سهام گسترش ضرر و زیان به عنوان وحشی سه ماهه به پایان می رسد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام ایالات متحده افزایش یافته و زیان در معاملات اواخر بعد از افزایش 17 درصد در هفت روز گذشته به عنوان S&P 500 careened به سمت خود بدترین سه ماهه پس از بحران مالی است. گنجينه افزایش یافت.

معیار پایین تر تبدیل شده در جلسه بعد از ظهر رهبری بانک ها پس از گذراندن بیشتر از صبح و بالاتر پس از یک ضریب اطمینان مصرف کننده اندازه گیری و منطقه ای تولید و خواندن کاهش کمتر از حد انتظار است.

سهام پایین 18 درصد در این سال به عنوان اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر شاتر بخش های بزرگی از اقتصاد است. بی سابقه هزینه های دولت و محرک های پولی برداشته سهام از تار و مار رسیده است که 33% اما ضربه به تولید ناخالص داخلی در شکل دادن به یاد ماندنی با گلدمن ساکس در حال حاضر پیش بینی 34 درصد انقباض در سه ماهه دوم قبل از تیز دوباره بجای اول برگشتن.


به عنوان مارس به پایان می رسد بازارهای مالی شده اند که طرح میتوانست از Covid-19 ویروس اول عناوین ساخته شده در ماه ژانویه در حال نشان دادن نشانه هایی از آرام بخش. هنوز سه ماهه تحویل حیرت انگیز ترین:

 • رکورد گاو در بازار سهام ایالات متحده تبدیل به یک بازار خرس مارس 12, 11 سال و سه روز پس از گذشته یک به پایان رسید.
 • بلومبرگ است شاخص دلار رسید 6 درصد بیشتر از سال 2016 حتی پس از غلت بیش از 3% از مارس 23.
 • Cboe Volatility Index طور متوسط 57.1 در ماه مارس سه گانه ميانگين در قبل از دهه.
 • سهام اروپا سقوط بیش از 20 درصد برای بدترین سه ماه از سال 2002. اسپانیا از دست داد 30 درصد.
 • نفت وست تگزاس از دست داد 65 درصد بدترین سه ماهه در ضبط.
 • 10 ساله خزانه داری عملکرد ضربه 1.94% در Jan. 20. آن را به سقوط کرد 0.31% در ماه مارس 9 است و فقط بیش از 0.6 ٪ در حال حاضر.
 • طلا در صدر $1,700 در اوایل ماه مارس قبل از هاويه 200 $در هر اونس. آن را در مسیر یک ششم فصلنامه به دست آورید.
 • چین شانگهای کامپوزیت از دست داد 10%, در حالی که Topix توکیو کاهش یافت و تقریبا 20 درصد در بدترین حالت آن سه ماه پس از سال 2008 است.
 • مس سقوط کرد 23 درصد و نیکل از دست داده و 19 درصد هم بیشتر از سال 2011 است.
 • پوند کاهش یافت و بیش از 6 درصد در حالی که ین بود تقریبا مسطح در مقابل دلار.
 • آفریقای جنوبی برامدگی لبه طبقات سنگ به حال خود بدترین سه ماهه از سال 2001 و پزوی مکزیک کاهش یافت و بیشتر از سال 2008 است.

سه شنبه سرمایه گذاران با تمرکز بر نشانه هایی که در کنگره می تواند ارائه یک چهارم دور از محرک به عنوان ویروس گسترش عمیق تر در کشور است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شده است که به دنبال یک 2 تریلیون دلار زیرساخت های بسته. گنجينه افزایش یافت در حالی که ارزش دلار کاهش یافت و نفت خام تحت فشار قرار دادند به بالای 20 دلار در هر بشکه رسید.

سرمایه گذاران در یک چهار سوال که آیا فوق العاده محرک توسط کشورها و بانک مرکزی می تواند مقابله با بیشتر از نو سنگر سازی از شرکت ها و مصرف کنندگان به عنوان شیوع بیماری گسترش می یابد.

شهر نیویورک که در حال ظهور است به عنوان جدید کانون گیر گزارش 16 درصد افزایش در مرگ و میر در شش ساعت. ایتالیا و هلند با توجه به گسترش مستندات. اسپانیا 849 مرگ و میر بیشتر در یک روز برای کشور است.

“اخیر حرکات بازار را منعکس تلاش برای عامل در آنچه اتفاق افتاده است در همه گیر کنترل دارد و محرک اقتصادی” کامرون Brandt مدیر تحقیقات در EPFR گفت: از طریق تلفن. “تقریبا مسلم است که ما می خواهیم برای دیدن ادامه نوسانات.”

در اروپا Stoxx 600 رز و اندازه گیری شرکت های بزرگ-اعتبار استرس کاسته. سهام مخلوط شد در آسیا که در چین را قوی تر از پیش بینی تولید داده. دلار افزایش یافت در مقابل یورو.

در چین رسمی مدیران خرید شاخص افزایش یافت و به 52 این ماه است. که از یک رکورد کم از 35.7 در ماه فوریه و بالاتر از 50 علامت که نشان دهنده بهبود شرایط است. هنوز هم این کشور در دفتر آمار هشدار داد که تنها سه ماه داده نمی لزوما به معنای اقتصاد بازگشت به سطح عادی و طبیعی در میان ادامه coronavirus نگرانی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>