سهام صعود با تکنولوژی برگشتاندن شکارچیان معامله

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام ایالات متحده پیشرفته در میان باتری های اقتصادی و مالی از اقدامات جهانی سیاست گذاران با هدف کاهش آشفتگی بازار. خزانه صعود نفت افزایش یافت و دلار تمدید آن تجمع است.

شاخص Nasdaq Composite با افزایش حدود 4% به عنوان شکارچیان معامله به دنبال شرکت های فن آوری با تسلا, Inc., Twitter, Inc. و Netflix, Inc. همه حداقل 7 درصد. میانگین صنعتی داو جونز با صعود به بالای 20,000. نفت خام رسید ترین ثبت خاورمیانه تولید کنندگان شروع به نشان دادن نشانه هایی از فشار و به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را درگیر در قیمت نفت به بن بست در “زمان مناسب است.”

“سرمایه گذاران در حال هضم مالی آینده سونامی و مفهوم از بانک مرکزی بیرون کشیدن تمام متوقف می شود” گفت: Ed کمپبل یک مدیر نمونه کارها و مدیر عامل در QMA. “ما شاهد برخی از ثبات امروز. من قطعا دریغ نکنید برای تماس با یک پایین.”


سهام به دست آورده در اروپا پس از سقوط در سراسر بسیاری از آسیا. اوراق قرضه افزایش یافت و در ایتالیا و اسپانیا و پرتغال پس از منطقه, بانک مرکزی افزایش تلاش های خود برای ایجاد ثبات در اقتصاد و بازار سرمایه.

ین بنابراین اغلب یک پناهگاه در میان بازار استرس سقوط در یک امضای فوق العاده تقاضا برای دلار آمریکا که تقویت شده برای یک روز هشتم در مقابل سبد ارزهای اصلی به بالاترین سطح خود در حداقل 15 سال. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت نفت افزایش یافت تا آنجا که 36 درصد پس از یک سقوط است که تا به حال گرفته شده آن را به حدود 20 دلار در هر بشکه در روز چهارشنبه.

سرمایه گذاران در حال تلاش برای حدس می زنم که آیا بی سابقه ای در سیاست اقدامات صورت گرفته برای مبارزه با اثرات اقتصادی از coronavirus همه گیر خواهد بود به اندازه کافی. مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اطمینان و تردید جمهوریخواهان که او با هدف کمک به کارگران از طریق بحران نه لزوما شرکت های اولویت همه فوری تر پس از داده ها نشان داد که تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده در آمد بالاتر از حد انتظار است.

آخرین تلاش ها برای کاهش آسیب شامل بانک انگلستان برش آن نرخ بانک و افزایش آن برنامۀ خرید اوراق قرضه بانک مرکزی اتحادیه اروپا راه اندازی یک 750 میلیارد یورو ($815 میلیارد دلار) بدهی-خرید طرح توجیهی و فدرال رزرو برای حمایت از بازار پول صندوق های متقابل. آفریقای جنوبی کاهش نرخ بهره و آلمان ممکن است اجازه اضطراری بدهی صدور.

اما بلندی بیش از هر چیز به این سوال است که چگونه زمانی که رکود اقتصادی به عنوان آخرین coronavirus موارد رسید و در ایالات متحده و اروپا است. تعداد مرده در ایتالیا پیشی گرفته است کسانی که در چین است.

“در بسیاری از وحشت وجود دارد اما خریداران در وال استریت به دنبال فرصت” گفت: جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری برای Leuthold ، “مسئله این است که ما نمی دانیم که در آن این است که رفتن به در دو ماه.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>