سهام غوطه 12% با ویروس upending اقتصاد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

معده عطف سوار بر بازارهای مالی جهانی در زمان دراماتیک به نوبه خود روز دوشنبه در بازارهای سهام ایالات متحده غوطه وری بیشتر از سال 1987 پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار اقتصادی اختلال از این ویروس می تواند به تابستان است.

S&P 500 غرق 12% گسترش ضرر و زیان به عنوان تهمت صحبت کرد و گفت: اقتصاد می تواند سقوط به رکود است. سهام باز به شدت پایین تر پس از بانک مرکزی محرک در سراسر جهان موفق به mollify سرمایه گذاران نگران آسیب coronavirus است که تحمیل بر اقتصاد.

منفی ترین برای سهام هستند تا ستون. S&P از بین برود به دست آوردن آن در سال 2019 است و در حال حاضر تقریبا 30 درصد از آن بالا تمام وقت. میانگین صنعتی داو جونز از دست داده و تقریبا 13 درصد سقوط 3,000 اشاره به در در دو سال اخیر. راسل 2000 آن روز بدترین شرایط رکورد و از دست دادن بیش از 14٪.


“این متفاوت است. چیزی که ترسناک در مورد آن است که شما هرگز در یک سناریو که در آن شما را تعطیل و کل اقتصاد” گفت: Steve Chiavarone یک مدیر نمونه کارها با يکپارچه سرمایه گذاران. “شما می توانید حس خود را در معده است که ما نمی دانیم که چگونه به قیمت این که بازار می تواند به سقوط بیشتر است.”

در حالی که فدرال رزرو نرخ بهره به سمت صفر و افزایش خرید اوراق قرضه سرمایه گذاران همچنان به سر و صدا برای عظیم هزینه های بسته برای جبران درد از تعطیلی مدارس و رستوران و سینما و رویدادهای ورزشی است. شرکت ها در سراسر جهان کوچک عقب فعالیت به جای دولت خواسته برای محدود کردن تعامل اجتماعی است.

بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی را به طور چشمگیری افزایش تلاش ها برای ایجاد ثبات در بازار سرمایه و نقدینگی و در عین حال حرکت اند و تا کنون موفق به افزایش ضریب اطمینان و یا بهبود سرعت رو به وخامت اقتصادی جهانی چشم انداز. یک صندوق بین المللی پول تعهد به بسیج آن $1 تریلیون ظرفیت وام دهی نیز تاثیر کمی در بازار.

مشکل این است که اخبار بد نگه می دارد انباشته. نیویورک فدرال رزرو منطقه ای ارزیابی از فعالیت کارخانه فرو برد. Ryanair Holdings Plc گفت: آن را زمین بیشتر از آن هواپیماهای اروپایی در حالی که یک مشاور گفت: این بیماری همه گیر خواهد شد ورشکسته ترین شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان قبل از ژوئن مگر اینکه دولت و صنعت گام در. Nike, Inc. و Apple Inc. اعلام جرم فروشگاه بسته شدن.

“در شرایط عادی زیادی سیاست پاسخ خواهم این را یک طبقه تحت ریسک دارایی ها و پشتیبانی از بازیابی” جیسون Daw یک استراتژیست در Societe Generale SA در سنگاپور نوشت: در یک توجه داشته باشید. “اما, اندازه رشد شوک تبدیل شده است نمایی و بازارهای حق سوال چه چیز دیگری سیاست های پولی می تواند انجام دهد و تنزیل اثر آن در کاهش coronavirus ناشی از خطراتی.”

ین دوباره از روز جمعه غوطه پس از تغذیه و پنج همتایان گفتند که استقرار خارجی-ارز مبادله خطوط. استرالیا سهام کاهش یافت و تقریبا 10 درصد بیشتر از سال 1992 حتی پس از آنکه بانک مرکزی استرالیا گفت: آن ایستاده بود و آماده برای خرید اوراق قرضه برای اولین بار — آن اعلام کرد که ارسال بازده غلت. نیوزیلند ارز پس از سقوط اضطراری کاهش نرخ از سوی بانک مرکزی است.

در ضمن چین گزارش روز دوشنبه که خروجی خرده فروشی و سقوط در دو ماه گذشته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>