سهام سقوط به عنوان سرمایه گذاران بریس برای درآمد آمار از ویروس

Category: آرکانساس Comments: No comments

سهام سقوط کرد و وال استریت دوشنبه, پاک کردن برخی از این بازار را از دستاوردهای بزرگ از هفته گذشته به عنوان سرمایه گذاران آماده برای جدی در نگاه اول چگونه coronavirus همه گیر است صدمه دیده و درآمد شرکت.

S&P 500 با کاهش 1% پس از برش اولیه آن ضرر و زیان بیش از نیمی از سمت پایان روز. معیار و شاخص رسید 12 درصد در هفته گذشته بهترین خود را به دست آورید از سال 1974.

قلاب دنبال کرد اخبار بیش از آخر هفته که اوپک و روسیه و دیگر تولید کننده نفت سازمان ملل توافق کرده اند که به قطع خروجی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از یک اسلاید در, قیمت نفت پس از سقوط در تقاضا با توجه به شیوع.

مالی و صنعتی و بهداشتی سهام در زمان برخی از سنگین ترین فروش. آمازون و دیگر خرده فروشان نقاط روشن. معامله گران همچنان به سازمان دیده بان برای نشانه های بیشتری که شیوع کروناویروس ممکن است درست و آنچه که می تواند برای چشم انداز بازگشایی اقتصاد است.

خوشبینی محتاطانه که شیوع شروع به فلات در برخی از بدترین آمار مناطق دیگر از تزریق از حمایت اقتصادی توسط فدرال رزرو کمک خار هفته گذشته رالی بزرگ. در این هفته سهام می تواند در بیشتر نوسانات به عنوان شرکت گزارش نتایج برای سه ماهه اول هر چند تحلیلگران متمرکز خواهد شد در درجه اول در چه تیم مدیریت باید بگویم در مورد آنچه در بقیه سال به نظر می رسد.

جزئیات ممکن است به عنوان بسیاری از شرکت ها را متوقف کرده اند و به درآمد پیش بینی به دلیل عدم اطمینان بیش از زمانی که مقامات دولتی را تعیین خواهد کرد آن را بی خطر به رول اجتماعی فاصله و اقامت در خانه داشتیم که باید همه اما زمین اقتصاد به توقف.

“شرکت نمی دانم چه تقاضا در حال رفتن به بیش از سه ماه آینده و یا در طول شش ماه آینده گفت:” ویلی Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد.

S&P از دست 28.19 امتیاز به 2,761.63. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 328.60 امتیاز یا 1.4% به 23,390.77. شاخص شده بود پایین 624 امتیاز. Nasdaq معکوس اولیه اسلاید و رز 38.85 امتیاز یا 0.5% به 8,192.42. این شاخص راسل 2000 از شرکت های کوچکتر و سهام از دست 34.68 امتیاز یا 2.8% به 1,212.04.

بازارهای اروپایی تعطیل بودند و بازارهای آسیایی به پایان رسید عمدتا پایین تر است.

قیمت اوراق قرضه کاهش یافت. عملکرد 10 ساله خزانه داری به 0.75% از 0.72% اواخر پنج شنبه. بازارهای ایالات متحده بسته شد آخرین جمعه برای جمعه خوب در تعطیلات.

چندین بانک بزرگ از جمله جی پی مورگان چیس ولز فارگو و بانک آمریکا و شرکت های بزرگ از جمله UnitedHealth Group, Johnson & Johnson و مناسک کمک در عرشه به گزارش نتایج این هفته است.

تحلیلگران پیش بینی است که درآمد برای همه شرکت ها در شاخص S&P 500 را 9 درصد در سه ماهه اول سال جاری با توجه به FactSet. خواهد بود که بزرگترین کاهش سالانه درآمد را برای این شاخص پس از سه ماهه سوم سال 2009 زمانی که درآمد کاهش یافت تقریبا 16 ٪ است.

“به نظر ما آن است, یکی از بزرگ نوشتن سال گفت:” کیث لرنر رئیس استراتژیست بازار در SunTrust خدمات مشاوره. “بازار در حال رفتن به شروع به فکر کردن بیشتر در مورد 2021, 2022. در طرف دیگر از این که چه کسب و کار چگونه است؟”

بسته شدن کسب و کار و حکم برای مردم به ماندن در خانه را مجبور تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها از کار و افزایش احتمال که بسیاری از کسب و کار می تواند در نهایت ورشکسته. است که بسیاری از سرمایه گذاران پیش بینی آنچه ممکن است بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

سرمایه گذاران متمرکز شده و در این مسیر از coronavirus برای سرنخ که چگونه تلفظ اقتصادی خرید اینترنتی خواهد بود. با وجود برخی نشانه های مثبت — مرگ و میر در نیویورک در روز پنج شنبه نیز با کاهش به زیر 700 برای اولین بار در یک هفته — به طور کلی داده ها نشان می دهد که تعداد موارد جدید همچنان به افزایش است.

وجود دارد بیش از 1.86 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان به رهبری ایالات متحده با بیش از 557,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

معامله گران در حال تلاش برای ارزیابی در هنگام خاموش شدن ناگهانی در بسیاری از کشورها ممکن است سهولت. دیدگاه توسط Dr. Anthony Fauci بالا متخصص بیماری های عفونی در ایالات متحده مطرح کرده اند امیدوار است. او گفت: برخی از نقاط ایالات متحده ممکن است قادر به بازگشایی در اوایل ماه آینده در حالی که هشدار داد که مقدار نامشخص باقی مانده است.

چین را آغاز کرده است با احتیاط به بازگشایی فعالیت در مناطق مانند ووهان و اطراف هوبئی استان که تعطیل شد, در طول بدترین شیوع آن.

پس از هفته گذشته حرکت بزرگ تا سهام به احتمال زیاد در حال حرکت به محدوده تجاری بازتاب تقلا از جنگ بین سرمایه گذاران امیدوار است برای بهبود و نگرانی در مورد میزان آسیب به اقتصاد است. سریع اقدامات فدرال رزرو و 2 تریلیون دلار بسته کمک اقتصادی از دولت کاسته برخی از نگرانی های سرمایه گذاران.

که خوش بینی کمک فشار S&P 500 تا 6.9% تا کنون در این ماه هر چند هنوز هم پایین 18.4% از رکورد آن رسیده Feb. 19.

قیمت نفت رو مختصری افزایش پس از تصمیم اوپک و دیگر تولید کنندگان نفت بیش از آخر هفته به قطع تولید نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز یا یک دهم از عرضه جهانی آغاز آوریل 1.

تحلیلگران گفت: کاهش نمی شد به اندازه کافی برای جبران جای خالی در تقاضا با توجه به کسب و کار و سفر خاموش شدن ناگهانی با توجه به کوروناویروس. اما این معامله حداقل کمک به حل و فصل جنگ قیمت است که در زمان خام ایالات متحده نزدیک به 20 دلار در هر بشکه pummeling ایالات متحده تولید کنندگان نفت و گاز.

ایالات متحده معیار خام در ابتدا شروع به پریدن کرد بیش از $1 اما پس از آن زمین را از دست داد. آن 35 سنت کاهش یافت و به حل و فصل در $22.41 در هر بشکه رسید. آن کاهش یافته است $2.33 یا 9.3% به $22.76 بشکه در روز پنج شنبه قبل از روز جمعه روز تعطیل است.

برنت, استاندارد بین المللی, افزایش 26 سنت افزایش به $31.74 بشکه در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>