سهام باز بالاتر در وال استریت به عنوان ملت نگاه به بازگشایی

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — سهام باز بالاتر در وال استریت به عنوان سازمان ملل و برخی از ایالات آمریکا حرکت به سوی بازگشایی اقتصاد خود را از مستندات ساخته شده برای محدود کردن گسترش coronavirus. S&P 500 با افزایش 1.4% در چند دقیقه اول معاملات روز سه شنبه.

بازارهای در حال رشد گسترده ای در اروپا و بسته عمدتا بالاتر در آسیا است. سرمایه گذاران نیز با تمرکز بر گزارش های درآمدی که شرکت های ایالات متحده خواهد شد گزارش این هفته است. گوگل شرکت مادر الفبا و استارباکس خود را گزارش آخرین نتایج پس از بسته شدن بل.

آمریکا قیمت نفت خام کاهش یافت و دوباره در نگرانی در مورد عرضه بیش از حد و کمبود فضای ذخیره سازی.

قبلی:

بازارهای سهام تبدیل بالاتر سهشنبه پس از یک مخلوط جلسه در آسیا به عنوان دولت اینچ نسبت به اجازه دادن به کسب و کار بازگشایی و بانک مرکزی در مرحله هنوز هم با حمایت بیشتر برای اقتصاد بیمار. قیمت نفت اما تمدید آن ضرر و زیان است.

از رم به رم, ایتالیا, شرکت های در حال تماشای به عنوان سیاستمداران جزئیات طرح به سهولت در محدودیت بودند که به معنای کند کردن بیماری همه گیر کوروناویروس بلکه باید پاک کسب و کار و شغل.

با بانک مرکزی و دولت امیدوار کننده مقدار بسیار عظیمی از کمک به اقتصاد برخی از سرمایه گذاران با تمرکز بر روی پتانسیل بازگشت رشد به عنوان شیوع سطوح در برخی از مناطق.

در اروپا شاخص CAC 40 در فرانسه به دست آورده 1.3% به 4,563 در حالی که آلمان داخ افزایش 1.5% به 10,817. بریتانیا FTSE 100 به دست آورد 1.5% به 5,934.

سهام ایالات متحده راه اندازی شد به رانش بالاتر با داو آتی اضافه کردن 1.3% و S&P 500 آتی به دست آوردن 1.2%.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن نیز روز شنبه پس از بانک مرکزی برداشته سقف آن در خرید اوراق قرضه و دارایی های دیگر که با استفاده از آن به پمپ پول بیشتر به اقتصاد است. آن لبه 0.1% پایین تر سه شنبه به 19,771.19.

“روز گذشته بانک مرکزی ژاپن ‘هر آنچه در آن طول می کشد’ اطلاعیه را می توان مثبت توسط سرمایه گذاران گفت:” رابرت Carnell منطقه ای از پژوهش های آسیا و اقیانوسیه در نشستند بانک مرکزی ژاپن پولی کاهش دوشنبه. “در واقع پولی spigots باز دارد.”

در جای دیگر در آسیا و کره جنوبی Kospi به دست آورد 0.6% پس از نوسان های زیادی از روز به 1,934.09. استرالیا S&P/ASX 200 از دست 0.2% به 5,313.10. هانگ سنگ در هنگ کنگ افزایش یافت 1.2% به 24,575.96 در حالی که شانگهای کامپوزیت افت 0.2 درصدی به 2,810.02.

ایالات متحده فدرال رزرو در حال برگزاری خود سیاست های پولی در جلسه سه شنبه و چهار شنبه هر چند از آن است که انتظار نمی رود به اضافه کردن به مقدار بسیار عظیمی از محرک آن در حال حاضر مستقر شده اند هر چند سرمایه گذاران مشتاق برای جزئیات بیشتر در مورد چشم انداز اقتصادی.

بانک مرکزی اروپا برگزار خواهد شد خود را در جلسه روز شنبه است و به همین ترتیب انتظار می رود عمدتا پر کردن در جزئیات خود برنامه های محرک یا احتمالا نیشگون گرفتن و کشیدن آنها را به عنوان آن را نگه می دارد یک چشم در یک تاریخی شیرجه رفتن در اقتصاد

نگرانی باقی بماند در مورد موج جدید از coronavirus موارد در مکان هایی مانند چین و کره جنوبی که در آن آنها تا به حال کاهش یافته است به عنوان یک نتیجه اجتماعی فاصله تست و دشوار تلاش های پزشکی کارگران است.

دولت ژاپن هشدار داده است در مقابل سفر در طول تعطیلات هفته طلایی که در شروع این هفته و گسترش به اوایل ممکن است بزرگترین تعطیلات برای ملت پس از تعطیلات سال نو.

هیچ مستند در ژاپن اما دولت با اعلام وضعیت اضطراری درخواست که مردم در خانه بمانند. که طول می کشد از طریق هفته طلایی اما ممکن است تمدید شود.

کشت و درآمد شرکت ها اطلاعیه ها به انتظارنشسته بودند تا برای این هفته است.

نزدیک به یک سوم از شرکت ها در شاخص S&P 500 در حال برنامه ریزی برای گزارش چگونه سودآور و یا در غیر این صورت آنها در سه ماه اول سال 2020 و از همه مهمتر شاید صحبت کردن در مورد چگونه آنها را در آینده شرایط تکان دادن ، که شامل پنج بزرگ از Amazon, Apple, Facebook, Microsoft و Google پدر و مادر الفبا که با هم تشکیل می دهند در حدود یک پنجم از شاخص.

در روز سه شنبه, Nissan Motor Co. گفت: این انتظار برای ورود به سیستم از دست دادن خالص به 95 میلیارد ین ($880 میلیون دلار) برای سال مالی به پایان رسید که در ماه مارس بسیار پایین تر از آن برآورد قبلی برای 65 میلیارد ین سود خالص. این شرکت همچنین عقب رانده گزارش خود برای سال کامل درآمد به مارس 28 از اواسط ماه مه.

در اروپا تولید کننده نفت BP گزارش یک اسلاید در درآمد که منعکس قطره در بازارهای انرژی, در حالی که بانک HSBC را کنار بگذارند پول بیشتر برای پوشش بالقوه پیش فرض بر روی وام آن را صادر کرده است به عنوان یک نتیجه از رکود اقتصادی.

در بازارهای انرژی این معیار برای آمریکا نفت تمدید آن زیان انداختن $1.39 دلار 11.39 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. که به اضافه یک قطره از $4.16 بشکه در روز دوشنبه به عنوان نگرانی سرمایه گذاران درباره عرضه بیش از حد در زمانی که فضا برای ذخیره سازی نفت خام کمیاب است. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافت و 10 سنت افزایش به $22.97 در هر بشکه رسید.

دلار تضعیف شد 106.61 ین ژاپن از 107.20 ین. یورو به دست آورد به $1.0886 از $1.0829.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>