سهام پاره قطره به نزدیک به پایان بالاتر برای هفته

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام ایالات متحده به صحنه خشمگین تجمع در آخرین ساعت معاملاتی که در نیمه قطع تار و مار رسیده است که 4 درصد در سمت چپ و S&P 500 و بالاتر پس از یک هفته پر سر و صدا تحت سلطه ترس گسترش coronavirus را upend رشد جهانی. گنجينه رسید.

S&P 500 تضعیف 1.7% جمعه به پایان رسید و این هفته تا 0.6%. شاخص بودند whipsawed در پنج روز گذشته به عنوان گسترش ویروس را تکان داد اعتماد به نفس سرمایه گذار و موجب عمل از بانک مرکزی و دولت است.

گنجينه کاهش یافت و به پایین با 10 سال عملکرد حذف به عنوان دور به عنوان 0.66%. دلار تضعیف برای ششمین بار در هفت روز است. نفت خام وست تگزاس سقوط 10% بزرگترین کاهش در بیش از پنج سال است. یک مشتقات شاخص است که سرمایه گذاران با استفاده از به پرچین در برابر ضرر و زیان رز ترین حداقل از سال 2011 است.


سرمایه گذاران بزرگ شده اند به طور فزاینده ای نگران است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اولویت برای صرف نظر کردن از محرک های مالی به نفع فشار بر فدرال رزرو به عمل بیشتری خواهد سقوط کوتاه از propping تا اقتصاد به عنوان شرکت های هواپیمایی لغو راه ها و رویدادها دریافت با تاخیر در سراسر کشور.

“تا زمانی که ما شاهد موارد صعود آن را به درایو نوسانات در بازار” Shawn Cruz, مدیر گر استراتژی TD Ameritrade گفت: از طریق تلفن. “آنچه که شما شاهد است که تقریبا یک پاسخ هماهنگ به سعی کنید به مقابله با آن قطره در روحیه ترس از آنچه واقعی اقتصادی تاثیر خواهد بود.”

در حالی که تلاش های هماهنگ از بانک مرکزی و دولت برای نرم کردن ضربه از این ویروس موجب سود در سراسر بازارهای سهام در اوایل هفته سرمایه گذاران در حال بازگشت به گرفتن خطر کردن جدول و ستون به جهان امن ترین و ترین دارایی های مایع. تعداد coronavirus موارد در سطح جهانی پیشی گرفته 100,000 بیشتر عفونت گزارش شده در اروپا و ایران.

مسئولان شانه ای بالا انداخت آخرین مشاغل آمریکا در گزارش که نشان داد که بیشترین میزان افزایش در نزدیک به دو سال به دلیل آن تنها منعکس شرایط قبل از شیوع ویروس شروع snarling جهانی زنجیره تامین و تشدید در سراسر امریکا است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>