سهام غوطه آمریکا بازده دهانه در میان روغن شوک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

قیمت نفت سقوط کرد و سهام سقوط در حالی که ارز و اوراق قرضه دیدم وحشی حرکت در روز دوشنبه به جهان رهبری برای مقاصدشان جنگ قیمت در نفت خام و وحشت به نظر می رسد به گرفتن بازارهای مالی است.

نفت خام در یک نقطه سقوط بیش از 30 درصد بیشتر پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991 پس از یک اوپک+ داد که تا به حال موجود تولید جهانی از هم پاشیده. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت و برنت افت ارزش برخی از ضرر و زیان خود را, اما باقی مانده در حدود 20٪.

آتی در شاخص S&P 500 شاخص کاهش یافت و در حدود 5% راه اندازی تجارت محدودیت هایی طراحی شده به حد دراماتیک ترین حرکت می کند در حالی که پول نقد به بازار بسته است. دو عمده ارز داد و ستد وجوه است که پیگیری متحده معیار اندازه گیری شده حتی بزرگتر کاهش در قبل از معاملات بازار است. آنها موضوع را به همان محدودیت.


10 سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و به زیر 0.5 درصد و 30 سال عملکرد کاهش یافته و تحت 0.9% مصرف کل ایالات متحده منحنی عملکرد زیر 1 ٪ برای اولین بار در تاریخ.

و نفت-قیمت سقوط در صورتی پایدار خواهد upend سیاست و بودجه در سراسر جهان تشدید گونه در بالا و عملکرد اعتباری و اضافه کردن فشار بر بانک مرکزی در تلاش برای جلوگیری از یک رکود است. آن را به طور معمول خواهد ثابت کرده اند که یک مزیت به مصرف کنندگان اما coronavirus است که به طور فزاینده ای به نگه داشتن آنها را در خانه. ایتالیا بیش از آخر هفته به طور موثر قرار داده و آن صنعتی افزوده در شمال کشور روی زمین افتاده.

سهام و دارائی های کمی نشان داد واکنش فوری به خبری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال تهیه پیش نویس اقدامات برای بلانت اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس — صحبت کردن به دولت از استرس در بازارها است. تعدادی از مقامات در آسیا به صدا هشدار در مورد سریع حرکت می کند در دارایی ها از جمله در ژاپن و کره جنوبی.

“شما فقط نمی دانم که راه همه چیز در حال رفتن به آن را می سازد آن را بسیار سخت به قیمت هر چیزی در حال حاضر گفت:” سارا شکارچی اقتصاددان ارشد برای BIS اقتصاد آکسفورد در تلویزیون بلومبرگ. “ما شاهد این هستیم که در بازار با نوساناتی که در آینده از طریق.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>