سهام شیرجه رفتن به بدترین هفته از سال 2008

Category: آرکانساس Comments: No comments

Coronavirus وحشت محکم گرفتن آن در بازارهای جهانی روز جمعه به عنوان افزایش شیوع سوار سهام خود را به بدترین هفتگی از دست دادن پس از بحران مالی 2008 و باعث شد فدرال رزرو به مرحله غیر معمول از صدور یک بیانیه برای اطمینان بخشیدن به آمریکایی ها است.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط از 1000 امتیاز در صبح نوسانی به طور گسترده ای در طول جلسه. آن را تعطیل 357 امتیاز یا 1.4 درصد. استاندارد & ضعیف است 500 index ریختن 0.8% در حالی که نزدک بسیج برای پایان دادن به تخت.

10 ساله خزانه داری عملکرد نشانگر کلیدی در امور مالی جهانی همچنین آمار یک رکورد کم سهشنبه, نشانه آن است که سرمایه گذاران در حال فرار سهام برای ایمنی از اوراق قرضه.

به گفته کارشناسان وحشت ناشی از کوروناویروس نیاز به بازی خود را.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=-MVjxRNyfaQ]

“چراغ بیرون رفت و در بازار سهام در ماه فوریه گفت:” کریس Rupkey از MUFG بانک. “وال استریت می تواند وحشت اما تا خیابان اصلی هراس ما در حال رفتن به دریافت یک رکود است. اگر گسترده تر اقتصاد نیست نگاهی به آمار شرکت های دراز نمی کردن مردم و مصرف کنندگان متوقف نمی خرید خانه و اتومبیل پس از این فروش این است که خیلی جلوتر از خود است.”

به عنوان سهام شیرجه در این هفته خواستار شده اند از برجسته سرمایه گذاران برای فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره یک حرکت که معمولا آرام بازار. وال استریت معامله گران در حال حاضر به شرط بندی در حداقل سه کاهش نرخ سال جاری از جمله یک کاهش در فدرال رزرو در جلسه بعدی در اواسط ماه مارس. نرخ بهره در حال حاضر فقط در زیر 1.75% سطح پایین با تاریخی استانداردهای اما بالاتر از این نرخ در بسیاری از دیگر نقاط جهان است.

رئیس بانک فدرال جروم پاول به هیچ نکات جمعه در مورد امکان کاهش نرخ اما گفت که بانک مرکزی اقدام خواهد بود و اگر اقتصاد یک ضربه از coronavirus.

“اصول اقتصاد آمریکا قوی باقی می ماند. اما coronavirus شمار در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی” پاول گفت. “فدرال رزرو است که از نزدیک نظارت بر تحولات و پیامدهای آن برای چشم انداز اقتصادی. ما با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.”

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow پیشنهاد سرمایه گذاران “خرید dip.”

برخی از سرمایه گذاران خوشحالم که برای دیدن پایان ماه فوریه پس از معده تان شدیدا اسلاید از گذشته چند روز.

“سرمایه گذاران به یک رابطه عشق و نفرت با خطر در ماه فوریه گفت:” کریستینا هوپر رئیس استراتژیست بازار در Invesco. “چند هفته اول ماه شاهد استقبال سرمایه گذاران سهام. پس از آن به عنوان نگرانی بزرگ در مورد شیوع کروناویروس فعالان بازار صرف گذشته شش معاملاتی روز در حالت وحشت. من گمان می کنم آن را اطمینان از تغذیه به ایجاد ثبات در بازار است.”

روز جمعه پایان دربسته در محیط یک تاول هفته در وال استریت. هر سه عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا به پایان رسید و در اصلاح آن سیگنال 10% برگشت از اوج اخیر و افزایش مییابد و سرمایه گذاران نگران از فراری اسلاید. شاخص Dow و S&P 500 به حال خود بدترین هفته پس از بحران مالی با توجه به S&P Dow Jones شاخص.

داو فرو برد 12% برای هفته و دو تا از بزرگترین بازنده شد امریکن اکسپرس که رفت پایین 20 درصد و بوئینگ روشن است که 17 درصد. S&P 500 از دست 11.5 درصد بیش از پنج روز در حالی که نزدک کاهش یافت 10٪.

تمام 11 S&P 500 سهام بخش های بازار در حال اصلاح است که به این معنی است که حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران هیچ جایی برای پنهان کردن از قتل عام. انرژی و فن آوری سهام در میان بدترین ضربه است.

آخرین ضرر و زیان باید از بین برود S&P 500 دستاوردهای رفتن به ماه اکتبر است. معیار و شاخص است که هنوز هم تا 6.1% در طول 12 ماه گذشته و نه از جمله سود سهام.

پس از Feb. 19, سهام ایالات متحده از دست داده اند و نزدیک به $3.6 تریلیون دلار در ارزش.

قیمت اوراق قرضه افزایش یافت دوباره جمعه به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ایمنی. عملکرد 10 ساله خزانه توجه به شدت کاهش یافت و به 1.14% از 1.30% اواخر پنج شنبه. که یک رکورد کم با توجه به TradeWeb. که عملکرد یک معیار برای رهن خانه و بسیاری از انواع دیگر وام.

فروش به شرح زیر ماه از عدم اطمینان در مورد گسترش ویروس که آمار چین در ماه دسامبر و تعطیل کردن بخش های زیادی از این کشور در ماه ژانویه.

عدم قطعیت تبدیل به ترس به عنوان ویروس شروع به پریدن به مکان های خارج از کانون و نقش برآب امید برای مهار.

