سهام سقوط با اوراق قرضه میان محرک قطعیت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بازارهای مالی spasmed ارسال سهام ایالات متحده را بیش از 5 درصد و شاخص دلار بلومبرگ است تا به یک رکورد به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر به رشد عظیم پاسخ از دولت ها و بانک های مرکزی.

S&P 500 کاهش یافت تا آنجا که 9.8% قبل از اواخر جلسه گزاف گویی کمرنگ کاهش. میانگین صنعتی داو جونز به طور خلاصه از بین برود همه سود وارد شده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار با سرمایه گذاران ولع مصرف بیشتر هزینه های دولت برای جبران تاثیر از ویروس.

اوراق قرضه سقوط در سراسر جهان یک روز پس از گنجينه بریده بزرگترین عملکرد پرش پس از سال 1982 و اوراق قرضه شهرداری تمدید عمیق ترین مسیر از سال 1987 به بازار آماده برای پتانسیل سیل صرف. روغن غرق 24 درصد به 18 سال کم است. دلار تقویت هفتم راست بعد. پوند رسید که پایین ترین سطح در برابر دلار از سال 1985. دلار-بودجه بازارهای باقی مانده تیره و تار اگر چه بهبود یافته از سطوح شدید در روز های اخیر.


مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه چند جزئیات در یک نشست خبری در جزئیات خزانه خود وزیر است بحث در مورد با کنگره است. فدرال رزرو داستد کردن بحران دوران برنامه برای ایجاد ثبات در بازارهای مالی است.

دولت ها متعهد شده اند و یا با توجه به گسترده پشتیبانی مالی برای جبران شوک اقتصادی از همه گیر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حرکت به سمت یک بسته بزرگ اما این ویروس همچنان به گسترش در سرعت است که مجبور است عظیم آتن در سراسر جهان است.

“گمشده عنصر اساسی برای بهبود پایدار در ریسک پذیری است که برخی از شواهد که رشد جهانی Covid-19 عفونت نرخ اوج گفت:” پل اوکانر سر چند دارایی در Janus هندرسون سرمایه گذاران. “واضح است که ما هنوز وجود دارد.”

برنامه ریزی شده آمریکا محرک می تواند به مقدار 1.2 تریلیون دلار با هدف دفع بدترین تاثیر یک بحران است که در حال حاضر به نظر می رسد را به شیرجه رفتن بسیاری از جهان اقتصاد به رکود است. ضمن فدرال رزرو دوباره به راه افتادند اضافی بحران دوران ابزار برای ایجاد ثبات در بازارهای مالی است. کسانی که پاسخ آمد پس از تنش به نظر می رسد در کوتاه مدت تامین مالی بازار.

“من فکر نمی کنم ما از جنگل و در عین حال از نظر نقدینگی” مارک Konyn مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در AIA در هنگ کنگ گفت: Bloomberg TV. “این یک سوال از زمانی که اقدامات مالی را دارای بیشترین اثر بخشی.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>