سهام باز به شدت پایین; داو 10% زیر اخیر رکورد

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — سهام به شدت کاهش یافت و در اوایل معاملات روز شنبه, تمدید یک هفته ای تار و مار و آوردن میانگین صنعتی داو جونز 10% پایین تر از رکورد این آمار فقط دو هفته پیش.

مایکروسافت و بادویزر ساز InBev شد آخرین شرکت های بزرگ برای هشدار دادن به سرمایه گذاران در مورد کوروناویروس پتانسیل ضربه زدن به منابع مالی خود را. در همین حال کشورهای در حال گرفتن به طور فزاینده ای شدید اقدامات را امتحان کنید و شامل شیوع بیماری و ترس بیش از پتانسیل گسترش در آمریکا در حال افزایش است.

بازده اوراق قرضه ادامه داد: کشویی در بیشتر نشانه آن است که سرمایه گذاران انتقال پول به کاهش ریسک دارایی. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و بیشتر به رکورد کم خاک به 1.25% از 1.31% اواخر روز چهارشنبه. قیمت طلا افزایش یافت.

S&P 500 تضعیف 2.4% به عنوان 10:10 صبح به وقت شرق آمریکا. گسترده ای شاخص در حال حاضر در مسیر خود را برای بدترین هفته از ماه نوامبر سال 2008 در طول بحران مالی جهانی. اگر ضرر و زیان گذشته از طریق پایان معاملات شاخص S&P 500 را باید اول خود را 10 درصد کاهش از های اخیر به اوج خود شناخته شده است در میان ناظران بازار به عنوان یک “اصلاح” از اواخر سال 2018 است.

داو از دست 616 امتیاز یا 2.3% به 26,349. Nasdaq تضعیف 2.3%.

سهام تکنولوژی دوباره منجر به کاهش است. مایکروسافت از دست 2.8%. نرم افزار غول گفت: سرمایه گذاران است که این ویروس صدمه دیده خواهد شد و درآمد حاصل از آن ویندوز مجوز و سطح آن دستگاه.

خطوط هوایی آمریکا فرو 8.5% به عنوان شرکت های هواپیمایی همچنان احساس درد از مختل برنامه سفر و به حالت تعلیق در مسیرهای. خطوط هوایی دلتا که کاهش پروازها به مقصد کره جنوبی به دلیل شیوع بیماری در این کشور کاهش یافت و 4.5%.

مالی هشدارهای همچنین از Budweiser ساز InBev و cloud-computing شرکت Nutanix.

این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 82,000 مردم در سطح جهان است و نگرانی دولت با گسترش سریع آن فراتر از کانون چین است.

در کالیفرنیا مقامات بهداشتی می گویند جدید کروناویروس مورد می تواند برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا است که هیچ ارتباط شناخته شده برای سفر به خارج از کشور و یا یکی دیگر از شناخته شده مورد ممکن است نشانه این ویروس در حال گسترش در جامعه است.

ژاپن نزدیک مدارس در سراسر کشور برای کمک به کنترل گسترش ویروس جدید. عربستان سعودی ممنوع زائران خارجی از ورود به انگلستان برای بازدید از, اسلام, مقدس ترین سایت.

ایتالیا تبدیل به مرکز شیوع این بیماری در اروپا با گسترش تهدید مالی و مراکز صنعتی از آن ملت است.

قیمت نفت خام کاهش یافت و 4.7%. قیمت شده است به شدت در حال سقوط به عنوان سرمایه گذاران پیش بینی می کنند که تقاضا برای انرژی خواهد افول اقتصاد را کند می کند.

در قلب خود قیمت سهام ظهور و سقوط با سود است که شرکت ها را. و وال استریت انتظارات برای رشد سود در حال لغزش به دور است. اپل و مایکروسافت دو تا از بزرگترین شرکت های جهان در حال حاضر گفت: فروش این سه ماهه را احساس اثرات اقتصادی از ویروس.

گلدمن ساکس در روز پنج شنبه گفت: درآمد شرکت ها در شاخص S&P 500 شاخص ممکن است رشد در همه این سال پس از پیش بینی های قبلی است که آنها را رشد 5.5 درصد. استراتژیست دیوید Kostin همچنین کاهش رشد پیش بینی سود سال آینده.

علاوه بر یک به شدت ضعیف اقتصاد چین در سه ماهه اول این سال او را می بیند کاهش تقاضا برای ایالات متحده صادر کنندگان اختلال در زنجیره تامین و به طور کلی عدم قطعیت خوردن دور در رشد درآمد.

چنین کاهش حتی موثر تر در حال حاضر به دلیل سهام در حال حاضر تجارت در سطوح بالا نسبت به درآمد خود را بالا بردن خطر است. قبل از این ویروس نگرانی منفجر شد سرمایه گذاران شده است هل دادن سهام بالاتر از انتظارات که قوی رشد سود راه اندازی شد به رزومه کاری برای شرکت ها.

S&P 500 به تازگی به تجارت در آن گران ترین سطح نسبت به آن انتظار می رود سود هر سهم پس از dot-com bubble شد deflating در سال 2002 با توجه به FactSet. اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است.

Goldman Sach را Kostin گفت: شاخص S&P 500 می تواند به سقوط از 2900 در کوتاه مدت خواهد بود که نزدیک به 7% کاهش از روز چهارشنبه نزدیک و قبل از بازگشت به 3400 تا پایان سال است.

معامله گران در حال رشد به طور فزاینده ای خاص است که فدرال رزرو خواهد بود مجبور به کاهش نرخ بهره برای محافظت از اقتصاد و به زودی. آنها قیمت گذاری در یک بهتر از دو-در-سه احتمال قطع در فدرال رزرو در نشست بعدی در ماه مارس است. فقط یک روز قبل از آنها خواستار شد فقط برای یک و سه شانس.

چندین شرکت موفق شده اند برای به دست آوردن زمین در آخرین تار و مار کردند. علوم جلعاد که تست بالقوه واکسن برای ویروس, افزایش 3.8%. نهفته شرکت Teladoc رسید 19.8%. 3M که شمارش فولاد ماسک در میان بسیاری از محصولات افزایش 1.5%.

بررسی برای به روز رسانی و جزئیات روز جمعه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>