پناهگاه امن است. عملکرد 10 ساله خزانه داری و یا تفاوت بین قیمت بازار و چه خریدار پرداخت خواهد شد اگر یک پیوند است که برگزار می شود به بلوغ کاهش یافته و به 0.58% از 0.62% اواخر دوشنبه.

همچنین روز سه شنبه سنای آمریکا به تصویب یک ویروس کمک بیل به ارزش حدود 500 میلیارد دلار است. این امر ارائه وام به کسب و کارهای کوچک و کمک های اولیه به بیمارستان.

گرجستان فرماندار ضمن اینکه اعلام کرد قصد دارد اواخر روز دوشنبه اجازه می دهد تا ورزشگاه, سالن مو و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی کردند.

هنوز آمار اقتصادی وجود ندارد. گزارش روز شنبه نشان داد که شدیدترین افت برای فروش آمریکا قبلا خانه های اشغال شده پس از سال 2015 است.

افراد بدبین می گویند بازار تجمع شده است که بیش از حد و زودرس بازگشایی اقتصاد می تواند منجر به تنها بیشتر flareups از عفونت.

دلار کاهش یافته و به 107.64 ین روز سه شنبه به 107.68 ین. یورو به دست آورد به $1.0870 از $1.0853.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>