سهام گسترش رها کردن; قیمت های آتی نفت سقوط به زیر صفر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام ایالات متحده کاهش یافت و از شش هفته اخیر با سرمایه گذاران در لبه به عنوان قیمت های آتی نفت سقوط به سطح بی سابقه ای و موجی از درآمد شرکت ها بر روی آن ضربه بزنید.

S&P 500 متوقف به دو روز افزایش و میانگین صنعتی داو جونز کاهش بیش از 2 درصد. شورون و اکسون led ضرر و زیان در رنگ آبی تراشه به عنوان شاخص وست تگزاس آتی نفت انقضای شنبه منفی شد برای اولین بار در درجه اول به دلیل پایان قرارداد ممکن نیروهای فیزیکی رسید در زمانی که ظرفیت ذخیره سازی کم است. در ماه ژوئن کاهش یافت و قیمت زیر 22 دلار در هر بشکه رسید.

دستاوردهای بزرگ کلاه تکنولوژی تا به حال رو به سهام برای خیلی از صبح اما حمایت پژمرده در بعد از ظهر. کنگره در حال مذاکره تازه هزینه های لایحه به جبران همه گیر اثرات و علائم ظهور کرده اند که نیویورک گذشته بدترین شیوع آن.


“این رفتن به گرفتن برخی از زمان برای ما به عقب می آیند و هیچ تضمینی وجود ندارد ما می آیند و بدون تجدید حیات” گفت: جری Braakman مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر آمریکایی اعتماد در سانتا آنا کالیفرنیا است که در مدیریت از 1.8 میلیارد.

شاخص Stoxx Europe 600 افزایش یافت. سهام عقب نشینی در سراسر آسیا هر چند معیار در شانگهای افزایش یافت. اروپا اوراق قرضه کاهش یافته است به عنوان خزانه پیشرفته.

سرمایه گذاران شروع هفته وزن هر دو سقوط نفت و نشانه هایی است که کنگره نزدیک به یک تازه هزینه های بسته. با سرعت از درآمد نجومی است که در مورد را انتخاب کنید تا با تقریبا یک پنجم از S&P 500 شرکت گزارش این هفته است. کوکا کولا شرکت. و Netflix, Inc. در میان شرکت با توجه به گزارش در روزهای آینده.

دولت ها و سیاست گذاران در حال ادامه تلاش برای محدود کردن آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر. قانونگذاران ایالات متحده در حال حرکت و نزدیک به یک معامله به بالا تا منابع مالی برای کسب و کارهای کوچک چین متعهد بیشتر محرک به عنوان بانک ها کاهش هزینه های استقراض و مقامات اروپایی در حال بحث در مورد ایجاد یک بانک بد برای منطقه با توجه به بار مالی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>