شرکت های هواپیمایی دچار برخی از بدترین ضربات را به عنوان پرواز در مسیرهای لغو شده همراه با برنامه سفر. نام های بزرگ مانند اپل و بادویزر آبجو AB InBev بخشی از یک لیست در حال رشد از شرکت های انتظار درد مالی از ویروس. دل و ورزشی-شرکت پوشیدن Columbia Sportswear آخرین شرکت های انتظار تکان خوردن به خط پایین خود را.

کروز اپراتورها نیز سخت شده است, ضربه زدن, با سهام غرق شدن 30 درصد و یا بیشتر به عنوان کشتی عفونت افزایش یافت. اما این شرکت ها را دارا بودند به مراتب بهتر از روز جمعه با برخی از وال استریت معتقد است که فروش شد, بیش از حد. سهام Royal Caribbean Cruises رز 4.4% در حالی که نروژی کروز خط دارایی به دست آورد 7.3%. کارناوال سهام صعود 5.1%.

روز جمعه شاخص Dow کاهش یافت 357.28 امتیاز به 25,409.36. S&P 500 تضعیف 24.54 امتیاز به 2,954.22. Nasdaq رز 0.89 امتیاز یا کمتر از 0.1% به 8,567.37. این شاخص راسل 2000 از شرکت های کوچکتر و سهام از دست 21.44 امتیاز یا 1.4% به 1,476 دفاع.43.

در تجارت کالاهای معیار نفت خام کاهش یافت $2.33 به حل و فصل در $44.76 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی کاهش یافته است $1.66 به $50.52 در هر بشکه رسید. عمده فروشی بنزین کاهش یافت و با 2 سنت افزایش به $1.39 هر گالن است. حرارت و روغن بدون تغییر بود در 1.49 دلار در هر گالن است. گاز 7 سنت کاهش یافت و به $1.68 در هر 1000 فوت مکعب رسید.

بخش انرژی پایین بود 20 درصد در این هفته و نزدیک به 25 ٪ در سال. “انرژی اصلی قاتل گفت:” هوارد Silverblatt S&P Dow Jones شاخص. “آن ویرانگر است.”

تولید کنندگان روغن امیدوارند برای یک افزایش در تقاضا از امکان کاهش عرضه در جلسه پنج شنبه و جمعه از اوپک و متحدان مانند روسیه است.

طلا کاهش یافت $75.90 به $1,564.10 در هر اونس نقره کاهش یافت $1.27 سنت افزایش به $16.39 در هر اونس و مس کاهش یافت و با 2 سنت افزایش به $2.55 در هر پوند.

دلار کاهش یافت و به 108.42 ین ژاپن از 109.95 ین در روز پنج شنبه. یورو تضعیف شد و به $1.0967 از $1.0987.

در بازارهای جهانی نیز در زمان ضرب و شتم جمعه. در ژاپن شاخص نیکی سقوط 3.7% به عنوان مقامات اعلام وضعیت اضطراری در شمال جزیره هوکایدو و شک و تردید شد و بازیگران در مورد این تابستان توکیو بازی های المپیک است. هانگ سنگ در هنگ کنگ شیرجه 2.5 درصد و شانگهای کامپوزیت skidded 3.7%.

بازارهای اروپایی شد و در همان قایق به اصلاح برای این هفته است.

شیوع دارای طرح میتوانست روزمره و عملیات کسب و کار در سراسر جهان.

“اگر virus اسپرد بسیار کمی از بازار کار از طریق یک چهارم بد یا دو تا از بد فعالیت های اقتصادی گفت:” اسکات رن از ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه. “این همه در مورد اینکه آیا مردم در حال رفتن به خارج وجود صرف و یا اگر آنها در حال رفتن به خانه پنهان شده است.”

این هفته سویفت وال استریت فروش پاک شده و یک سوم از سهام سود پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات. و در حالی که بهداشت عمومی مقامات تقلا برای مهار آنچه به نظر می رسد اجتناب ناپذیر گسترش در ایالات متحده دولت می یابد خود را مبارزه اقتصادی اضطراری است که می تواند تهدیدی برای کشور رکورد اقتصادی گسترش است.

یک نگرانی بزرگ سرمایه گذاران این است که بازار سهام تار و مار می تواند اثر روانی بر مصرف کنندگان ساخت آنها تمایلی به صرف پول و رفتن به مکان های شلوغ مانند فروشگاه ها, رستوران ها و سینما.

اواخر سال 2018 بازار سهام غوطه مثلا از خط خارج فروش تعطیلات که در آن سال. در حال حاضر تحلیلگران نگران هستند که سهام آخرین و غش کردن می تواند هزینه های مصرف کننده-که باعث می شود تا برخی از 70 درصد از اقتصاد است و نقش بزرگی در حفظ متحده گسترش رفتن — به قرارداد دوباره.

“ترس قوی تر و هیجانی تر از امید” گفت: ان Miletti رئیس فعال حقوق صاحبان سهام در ولز فارگو مدیریت دارایی ها. “این چیزی است که ما امروز شاهد آن هستیم و این هفته و در طول هفت روز گذشته.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط توماس هیت راشل Siegel, هدر و آدم تیلور از واشنگتن پست; توسط Alex Veiga و دامیان J. Troise از آسوشیتد پرس; و توسط جرمی Herron و Vildana Hajric خبری بلومبرگ.

یک بخش در 02/29/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>