سهام گسترش تجمع هفتگی در ایالات متحده بازگشایی طرح

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام تمدید یک هفته پیش به عنوان سرمایه گذاران این باورند که اقتصاد آمریکا را به زودی شروع به ظهور از یک مستند در میان روشنایی ضعیف تابیدن از امید در مسابقه برای پیدا کردن یک coronavirus درمان است.

S&P 500 به رهبری نسبت به هفته دوم از دستاوردهای—طولانی ترین اجرا از اواسط ماه فوریه و پس از دولت ایالات متحده با صدور دستورالعمل نسبت به راه اندازی مجدد اقتصاد است. Gilead Sciences, Inc. صعود پس از یک گزارش که یک گروه از بيماران “دیدن سریع بهبود در تب و علائم تنفسی.” Nasdaq 100 underperformed عمده معیار به عنوان Apple Inc. غرق شد و پس از گلدمن ساکس توصیه فروش سهام. نفت معامله نزدیک به 18 دلار در هر بشکه رسید. اوراق قرضه.

هفته است که پایان دادن به در یک شادمان توجه داشته باشید برای سهام پس از کاخ سفید صادر راهنمای متحده را در نظر بگیرید که آنها تصمیم می گیرید که آیا برای استراحت اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی دیگر-فاصله گرفته است. دولت تحت فشار است با 22 میلیون آمریکایی تقاضا برای مزایای بیکاری در یک ماه پاک کردن یک دهه ارزش ایجاد شغل. چین متعهد قوی تر سیاست از جمله کاهش نرخ پس از همه گیر اقتصاد تحت فشار قرار دادند به آن انقباض در دهه.


“بازار سوخت با امید و خوشبینی صبح امروز—امید به واکسیناسیون و خوش بینی در اطراف بازگشایی اقتصاد” مایک Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E*Trade مالی. “که گفت: اینها نسبتا شکننده-شاخص های اقتصادی هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در کوتاه مدت.”

این تجمع در روز جمعه نشان می دهد وجود یک “مقدار زیادی از پول نقد در حاشیه وجود دارد مقدار زیادی از تمایل مردم به سرمایه گذاری و شرکت در بازیابی گفت:” مایک تورم co-رئیس جهانی مدیریت نمونه کارها در گلدمن ساکس مدیریت دارایی ها.

در واقع هفتگی جریان داده ها از بانک مرکزی امریکا شرکت و EPFR جهانی نشان می دهد روشن سرمایه گذار اولویت برای پول-بازار سرمایه. دارایی های تحت مدیریت در این بخش باید دارای عقاید $4.5 تریلیون زیر هفت هفته از جریان که اضافه شده $877 میلیارد به پول نقد شمع.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>