سهام رانش هنوز رهبری به بدترین سه ماهه از سال 2008

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — سهام شناور در اندک معاملات صبح سه شنبه, نادر, آرام روز در آنچه که به احتمال زیاد به وال استریت بدترین سه ماهه از عملکرد پس از بحران مالی 2008.

S&P 500 بدبختانه از متوسط ضرر و زیان به سود در طول ساعت اول معاملات و پیرایش از دست دادن آن برای سه ماه اول سال به 18.6 درصد. بازارهای آسیایی افزایش یافت پیش از آن در روز پس قوی تر از حد انتظار گزارش اقتصاد چین که در آن کارخانه های در حال بازگشایی به عنوان گسترش coronavirus را کند می کند وجود دارد. اما حرکت متوقف شده در اروپا که در آن تعداد مرگ و میر شروع به پریدن کرد در اسپانیا.

موجی از coronavirus موارد در سراسر جهان ارسال کرده است بازار به نفس قطره از اواسط فوریه undercutting چه بوده است یک شروع خوب برای سال. بازارهای رز در اوایل سه ماهه با انتظارات که اقتصاد شتاب با توجه به آرام بخش تجارت جنگ و نرخ بهره پایین در سراسر جهان است.

معیار آمریکا نفت خام کاهش یافته است تقریبا دو سوم این سه ماهه و آمار پایین ترین قیمت از سال 2002 به عنوان مثال در حالی که در آلمان داخ دهکدهای از دست داد یک چهارم از ارزش خود را برای بدترین حالت آن در سه ماهه نزدیک به 18 سال است.

سوال بزرگ این است که اگر بازار بدتر خواهد شد. در این نقطه هیچ کس نمی داند.

دلیل این کاهش قیمت در بازارهای سهام از ژاپن به آمریکا این است که اقتصاد در سراسر جهان سنگ زنی برای نزدیکی standstills به عنوان کسب و کار خود را نزدیک درب و مردم سر خم کردن در خانه به امید کاهش گسترش ویروس. یک رکورد تعداد آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری دو هفته پیش به عنوان اخراج رفت و برگشت به کشور و اقتصاد خواهد شد به احتمال زیاد در ملال انگیز شکل تا از گسترش این ویروس را کند می کند.

امید است که کمک های که از فدرال رزرو و کنگره می تواند کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد در میان است. کسانی که امیدوار است منجر سهام به تجمع تازگی و S&P 500 است شروع به پریدن کرد و نزدیک به 18 درصد از دوشنبه گذشته.

گلدمن ساکس اقتصاددانان گفت: آنها انتظار دارند که اقتصاد ایالات متحده به کوچک شدن 34 درصد در سه ماهه دوم اما آنها انتظار رشد به دوباره بجای اول برگشتن در سه ماهه سوم.

S&P 500 بود تا 0.1% که از ساعت 10:17 صبح به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز رز 89 امتیاز و یا 0.4% به 22,417 و نزدک بود تا 0.8%.

نسبتا متوسط حرکت یک حرکت بزرگ از پیش از آن در ماه زمانی که نوسانات punished سرمایه گذاران. S&P 500 به حال خود بدترین روز پس از جمعه سیاه سال 1987 در مارس 12 با 9.5% از دست دادن به عنوان مثال تنها به شکست دادن خود را با 12 درصد افت دو روز بعد. در بین ساندویچ بود 9.3% افزایش.

تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد همچنان رو به افزایش و در سراسر جهان شمارش شده است در صدر 780,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده دارای بیشترین تعداد در جهان بیش از 160000.

بسیاری از افرادی که قرارداد covid-19 خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث پنومونی و نیاز به بستری شدن در بیمارستان. بیش از 37,000 نفر در سراسر جهان با توجه به covid-19 در حالی که بیش از 160000 بهبود یافته اند.

“ما نیز هنوز حتی نزدیک به اوج کروناویروس در آمریکا است که در حال حاضر گزارش موارد بیشتر از هر کشور دیگری خواهد شد و متاسفانه به احتمال زیاد دیدن سنبله بزرگ در تعداد مرگ و میر به معنی بیشتر مستند اقدامات به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال” گفت: Craig Erlam ارشد تحلیلگر بازار در OANDA اروپا است. “هنوز هم با چالش های بزرگ پیش روست.”

این داستان در اصل منتشر شد در 8:57 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>