سهام باز بالاتر گسترش یک رالی به آن هفته چهارم

Category: آرکانساس Comments: No comments

سهام باز بالاتر در وال استریت دوشنبه گسترش یک رالی به هفته چهارم آن. بانک ها و شرکت های صنعتی به حال برخی از بزرگترین دستاوردهای در چند دقیقه اول معاملات.

S&P 500 رشد شاخص 0.4% کوچک-سهام شرکت ادامه داد: برای سبقت گرفتن از بقیه بازار به عنوان سرمایه گذاران به روز رسانی چشم انداز خود را برای اقتصاد است. S&P 500 به عقب است در داخل 5.3 درصد از آن رکورد در ماه فوریه به عنوان خوش بینی را تقویت می کند که بدترین coronavirus ناشی از رکود اقتصادی ممکن است در حال حاضر به تصویب رسید. ظهور آن به شرح زیر است تا در متوسط حرکت ساخته شده در اروپا و آسیا.

عملکرد وزارت خزانه داری شد برگزاری نزدیک به بالاترین سطح در ماه.

قبلی:

بازارهای جهانی سهام تسخیر کرده بودند روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن قدرت اقتصادی ایالات متحده شغل داده ها از هفته گذشته در برابر دراز مدت نگرانی در مورد کوروناویروس’ تاثیر در جهان رشد.

شتاب ادامه داد: در برخی از بازارها از تجمع روز جمعه زمانی که دولت ایالات متحده گفت: کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون نفر از کارگران خود اشتغال در ماه مه هنگامی که اقتصاددانان انتظار داشتند که آنها را به جای اسلش یکی دیگر از 8 میلیون شغل است.

که مطرح امیدوار است که بدترین رکود اقتصادی ممکن است در حال حاضر به تصویب رسید. اما اقتصاددانان هشدار داد که خطرات بسیاری هنوز loom در جاده های طولانی برای بهبودی کامل.

“یکی باید … بود هشدار داد در برابر خواندن بیش از حد به هر ماه تنها-در-ماه تغییر به خصوص در طول این دوران عدم قطعیت” Jingyi پان IG گفت: در یک تفسیر.

پس از گسترده سود در آسیا و بازارهای سهام اروپا شد کمتر شناور با آلمان داخ لبه 0.1% به 12,866 به عنوان دولت گزارش داد که تولید صنعتی فرو نزدیک به 18 درصد در ماه آوریل است. که در مقایسه با نزدیک به 9% کاهش در ماه مارس در ارتفاع اروپا coronavirus مستندات.

شاخص CAC 40 در پاریس کاهش یافت 0.1% به 5,193 در حالی که بریتانیا FTSE 100 بود تا 0.1% در 6,493.

های آتی سهام ایالات متحده بودند بالاتر auguring سود بیشتر در وال استریت که از آن باز می شود با قراردادهای S&P 500 تا 0.6 درصد و کسانی که برای داو صنعتی تا 0.8%.

قیمت نفت خام شد و ثابت بعد از عمده تولید کننده نفت سازمان ملل توافق کردند که بیش از آخر هفته به گسترش کاهش تولید حدود 10 میلیون بشکه نفت در روز از طریق پایان ماه ژوئیه به مقابله با ضربه به تقاضا از coronavirus بیماری همه گیر.

قیمت نفت افزایش یافته بود در هفته گذشته انتظارات از این حرکت و از دست برخی از آن سود روز دوشنبه پس از اوپک و مقامات مرتکب نشده به گسترش کاهش جولای گذشته و یا ایجاد یک راه برای به اجرا درآوردن تولید محدود. و در میان گزارش هایی که خروجی در ایالات متحده آمریکا است که بخشی از کارتل شد, افزایش دوباره اوپک گفت: چشم انداز باقی مانده است نامشخص است.

“هیئت منصفه هنوز هم در تقاضا. هیئت منصفه هنوز در عرضه” وزیر نفت عربستان گفت عبدالعزیز بن سلمان گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

خام ایالات متحده برای ماه ژوئیه تحویل ریخته و 24 سنت افزایش به $39.31 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست داد 1 درصد به $42.29 در هر بشکه رسید.

در معاملات ژاپن شاخص Nikkei 225 1.4% به 23,178.10 بعد از دولت گزارش داد اقتصاد در مقیاس سالیانه 2.2% نرخ در ماه های ژانویه-مارس چهارم بهتر است از ابتدا برآورد منفی 3.4%.

بخش خصوصی هزینه شد بهتر از قبل گزارش دفتر کابینه گفت. اما در سه ماهه اول در آمد قبل از ژاپن احساس کامل تاثیر جزئی خاموش شدن ناگهانی در صفحه اصلی با توجه به در سراسر کشور وضعیت اضطراری است که از آنجا برداشته شده است.

اقتصاددانان هشدار داد که بهبود کسب و کار سرمایه گذاری تعداد به احتمال زیاد بیشتر تجدید نظر رو به پایین.

در جای دیگر در آسیا هانگ سنگ در هنگ کنگ به پایان رسید در 24,776.77 و شاخص ترکیبی شانگهای را به دست آورد 0.2% به 2,937.77. در کره جنوبی Kospi لبه 0.1% بالاتر به 2,184.29.

هند Sensex اضافه 0.5% در حالی که استرالیا در بازارها تعطیل بودند.

عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت تا 0.91% روز دوشنبه از 0.88% اواخر جمعه. حرکت تا حد زیادی در پشت سر هم با انتظارات برای رشد اقتصادی و تورم در آن دیده می شود به عنوان یک منادی از خطر است و نشان داده شده است بسیار احتیاط بیشتری نسبت به سهام شده است.

عظیم بانک مرکزی محرک کمک کرده است خار سود در قیمت سهم رانده شده توسط امیدوار است که اقتصاد را به سرعت بازیابی از بدترین رکود در دهه به عنوان دولت آرامش مستندات.

هنوز هم ایالات متحده نرخ بیکاری همچنان بالای 13 درصد حدود چهارگانه آن در آغاز سال و در تاریخ همتراز با سطح آن در طول رکود بزرگ.

بزرگترین عدم قطعیت این است که آیا عمده ویروس شیوع بیماری باز خواهد گشت و منجر به بیشتر خاموش شدن ناگهانی.

تنش بین ایالات متحده و چین نیز افزایش نگرانی های جهان را دو اقتصاد بزرگ ممکن است رزومه خود را به جنگ تجاری.

برخی از سرمایه گذاران نیز نگران نوسانات است که می تواند ایجاد شده توسط این سقوط انتخابات در ایالات متحده.

در بازار ارز دلار از ذهن 109.40 ین ژاپن به پایین از 109.59 ین در روز جمعه. یورو تضعیف شد و به $1.1277 از $1.1288.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>