سهام سقوط اوراق قرضه افزایش پس از CDC هشدار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سهام سقوط و بازده اوراق قرضه کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود پس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای یک شیوع کروناویروس در خانه.

10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده عملکرد کاهش یافت و به رکورد پایین از 1.3171% به عنوان سرمایه گذاران به دنبال پناهگاه در میان نگرانی که گسترش جهانی ویروس تهدید زنجیره تامین حیاتی برای رشد اقتصادی است.

پس از باز کردن, مثبت, معیار شاخص های پایین تر تبدیل شده و در پی آن از دست دادن بزرگترین در دو سال در روز دوشنبه. تمام 11 بخش کاهش یافت و با انرژی مادی و مالی سهام منجر به کاهش می یابد. تعطیلی بازارها در حالی که اوراق قرضه از منطقه داشتند. نفت خام کاهش یافت دوباره روز پس از اسلاید نزدیک به 4 درصد.


“این تحقق است که بازار شد رفتن به گزاف گویی مانند آن معمولا پس از یک حمله شدید یک روز کاهش گفت:” مت Maley سهام استراتژیست در Miller Tabak & Co. “هنگامی که آشکار شده است که معامله گران کوتاه مدت آغاز شده و فروش و سرمایه گذاران بلندمدت کشیده در شاخ.”

کاهش در بانک ها و تولید کنندگان مواد غذایی کشیده شاخص Stoxx Europe 600 پایین تر است. سهام ژاپن سقوط بیش از 3% به عنوان معامله گران پس از بازگشت از تعطیلات هر چند این کاهش کمتر از دو جلسه اسلاید در وال استریت در حالی که آنها دور بودند. سهام کاهش یافت و در چین و استرالیا تحت فشار قرار دادند و بالاتر از کره جنوبی و هنگ کنگ است. تقویت ین در برابر دلار برای سومین روز.

نامنظم حرکت بازار نشان می دهد سرمایه گذاران باقی می ماند در لبه بیش از تاثیر اقتصادی این ویروس. سازمان بهداشت جهانی برگزار شد از اعلام جهانی همه گیر و حتی به عنوان موارد یافت در کره جنوبی و ایتالیا و ژاپن.

“بازارهای در حال قیمت گذاری در چه ifs از coronavirus نه لزوما دقیقا همان چیزی است گفت:” قیمت نفت برنت Schutte رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در شمال غربی متقابل مدیریت ثروت Co.

تحلیلگران در اقتصاد آکسفورد, Ltd. گفت: این بیماری می تواند از بین بردن بیش از 1 تریلیون دلار از جهانی محصول داخلی در حالی که صندوق بین المللی پول کاهش رشد آن پیش بینی برای اقتصاد جهان است.

در جای دیگر سنگ آهن آتی کاهش یافت و به عنوان جراحی موجودی رسید به یک رکورد در چین و سرمایه گذاران ادامه داد: به وزن تاثیر شیوع کروناویروس. طلا عقب نشینی از بالاترین سطح از سال 2013.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>