سهام پاره پس از کاهش محرک لایحه عبور

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آمریکا و افت ارزش سهام کاهش می یابد پس از کنگره با تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به معنای بلانت اقتصادی تاثیر coronavirus. خزانه را به دست آورد و روغن میریزم.

S&P 500 شاخص در روز جمعه به یک بخشی از آن 18 درصد افزایش بیش از گذشته سه روز اما چیتی بازگشت از جلسه اخیر پس از قانونگذاران ایالات متحده ارسال می شود هزینه بسته بندی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را. عدالت معیار است که رهبری برای آن بهترین هفته در 11 سال است 25% آن در ماه فوریه رکورد. Cboe Volatility Index به اصطلاح ترس سنج در مسیر است برای 10th راست بالای 60. آن طور متوسط 18.7 در سال گذشته است.

سرمایه گذاران در حال انباشت اشیاء بدست آمده را به ضرب و شتم ایالات متحده بازار سهام در این هفته بر روی حدس و گمان که بی سابقه 2 تریلیون دلار امداد لایحه جبران همه گیر اقتصادی آسیب. بحث اتحاد در گرفت بیش از اینکه که خشمگین تجمع نمایندگی بی جا خوش بینی و یا شروع یک دوره شکوفایی.


آنچه باقی مانده است روشن است که این ویروس در زمین اقتصاد آمریکا نزدیک به کل متوقف کند با مدعیان خونتان بالاتر از 3 میلیون به عنوان مناطق زیادی از کشور باقی می ماند و عملا قفل شده است و به سرعت گسترش عفونت است. اندازه گیری ضریب اطمینان مصرف کننده در ایالات متحده کاهش یافت و بیشتر از سال 2008 است.

“ما فکر نمی کنم ما لزوما از جنگل هنوز” جیمز Ragan مدیر مدیریت ثروت پژوهش در D. A. Davidson گفت: از طریق تلفن. “هنوز هم وجود دارد بسیار کمی از تیتر خطر است. و آن را بیش از فقط عناوین—coronavirus موجود است در ایالات متحده ما هنوز هم از دیدن بسیاری از اعداد منفی است. و البته اقتصادی است که به سختی فقط شروع به فیلتر از طریق.”

سهام هنوز هم تا حدود 10% برای هفته تا حد زیادی دوخته محرک امیدوار است. 10 سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و به زیر 0.75%. وست تگزاس خام کاهش یافته است, راه اندازی پنجمین هفته از ضرر و زیان است. دلار بود و داشتن آن بدترین هفته از سال 2009.

شاخص Stoxx Europe 600 بود و led های پایین تر توسط بانک ها و املاک و مستغلات و سهام پس از منطقه, رهبران, تلاش برای توافق بر سر یک بتن استراتژی برای جلوگیری از عواقب این بیماری همه گیر. آسیایی, سهام بیشتر افزایش یافت هر چند سهام در استرالیا کاهش یافت. پوند به دست آورد و حتی به انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

اخیر احیای ریسک به نظر می رسد مطمئن شوید که به آزمایش می شود با ادامه گسترش عفونت و فلج کننده اثر تعطیلی کسب و کار. توکیو در حال حاضر شاهد افزایش در موارد, در حالی که جهانی مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر پیشی گرفته 24,000. بانک مرکزی هند روز جمعه شد که آخرین بانک مرکزی به مرحله اضطراری اقدام به کوسن تاثیر اقتصادی.

“این است که به هیچ وجه داده شده است که نوسانات متوقف می شود یکی از ویژگی های بازارهای سهام جهانی گفت:” پل مرخم جهانی سهام مدیر نمونه کارها در نیوتن مدیریت سرمایه گذاری. “بازار را نوسان بین این اطمینان که دولت و بانک مرکزی خواهد بود ایستاده و به حمایت از آنها و عدم اطمینان از هر دو مدت و عمق آنچه که بدون شک قابل توجهی تاثیر اقتصادی.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>