سهام گسترش دستاوردهای; نفت افزایش می یابد از رکورد پایین

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام ایالات متحده متوقف دو روز اسلاید به عنوان سرمایه گذاران هضم آخرین دور از درآمد شرکت ها و خوش بینی در مورد احتمالی بازگشایی اقتصاد افزایش یافته است. روغن گل رز از رکورد پایین.

S&P 500 شاخص بازگشت از بدترین فروش در سه هفته در میان سه ماهه نتایج که موجب گمانه زنی های بهبود خواهد بود زودتر از انتظار می رود. Chipotle Mexican Grill رز در فروش است که در صدر تخمین می زند در حالی که Texas Instruments پیشرفته در نتایج جامد. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او پیش بینی بسیاری از اقتصاد راه اندازی مجدد خواهد شد در پایان ماه اوت. قانونگذاران مجلس در روز پنج شنبه به تصویب دور دیگری از کمک.

“آنچه که من فکر می کنم بازار در حال چیدن در وجود دارد این است که نور در انتهای تونل وجود دارد و دید در چه بازگشایی خواهد بود” گفت: مایکل رینولدز, استراتژی سرمایه گذاری افسر در Glenmede Trust Co. “این دید به زن و شوهر بعد از مراحل و زمانی که ابرها می توانید روشن است.”


بازار نفت ادامه داد: برای برگزاری توجه سرمایه گذاران با قیمت نفت خام برنت افتادن به دو دهه قبل از پایین بازگشت. آمریکا نفت خام رسید بالاتر از 13 دلار در هر بشکه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور نیروی دریایی آمریکا برای از بین بردن هر ایرانی تفنگ قایق است که آزار و اذیت آمریکا کشتی در دریا. هنوز هم اصلی ایالات متحده ETF نفت اعلام معکوس تقسیم سهم که موفق به شناور آن ضعیف قیمت.

سرمایه گذاران در حال ادامه تلاش ها برای ارزیابی این بیماری همه گیر را آسیب به اقتصاد جهانی با نفت, بازار هرج و مرج نشان آن خواهد بود عمیق تر یا طولانی تر از پیش بینی توسط کسانی که سوار S&P 500 تا 28 درصد از آن در ماه مارس پایین. دولت در حال ابداع راه برای بازگشت مردم به کار حتی به عنوان آنها را کشف عفونت گسترده تر از آنها اصرار داشت و تنها چند هفته پیش.

“تا زمانی که مسیر واضح تر می شود بی ثباتی است که به احتمال زیاد نام بازی به عنوان بازار وزن خوب و بد و زشت از این بیماری همه گیر” گفت: Mike Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E*Trade مالی.

شاخص Stoxx Europe 600 افزایش گسترده در پی روز سه شنبه رکود است. اوراق قرضه همراه با اروپا اوراق قرضه و دلار تقویت شده است.

در ضمن مصرف کنندگان اروپایی-محصولات شرکت از تخمیر به رنگ سازان صدا و یادداشت ها از احتیاط در صرف. Heineken, NV لغو موقت خود را تقسيم سود در حالی که Kering گفت: آن را نمی بینم بهبود در ایالات متحده آمریکا و یا اروپا قبل از حداقل ژوئن یا ژوئیه پس از فروش در آن گل سرسبد نام تجاری گوچی سقوط.

“هیچ راهی وجود دارد شما می توانید پیش بینی درآمد در حال حاضر” مایکل Cuggino, نمونه مدیر در پاسیفیک هایتس Asset Management LLC گفت: در تلویزیون بلومبرگ. “آن را تقریبا غیر ممکن است تا زمانی که ما باید بیشتر دید با توجه به چگونه به دنیا می آید از coronavirus در طرف دیگر.”

در جای دیگر سهام تضعیف در ژاپن اما صعود کرد در دیگر بازارهای آسیایی. طلا دوباره به $1,700 در هر اونس است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>